Philips 65PUS7906/12

janunio

New member
Bez reklam
A co to takiego ten Android Lite ?
Też chciałbym wiedzieć. Może jakiś link na początek. PLEASE
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak mi odpisano na Mesengerze Philipsa, chodzi zapewne, że telewizor ma mniej pamięci od serii 8 . Sam czekam na porównanie tegorocznej serii 7 z 8 .
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wtedy pytałem się o model 8106, i tak mi odpisano:

Witaj

Dziękuję za Twoją wiadomość.
8106 będzie posiadał Ambilight.
8506 to inna (szybsza) platforma niż 8106.
8506 to Android 10, a 8106 to Android 10 "Lite".

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
......
Philips TV Consumer Care

Może Kiki nam rozjaśni o co chodzi z tym Androidem Lite w niższych modelach niż 85X6.
 
Ostatnia edycja:

DAVINCI

New member
Zastanawiam się jeszcze nad serią 7805, która była by lepsza Pana zdaniem? 7906 czy 7805? 7805 jest ponoć na Direct Led. Tylko nie wiem jakie są katy widzenia w wersji 55 i 58 cali i jakie mają matryce. Jak byłem z mamą w sklepie nie było modelu 7906 był model zeszłoroczny 7885. 7885 czyli ten srebrny odpowiednik 7805 i ten model posiadał przy przekątnej 50 cali matryce VA, ale kąty widzenia były dobre. Zależy mi na TV z dobrymi kątami widzenia, żeby każdy z domowników widział dobrze obraz. No i teraz się głowię, który TV byłby lepszy czy wybrać 7805 czy 7906. Rodzicom też kupie jakiś fajny TV do pokoju :D
 

manqt

New member
Ustawienia obrazu

Pomoże ktoś w konfiguracji obrazu 55PUS7956 ? Sygnał z cyfrowego polsatu. Jakaś "wzorcowa" konfiguracja. Trochę wypadłem z tematu. Ostatnio ustawiałem panasonica AS650E jakieś 8 lat temu. Pozdrawiam
 

kropka77

New member
Mam ten telewizor.Dekoder przestał działac (z wiadomych wzgledów) a chodzi mojemu tacie głównie o odtwarzanie filmów. Mozna kupić nowy dekoder HEVC i będzie wszystko chodzic z tym tv ?
Chcielismy odtworzyć filmy też przez pen drive na dekoderze Orange, parę miesięcy temu filmy 1080 p działały, teraz w ogóle nie wchodzą w tej rozdzielczości a w 720 p obraz jest bardzo spikselowany. Czytałam o jakiś aktualizacjach do tego telewizora Philips, to mogłoby pomóc czy pogorszę sprawę?
Proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli wgrasz aktualizacje od Philipsa nic się nie powinno pogorszyć. Tv nie znam ale jeżeli nie obsługuje nowego standardu to dokupienie odpowiedniego dekodera załatwi sprawę i wszystko będzie działać.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry