Philips 65PUS7906/12

Robert17S

New member
Witam w sklepach pojawił się nowy model Philips 65PUS7906/12 czy warty jest uwagi cena jak za starszy model 3999zl. Jaka tam jest matryca bo nigdzie nie pisze w sklepach też go nie można jeszxze obejrzeć tylko na zamówienie. Co sądzicie o tym modelu.
 

Robert17S

New member
Witam w sklepach pojawił się nowy model Philips 65PUS7906/12 czy warty jest uwagi cena jak za starszy model 3999zl. Jaka tam jest matryca bo nigdzie nie pisze w sklepach też go nie można jeszxze obejrzeć tylko na zamówienie. Co sądzicie o tym modelu.
Kupiłem model 58 da m-c temu lecz problem mam z kalibracja przez brak czasu narazie stoi w firmie z ekranem pokazowym. Przesto mylę nad czym nowym może ten model okaże się bardziej trafny.
 

PiotrekZas

Member
Witam w sklepach pojawił się nowy model Philips 65PUS7906/12 czy warty jest uwagi cena jak za starszy model 3999zl. Jaka tam jest matryca bo nigdzie nie pisze w sklepach też go nie można jeszxze obejrzeć tylko na zamówienie. Co sądzicie o tym modelu.

Znalazłem info na jednej z francuskich stron, że VA. Ale ręki za to nie oddam. Bo bym k...nie miał ręki

Zapytaj fachowca od Philipsa @kiki
 
Ostatnia edycja:

Mens

Member
Tegoroczny model 7906/7956 to odpowiednik zeszlorocznego 7805/7855 ? Na plus Android zamiast Saphi a na minus brak pilota z mikrofonem. Ktos wie czy taki pilot mozna ewentualnie dokupic do tego modelu ? Ewentualnie pilot z klawiatura ?
 

gorus

New member
Ciekawa sprawa z tym TV, po nieudanej przygodzie z 65PUS8535, chciałem dać jeszcze jedną szansę Philipsowi póki jeszcze mam czas na zwrot Samsunga i też zauważyłem że pojawił się ten model jako nowość. Niestety w necie poza oficjalną stroną ani słowa, a w ojro rtv w specyfikacji podali że to model na rok 2021. Fajnie bo miał skrót do YT na pilocie, ale niestety brak głosowego wybierania. Niestety TV w magiczny sposób zniknął z rynku...
 

Robert17S

New member
No pojawił się i na drugi dzień w euro zniknął brak możliwości kupna dziwne trochę jedynie jest model ale43cale.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zniknął , termin został przesunięty.
Dam znać jak wejdzie info z terminem dostaw.
 

DAVINCI

New member
Czy będzie wersja 58 cali? TV fajny Ciemnoszary coś jak grafit, ponoć bezramkowy i do tego ambilight. Musiałem uzbierać i czekałem pół roku za PS5. Czy ten TV byłby dobry do konsoli? Nigdy nie miałem TV 4k.
Wiem, że modele Philipsa różnią się matrycą.
Na stronie Philipsa jest wersja 43,50,55,65.
Istnieje taka możliwość, że 58 cali będzie?
Serdeczne Pozdro.
 

Robert17S

New member
Podobno tylko 55 i 65 jeśli chodzi o tą serię.
Ale chyba ja nie będę czekał udało mi się zwrócić model 58 calowy, planuje zakup ubiegłoroczny dylemat mam nad modelem ale tym razem oled philips 55oled 855/12 lub lg model 55cx3la. I tu jestem w kropce który byłby lepszym wyborem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym wybrał Philipsa. Masz go dla niebieskich za 5 tyś zł z pakietem
Ma znacznie większe możliwości multimedialne, szybszy procesor.
Ambilight wnosi wiele dodatkowej radości.
 

DAVINCI

New member
Zgadza się.
Mam pytanie. Nie wie Pan czasem jak jest z Philips PUS7956/12 i PUS7906/12 czy mogą różnić się tylko kolorem czy jeszcze czymś dodatkowo? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tą serią. Jeśli się nie mylę to chyba następcy PUS7805 i PUS7855. Jeżeli kupie TV to już na lata i potrzebuje rady.
 

Mens

Member
Zdaje sie ze tegoroczny Philips PUS7906/7956 ma podswietlenie Edge Led a zeszloroczny odpowiednik czyli PUS7805/7855 ma podswietlenie Direct Led.
 

Mens

Member
Pytanie tylko czy to roznice na korzysc czy na niekorzysc tegorocznego PUS7906/7956. Podswietlenie Edge Led to napewno minus a jak z reszta ?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się.
Mam pytanie. Nie wie Pan czasem jak jest z Philips PUS7956/12 i PUS7906/12 czy mogą różnić się tylko kolorem czy jeszcze czymś dodatkowo? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tą serią. Jeśli się nie mylę to chyba następcy PUS7805 i PUS7855. Jeżeli kupie TV to już na lata i potrzebuje rady.

Według mnie różnią się tylko kolorem ramki, jeden jest srebrny drugi ciemny, piloty te same.

https://www.euro.com.pl/telewizory-...616-2040&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

https://www.euro.com.pl/telewizory-...616-2040&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Mnie ciekawi porównanie 43PUS79X6 a 43PUS85X6
 
Do góry