philips 65pus7303 z dvd

polsky166

Member
jak podlączyc ten tv z dvd manta emperor 3?
Gdy podlacze przejściówkę od tv i 3 cinche do dvd niema wcale obrazu
Jest jeszcze opcja VGA? Gdzie uzyskam najlepszy obraz przez cinche czy VGA? SCART?
 

miroski

Member
Potrzebujesz kabla euro z wyprowadzonymi sygnałami komponent i stereo. Taki kabel łączysz z przejściówkami dołączonymi do TV. Nie zdziwiłbym się jednak gdyby okazało się, że w tej Mancie nie ma aktywnych sygnałów komponent w gnieździe euro. Lepiej kupić nowy odtwarzacz i podłączyć go "po bożemu". przez HDMI.
 

polsky166

Member
nierozumiem
w tv jest przejściówka z YPbPr na 3 cinch i podlaczylem zwyklymi cinch z dvd i wcale niema sygnalu wiec co źle robie?
Co to znaczy ze nie ma wyprowadzonych sygnałów aktywnych?
Tam jeszcze z tyłu jest wyjście optyczne, oraz zwykle wideo oraz vga
 

polsky166

Member
No po podlacz3niu i wybraniu źródła syg niema nic
To co mam dokupić?
Rozumiem że kabel optyczny do amplitunera jeśli chodzi o dźwięk i co?
W starym tv miałem przez eurozlacze
Jest jeszcze wyjście vga m9ze najtaniej wyjdzie kabel vga hdmi?
 

Disto

New member
Bez reklam
Manta : "Uwaga! W celu uzyskania trybu „Progressive Scan TV” poprzez Y/Pb/Pr, należy ustawić tę opcję w menu ustawień ogólnych (GENERAL SETUP)"
Ustawiłeś ?


 

miroski

Member
Też to znalazłem w instrukcji Manty i chciałem napisać. Z takim podejściem do problemu twórcy wątku wiele się nie zdziała. Skąpe informacje o sprzęcie, brak opisu własnych działań i ustawień, brak odpowiedzi na sugestie. Okazuje się też, że jest jakiś amplituner, który też chyba ma komponent i można spróbować przez niego. Tak są przejściówki vga/d-sub - HDMI ale najpierw uruchom komponent, na pewno się da.
 

polsky166

Member
Ok podłączyłem pod stary tv eurozlaczem wybrałem progresife i działa ale dość duże zakłócenia są i czasami wpada w czarno-biały obraz
A teraz jak dźwięk podłączyć aby nic nie trzeba było przelaczac?
Cinczami stereo do tv?
Czy kablem optycznym z DVD do amplitunera?
Obecnie z tv leci optykiem do amplitunera A tuner sat przed hdmi do tv jest podłączony
 
Do góry