Philips 65pfs7559 - "siniaki" na ekranie

Grisha81

New member
Witajcie,
ok. 2-3 tygodni temu kupiłem wymieniony w tytule TV. W dniu zakupu zauważyłem na ekranie rzędy "siniaków", łącznie ok. 20-30 plamek. Były widoczne zwłaszcza na jednolitych tłach np. murawy boiska. Po ok. tygodniu sprzedawca bez problemu wymienił TV. Porządnie przetestować sprzęt miałem okazję dopiero po ok. tygodniu. Obecny egzemplarz ma dużo mniej siniaków (wyraźnie zauważalne są 4), ale mimo wszystko przeszkadzają, bo są niemal na środku ekranu. Oglądając wpada się w jakąś paranoję i widzi tylko te plamy. :-/ Philips uraczył mnie odpowiedzią, że mieści się to w specyfikacji TV. Szkoda słów... Aż mi głupio dalej męczyć sprzedawcę, bo zaczynam wierzyć w to, że teraz za grubą forsę sprzedaje się taki badziew. Mam dwa inne TV, jeden ma 6 lat, a drugi 3,5 roku, i po raz pierwszy spotkałem się z jakimiś plamami na matrycy. U znajomych też tego nie wypatrzyłem. TV jest naprawdę super, ale... Gdybym mógł, wymieniłbym pewnie na inny TV. Nawet dopłacając. Tylko, czy inne będą lepsze?
Chętnie wrzuciłbym linki do zdjęć, ale dostaję info, że "można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi". Moich czy w tym temacie?

Pozdrawiam
 

sieka1975

New member
Hej. Jak wiesz sam czekam na ten model... mam nadzieje ze z moim nie bedzie tyle problemów... jakos nie mam ochoty co chwile wysylac i wymienia. Na inny model. Są moze inni uzytkownicy Philipsa 65PFS7559? Moze ktos sie jeszcze podzieli opiniami?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest model 2015 r. Ma bardzo dobrą czerń i głębię obrazu, extra dźwięk i nie potrzebuje nawet soundbara.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To może być wada egzemplarza. Na razie nikt nie zgłaszał problemu.
Ja bym zgłosił do serwisu , jeśli coś to wymienią na nowy egzemplarz i po kłopocie.
 

phil7008

New member
Bez reklam
raczej dostanie odpowiedz ze to cecha nie wada jak to bylo w modelach z ubieglych lat ,nistety po philipsie zostalo tylko logo...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma się bardzo dobrze. Nowe modele jako jedne z niewielu są lepsze od poprzednich.
 
Do góry