Philips 65OLED807/12

MuraTV

New member
Witam,
Kupiłem w zeszłym tygodniu oled philips z tym srebrnym pilotem.
1. Wie ktoś jak włączyć info o odtwarzanej jakości na Netflix? Wcześniej tez miałem philipsa i na tv miałem przycisk info a tutaj go brakuje.

2. Mam Upc karte ci+ o brakuje mi logo kanałów. Da się to jakoś włączyć ?

3. Który tryb obrazu najbardziej optymalny do filmów ? Ekspert 2?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cześć,
1. Nie ma przycisku info na pilocie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć w jakiej obecnie rozdzielczości jest wyświetlany obraz to skorzystaj z aplikacji Philips TV Remote i w aplikacji masz przycisk info.
2. Nie, TV Philipsa nie wyświetlają logo kanału.
3. To już wedle uznania. Każdy ze styli masz w jakiś sposób predefiniowany, który możesz później edytować. jednak tak jak napisałeś, Któryś ze styli Ekspert będzie dobrym wyborem i później ewentualnie można to pod siebie jeszcze ustawieniami dostosować.
 

MuraTV

New member
Cześć,
1. Nie ma przycisku info na pilocie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć w jakiej obecnie rozdzielczości jest wyświetlany obraz to skorzystaj z aplikacji Philips TV Remote i w aplikacji masz przycisk info.
2. Nie, TV Philipsa nie wyświetlają logo kanału.
3. To już wedle uznania. Każdy ze styli masz w jakiś sposób predefiniowany, który możesz później edytować. jednak tak jak napisałeś, Któryś ze styli Ekspert będzie dobrym wyborem i później ewentualnie można to pod siebie jeszcze ustawieniami dostosować.
Ok dziękuje
Co do loga to myślałem, że coś mam wylaczone
Na philips 55PUS7303/12 loga kanałów były
Ale widocznie zmienili soft
 
Do góry