philips 6501

Ashow

New member
Witam. Polecany był ten TV dla mnie wiec go zakupilem. Wszystko ladnie tylko dlaczego raz wszystko chodzi i czasem wejde w youtube lub appstore zatnie sie i wyskakuje komunikat ze nie reaguje i musze resetowac TV.??????????
 

bluray

Banned
Tyle negatywnych komentarzy o Android TV powstaje za 40 gr/szt.
Kto to wykorzystuje: SAMSUNG, LG, PANASONIC i mniej SONY bo też jedzie na OS ANDROID.
W Googlach wpisz (czarny PiR) TV PHILIPS i masz pracę.

Ludzie mimo opisów kolegi Ziku90 (napisał wcześniej 70 wpisów) kupują TV PHILIPS. Po Samsung to jest najczęściej kupowany TV w Polsce. Seria 6561 czy 6401 to obecnie top sprzedażowy. 7181 to wysokiej klasy i doskonały TV (55/49 ") w kategorii bardzo elegancko [mocny średniak].
Wymieniam typowe wady TV PHILIPS 2014/Philips 2015:
- ANDROID GOOGLE TV i HDR SAMSUNG LCD;
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Proszę w takim razie przelać mi te pieniądze.

Rozumiem, że twórcy tego wątku, koledze Ashow również 'płaco'?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Cavallino

Banned
Tyle negatywnych komentarzy o Android TV powstaje za 40 gr/szt.

Podać numer rachunku, na który przelejesz?
Bo jak nie - to odszczekaj.

Bo jak na razie to wygląda, że to raczej kilku ludzi próbuje totalnie nieudolnie robić pr producentowi bubli, jakim jest Philips.
Ty w tym celujesz, domyślam się że za darmo tego nie robisz.
Syndromem przeniesienia własnych przewin sytuacji nie uratujesz, doradź lepiej swoim pracodawcom, żeby soft naprawili - wyjdzie taniej.
 

Ziku90

New member
W tym kraju ostatnio, szczególnie w Internecie, panuje taka dziwna choroba, że każda negatywna opinia na jakikolwiek temat jest zaraz określana mianem 'hejtu' przez bandy 'pozytywnie myślących' krzykaczy. Nie mogę się doczekać, aż ktoś w końcu konstytucyjnie zakaże innych wpisów niż chwalebne, bo jak na to wszystko patrzę to wydaje mi się, że ten moment jest coraz bliżej.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

Ashow

New member
W moim odczuciu tv bardzo fajny, prosty filmy full hd jak i inne materialy chodza ok. Z napisami tez nie ma problemow materialy w 4k chodza plynnie i wygladaja ok. Ambilight na plus. Jedyne co mi sie nie podoba to pilot, obudowa tv mogla by byc lepsza ale to jednak wisi na scianie a nie jezdze w tym wiec bez problemu, ale to zacinanie sie youtube itp jest na duzy minus. Myslalem ze moj model jest po prostu zepsuty. W podsumowaniu dla zwyklego uzytkownika nievfascynata jak ja tv jest Ok.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Hejterzy Philipsa przypominaja mi trochę nekrofila, który śmieje się z sąsiada, że tamten ma taką wredna żonę. A z Philipsem jest jak z supermodelką. Trzeba trochę wyrzeczeń by się cieszyć jej towarzystwem. Ktoś kto kupuje Alfę, tez wie, że to usterkowy samochód, ale też świadomy jest ile da mu frajdy nieosiągalnej w tej cenie.
 

Ziku90

New member
Hejterzy Philipsa przypominaja mi trochę nekrofila, który śmieje się z sąsiada, że tamten ma taką wredna żonę. A z Philipsem jest jak z supermodelką. Trzeba trochę wyrzeczeń by się cieszyć jej towarzystwem. Ktoś kto kupuje Alfę, tez wie, że to usterkowy samochód, ale też świadomy jest ile da mu frajdy nieosiągalnej w tej cenie.
Kolega tak serio?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Witam
no to jak to wygląda z z tym philipsem 6501 mam zamiar go kupić,i zastanawiam sie czy ambilight nadaje sie tylko na sciane?mam nad TV szafke i z prawej strony tez ..czy zda to egzamin?ktoś może doradzić?
 
Do góry