Philips 65 oled 934 - problem po aktualizacji

BartQ88

New member
Po najnowszej aktualizacji przez jakiś czas było ok. Niestety parę dni temu problem powrócił..
I nie wiem co robić, czy poczekać na kolejną aktualizację czy oddać do serwisu. Na szczęście u mnie w grę wchodzi Słupsk a nie osławiony Radom.
 

AdaMo71

New member
Panowie OLED 854 i od pewnego czasu dokładnie te same problemy z dźwiękiem. Niezależnie jak podłączę urządzenia zewnętrzne, to TV raz włącza się z dźwiękiem, często bez dźwięku i tylko odłączenie od prądu i ponowne włączenie usuwa problem na kilka włączeń TV. Po wgraniu tego wstecznego oprogramowania , które mi polecono na infolinii problemu nie było do czasu ponownej aktualizacji. Zgłosiłem naprawę gwarancyjną, ale z pewnych przyczyn nie oddałem TV do serwisu ( telefon, że go zabiorą miałem gdy byłem w pracy i nie mogłem specjalnie wyjść), niemniej Pan technik powiedział, że zgłaszane są problemy z dźwiękiem, oni te tv zabierają i nie stwierdzają problemów, że być może jakieś podłączone urządzenia powodują problem, bla bla. Także problem jest najprawdopodobniej z softem, może philips coś poprawi. Pozdrawiam

Ten sam model oleda i ten sam problem z dźwiękiem.
 

jleoniuk

New member
Koledzy, ponownie mamy nową aktualizację, może w końcu ta coś poprawi.

Changelog TPM191E_101.001.250.003 – Date: 2021/03/12

Fix for no UHD playback in Disney+
Fix for subwoofer pre out not working after StandBy
Fix for garbage bar on top of screen
Fix for unexpected appear of OLED screen server when use apps from Philips TV collection
Not responding for Logitech Harmony RC direct commands is fixed
Improvement on SmartTV, HbbTV performance in case of IPv6 connection
Improvements for HDMI ARC connection stability
Stability improvements
Other general improvements

Dziennik zmian TPM191E_101.001.250.003 - Data: 2021/03/12

Naprawiono brak odtwarzania UHD w Disney +
Naprawiono niedziałający pre out subwoofera po StandBy
Naprawiono pasek śmieci na górze ekranu
Naprawiono nieoczekiwane pojawienie się serwera ekranu OLED podczas korzystania z aplikacji z kolekcji Philips TV
Naprawiono brak odpowiedzi na bezpośrednie polecenia Logitech Harmony RC
Poprawa wydajności SmartTV, HbbTV w przypadku połączenia IPv6
Ulepszenia stabilności połączenia HDMI ARC
Poprawa stabilności
Inne ogólne ulepszenia
 

AdaMo71

New member
Wydaje się, że problem z dźwiękiem poprawili po ostatniej aktualizacji u mnie nie ma problemu już, za każdym włączeniem tv dźwięk jest.
 

jleoniuk

New member
Dziennik zmian TPM191E_101.002.022.002 - Data: 2021/05/14

Ulepszenia dla Ambilight Hue
Ulepszenia PVR
Naprawiono brak dźwięku po wstrzymaniu
Naprawiono nieoczekiwane pojawienie się wygaszacza ekranu OLED podczas korzystania z aplikacji
Poprawa stabilności
Inne ogólne ulepszenia
 
Do góry