Philips 60PFL8708S poczwórny ambilight czyli inne światło na każdym rogu !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 60PFL8708S poczwórny ambilight czyli inne światło na każdym rogu ! Philips szaleje. Seria nazywa się Elevation.






TPVision wprowadza na rynek 60-calowy telewizor z cienką, delikatną i ramką oraz z nowym Ambilightem XL z czterech stron.



Dane 60PFL8708S


  • Grubość tylko 13,5 mm
  • Materiał: Szkło i Akryl
  • Podstawka z Aluminium
  • WiFi Miracast
  • SimplyShare
  • WiFi-SmartScreen ( iOS)
  • Multiroom
  • Easy3D (passives 3D)
  • 900 Hz Perfect Motion Rate
  • Perfect Pixel HD
  • Micro Dimming Pro
Ambilight i oferuje różne światła w każdym z czterech rogów urządzenia.
Posiada 94 diody LED zamontowane z tyłu telewizora produkujące duże, miękkie, lekkie tajemnicze poświaty wokół telewizora.
60pfl8708s_12_cow_.jpg

60pfl8708s_12_rtv_.jpg

60pfl8708s_12_apv_.jpg

60pfl8708s_12_d2v_.jpg

60pfl8708s_12_rcw_.jpg

60pfl8708s_12_r1w_.jpg


image1.png

Telewizor ukaże się w sierpniu 2013 roku w cenie około 3199 euro.





image.png
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[youtube]YfYgeDyxOpA[/youtube]
Tak się prezentuje nowy model Philipsa serii Elevation.
 

inne65

New member
Czekamy na premiere z niecierpliwością :) Kiki , jak będziesz miał jakieś informację to wrzucaj post.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze ich nie ma.
Mamy obiecane jako pierwsi. Sam mam specjalnie przygotowaną ścianę na ten telewizor. Sam obiecuję sobie wiele po tym modelu.
 

zet357

New member
Witam,
mam teraz 55pfl8007 z aktywnymi okularami i zastanawiam się czy po przesiadce na 60pfl8708s który ma pasywne cyngle nie bede sie wkurzał z powodu gorszej jakości obrazu w 3d.
Czy ktoś może stwierdzić czy jest znaczna utrata jakości obrazu w 3d pasywnym i nie warto sie przesiadac na ten nowszy tylko dla ambilght`a 4xl
Pozdro:D
 

zet357

New member
pASYWNE 3d to kicha dzisiaj porównywałem i różnica dla mnie zauważalna. zdecydowanie aktywne 3d. obraz ostry i widoczne FHD bez czarnych paseczków.
jak ktoś nie ma zajoba na punkcie idealnego obrazu i głowa go boli od samego myślenia o aktywnych cinglach to wtedy pasyw zda egzamin.
Tak więc dla samego ambi 4xl i micracast`a nie ma sensu go kupowac poczekam raczej na 4k i mam nadzieje ze bedzie z aktywnym 3d choc slyszalem ze 4k ma byc tylko z pasywem ale to na razie tylko plotki.
Nikt mi nie pomogl i nie napisał rzeczowej odpowiedz na wczesniej zadawane pytania w tym temacie tak wiec sprawdzona zasada "Chcesz na kogos liczyc - licz na siebie!" znów (niestety) sie sprawdziła, bo prawdziwe pomocne ziomki sa tylko i wyłącznie w realu a nie na forach (publicznych), poważka:neutral:
Bez urazy rzecz jasna, ema
 
Do góry