philips 6007, 7007... kiedy?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
modele 4707 i 5707 testujemy w środę.
I w środę będzie wiadomo kiedy będą kolejne nowości .
 

kubekpl

New member
Wczoraj byl na stronie euro agd 40pfl7007 cena 4999PLN dostepnosc 7 dni.

Dzis juz na stronce tego TV nie ma !!!
 

kubekpl

New member
Mysle ze ceny szybka spadna bo w innym przypaku philips nie sprzeda ani jedengo TV patrzac na ceny Sony HX850. Teraz mnie inna rzecz zastanawia w seri 5000 jest uzywana matryca sharp ktora jak sie okazuje spisuje sie wysmienicie w seriach 6000, 7000 i 8000 matryca bedzie od Samsunga.
 

accu

New member
Bez reklam
Znalazłem taką bułgarską stronę , gdzie w tabeli są już określone rodzaje matryc w poszczególnych modelach.

Philips LCD TV / FAQ -

Witam,

Bardzo interesującą stronę znalazłeś.:):):)
Wszystko dokładnie opisane.(łącznie z dokładnie wytłumaczoną treścią co znajduje się w nazwie numeru fabrycznego oraz w nazwie poszczególnej serii telewizorów firmy Philips oraz opis ,w których seriach i jak prawidłowo aktualizować oprogramowanie, nawet wzmianka o wejściu do menu serwisowego i postępowaniu w nim)
Dedykowana wszystkim użytkownikom telewizorów firmy Philips.
Bardzo , ale to bardzo pożyteczna strona !!!!!

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

jery--

New member
Bez reklam
Chyba kiedyś admin tej strony udzielał się tu w dziale Philipsa, miał wiele konkretnych info o TV tej firmy. Niestety już tu nie zagląda...

pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Czasem zagląda i dokonuje krótkiego wpisu , nie tylko o telewizorach firmy Philips.:-D
Pisze również na różnych forach zagranicznych , skąd również można się wielu rzeczy
dowiedzieć o telewizorach różnych firm , produkujących telewizory.


Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak tylko wejdą do polski modele 6007, 7007, 8007 i 9007 będziemy je testować.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Mówi się nieoficjalnie , że wielkości 40PFL7007 , 46 PFL7007 pojawią się w drugiej i trzeciej dekadzie
czerwca , a 55PFL7007 dopiero w lipcu.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

largoon

New member
Wiem, że nic nie wiem:)

Będąc ostatnio w Saturnie [Wawa-Janki] spytałem z ciekawości o termin wprowadzenia do sprzedaży serii 7007 oraz 8007. Przemiły pan wykonał telefon do "góry" i już po chwili jego uśmiechnięta twarz przejęła wyraz zwątpienia i rezygnacji. Niestety jak się dowiedziałem nie planują wzbogacać oferty tymi modelami ze względu na słabą sprzedaż Philipsa. Taki ES8000 czy ES7000 schodzi u nich na pniu. Zasmuciła mnie ta informacja, liczę jednak po cichu na zmianę tej decyzji. Jeżeli Philips popracuje nad ceną to taki PFL8007 będzie silnym konkurentem dla ES8000. Wygląd obu jest pierwszorzędny [minimalistyczna ramka]. Na plus PFL8007 zaliczam takie opcje jak ambilight spectra XL, pilot z klawiaturą czy prozaiczna możliwość obracania tv. Ta ostatnia cecha w ES8000 już taka oczywista nie jest;-), a pierwsze dwie mogą okazać się znacznie bardziej wartościowe, aniżeli machanie rękami czy mówienie do siebie...do tv, przepraszam. 46ES8000 już miał zagościć u mnie na półce, ale 46PFL8007 też może się tam zmieścić. I teraz pytania: kiedy w sklepach? za ile? (cena sugerowana 8149PLN - żart?!!) i czemu tak drogo?. Żeby chociaż na pierwsze odpowiedź była jedna i konkretna;-).
 
Do góry