philips 5605h

muerte23

New member
co sadzicie o tym philips 5604 moze pan kiki zrobil by test otwarty tego modelu taka konfrontacja z sharp le700 obydwa tv na full led bez lokalnego przyciemnienia z tego co wiem ma lepsza plynnosc philips a imput lag 16ms cenowo jest tez troche tanszy od sharpa wiec ciekawie to wszytko wyglada
 

annddy

New member
co sadzicie o tym philips 5604 moze pan kiki zrobil by test otwarty tego modelu taka konfrontacja z sharp le700 obydwa tv na full led bez lokalnego przyciemnienia z tego co wiem ma lepsza plynnosc philips a imput lag 16ms cenowo jest tez troche tanszy od sharpa wiec ciekawie to wszytko wyglada

Oczywiście chodzi o modol 5605.
Nie będzie ,żadnej konfrontacji i porównania ani testu,gdyż Kiki lansuje tylko tv Toshiba i Sharp.
Jeszcze by sie okazało ,ze Philips jest lepszy i co?
Ja nie chcę napisać ,ze to złe tv lecz ,Toshiba pasuje prawie do wszystkich warunków.
Chcesz być manipulowany , to szukaj rady u dilerow poszczególnych marek.:shock:
 

muerte23

New member
moze i racja ale temt ruszly i poza kikim sa tez inni ludzie wiec niech sie wypowiedza a kikiego opinie tez mozna wziasc pod uwage choc wiem ze faworyzuje toshibe i sharpa ,ogolnie sharp le700 nie mial rywala a teraz go ma i wydaje mi sie ze philipek moze byc lepszy od sharpa no i tanszy wiec dobra byla by taka konfrontacja pozatym nie jestem negatywnie nastawiony do tosi czy sharpa bardzo fajne tv zwlaszcza toshiba xv635 ladnie wyglada fajny tv jakosc/cena ale wlasnie za cene 46" najtaniej 3500zl a za 3800-3900 mozna nabyc juz filipka gdzie sharp 46le700 kosztuje 4200
 
Do góry