Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

Miyagi

Member
Witam chciałbym sie dowiedziec czy jest jakis model Philipsa na rynku który nie ma problemów wyżej tutaj wymienionych?? Czy trzeba czekać na nowsze modele?? Przy Philipsie trzyma mnie tylko praktycznie Ambilight ale jak będą takie problemy z 4k jak tutaj były wypisywane to niestety będe musiał szukać czegoś innego.
 

Miyagi

Member
Chodzi mi o sygnał satelitarny oraz youtuba.Chciałbym aby TV mógł w pełni wykorzystać 4k.A mam jeszcze pytanie kiedy serie wyższe będą miały premiery w PL??
 

Db-ticus

New member
Serie wyższe tylko PUS8700 (curved) już w sprzedaży oraz za chwile (PUS8601)
Niestety topowa wersja PUS9600 została wstrzymana przez producenta i najprawdopodobniej ukarze się w przyszłym roku i już pod nazwą PUS9700
I choć powodów z jakich nie ujrzy w tym roku światła dziennego się nie dowiedziałem (a pytałem na Narodowym podczas targów), to domyślam się że głównie z powodu problemów o jakich piszecie na forum oraz zapowiadanego HDR. Myślę że producent nie chce wypuścić topowego modelu z błędami jak to miało miejsce w ubiegłym roku jak startował z androidem.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Z tym czytaniem 4k na smarcie to zagadkowa sprawa. Serwis jednemu z kolegów odparł, że nie pójdzie a gość na Narodowym nic o tym nie wiedział i był zaskoczony moim pytaniem, będąc przekonanym, że musi chodzić.
 

DJ82

Member
Z tym czytaniem 4k na smarcie to zagadkowa sprawa. Serwis jednemu z kolegów odparł, że nie pójdzie a gość na Narodowym nic o tym nie wiedział i był zaskoczony moim pytaniem, będąc przekonanym, że musi chodzić.

Marne to pocieszenie że był zaskoczony jak i tak pewnie nic w tej sprawie się nie zmieni...
Dzisiaj napisałem dość mocnego maila na temat działania mojego PUS7600 porównując go do konkurencji gdzie np działa Player i YT w 4k...

Dostałem odpowiedź że Pan rozumie moje niezadowolenie i przekaże uwagi dalej...

Wygląda na to że nawet ludzie z obsługi firmy mają już dość jej bronienia bo chyba tak to trzeba odebrać...
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Player w 4K tylko u Samsunga. Co do YT to działa w 1080p. Nigdzie nie wyczytałem, że miał obsługiwać 4K jednak sam bym się cieszył gdyby tak było :D.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

miru5

New member
4K - poczekamy, czas pokaże jak sprawa się rozwinie. Dla mnie największym utrapieniem tego modelu jest smużenie. Przy szybkich scenach obraz nie jest tak płynny jak w moim poprzednim tv - plazma TV. obraz jest ładny, kolory, czerń - ale to smużenie ... Funkcja PNM - niby poprawia - ale obraz nienaturalny - teatralny - nie podoba mi się to. Mam TV skalibrowany od Kikiego - ale efekt dalej jest przy szybkich scenach. Co do Androida - co my możemy - czekać i tyle - a nóż widelec na gwiazdkę zrobią prezent.
 

Angael

New member
Dla mnie "smużenie" to mało powiedziane. Czasami przy szybkich scenach dalszy plan staje się tak niewyraźny że wręcz nie da się go oglądać. Do tego kilka razy w tygodniu następuje zawieszenie TV i tylko wyłączenie prądu skutkuje. Co rusz słucham w domu że kupilem jakies badziewie za ponad 10 tys zl ehhh..... nie wiem czy to po tej aktualizacji czy po dluzszym uzytkowaniu android dostaje zadyszki ale z tygodnia na tydzien cierpliwosc mi sie konczy. Licze na to ze 6 rdzeni w serii 8600 troche polepszy sprawe i na nowo zaczne byc zadowolony z zakupu.
 

miru5

New member
ale uważam że objaw smużenia - to wina oprogramowania ! Na iinych LCD-ach nie zauważyłem tego objawu w tak dużym wymiarze - wręcz niewidoczne. A w tym modelu co byś nie ustawił to i tak widać. Przy statycznym obrazie jest ładnie - nie ukrywam.
 

pepka

Member
Bez reklam
Powtórze się, ale dziękuję Bogu, że nie skusiłem się na TV z androidem... przynajmniej jeszcze nie teraz. To wygląda trochę jak beta testy na słono płacących użytkownikach.
 

kazo

New member
Pytanie , czy można udostępniać zdjęcia na telewizor - ale nie z zasobów telefonu ( pamięć wewnętrzna ) , ale ze zdjęć z internetu z programu zdjęcia google .
Wybieram zdjęcie , klikam ikonę ekran z zasięgiem , wybieram urządzenie - telewizor , wyświetla się komunikat zakończono przesyłanie do ... , i nic się nie dzieje . ???
 

Wito17

New member
Zastanawiam sie na kupnem tego modelu i stad moje dwa pytania-czy moze Ktoś potwierdzic bezproblemową współpracę PUS7600 z modułem CAM CI NC+ ? I drugie czy podczas istalacji kanalow satelitarnuch z tunera dvbs telewizora jest opcja wyboru cyfry badz nc+ czy tez trzeba recznie po instalacji wybierac-ustawiac sobie potem kanaly nalezace do nc+? ewentualnie czy Ktos z Forumowiczow moglby podeslac mi na emaila- witowe@konto.pl aktualna liste kanalow nc+ do PUS7600 ? Z gory dziekuje .
Pozdrawiam
 
Do góry