Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

kozlos

Member
Panowie a podpowiecie mi - bo slabo sie na tym znam. Jak do oferty np. UPC wejdzie jakis kanal 4K to czy bede mogl go odebrac na pus7600 wlasnie w 4K?

I jak to sie ma do obietnic, specyfikacji etc? Przeciez to moze spowodowac fale zwrotow - zasadnych zwrotow.
 

kozlos

Member
Hehe -nie o to chodzilo. To byl po prostu przyklad. Zalozmy ze od jutra bedzie kanal 4K w UPC - czy PUS7600 wyswietli go w tych natywnych 4K?
 

Angael

New member
Tabela specyfikacji telewizorów Philips uaktualniona z dnia 03.09.2015 r. Aby powiększyć proszę kliknąć w tabelkę :
http://www.toengel.net/philipsblog/w...rview_2015.png
wynika z niej że HEVC+TUNER wspierać będą tylko modele pu8601, pus8901, oraz pus9600 pozostałe tylko HEVC (kolumna z nagłowkiem HEVC)

Widac ze jedynym slusznym zakupem bedzie pus8601 - 6 rdzeniowy procesor, lepsza plynnosc, bright pro no i HEVC na tunerze
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie Philipsy będą. I maja być przed wprowadzeniem Netflixa do Polski.
Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji bezpośredniej to kontakt na targach Audiovideo w Warszawie 6-8.11 na stadionie Narodowym.
 

DJ82

Member
Wszystkie Philipsy będą. I maja być przed wprowadzeniem Netflixa do Polski.

Nie bardzo rozumiem... co znaczy że będą - na AS?

Z tym brakiem HEVC z DVB czuję się oszukany bo wydałem sporo kasy na TV który będzie mi służył jako monitor bo tylko po HDMI będzie 4k...

EDIT:

Mam pytanie do tych co posiadają 7600PUS - czy jeśli włączycie klip demo z TV to napis w lewym górnym rogu "Demonstracja" skacze czasami przy szybkich scenach?? u mnie skacze a wg PHILIPSa nie powinien - wysłałem im filmik który to pokazuje to stwierdzili że tak nie powinno być i że prawdopodobnie musi go zobaczyć serwis...
 
Ostatnia edycja:

1matt

New member
mam w takim wypadku pytanie, jeśli zależy mi na Androidzie, to zostaje tylko Sony, mogę prosić o podpowiedz który model Sony będzie najbardziej zbliżony do 55PUS7600???

BTW, w Sonym 4K pójdzie bez problemu przez DVB??
 

DJ82

Member
Znajomy ma Sony... nie działa Tuner DVB-S i chyba 3d... i wystarczy wejść na forum SONY i też różowo nie jest. Jedni i drudzy zrobili sobie poligon doświadczalny z klientów...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapraszam na AS - tam możesz wypytać o wszystkie rzeczy.
Philips będzie miał super niespodzianki na AS 6-8.11.2015 Stadion Narodowy.
 

miru5

New member
Na ich stanowisko na tych targach - to tylko z granatem. Może da im to coś do zrozumienia. Dają kupony ... chyba za karę....
 

DJ82

Member
Jak ktoś tam będzie to może się dowiedzieć czemu PUS7600 nie będą wspierać DVB-S w HEVC i Youtube w 4k - myślę że jest to do zrobienia za pomocą softu bo bebechy powinny dać radę. Tylko czy to nie celowy zabieg bo zaraz pojawią się TV serii 8000 i pewnie tam już wszystko będzie i pewnie myślą że wszyscy pobiegną do sklepu po nowy TV... Ja dopiero co wydałem 6tys na swój i jak będą dalej tak postępować to będzie ostatnia kasa wydana przeze mnie na TV tej firmy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HEVC będzie uruchomiony we wszystkich modelach - również w serii PUS 8000.
Moza pytać o te rzeczy na targach AS.
 
Do góry