Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

hyden

New member
Mi w pus 7150 działa bez problemu.
Pod USB podpinasz nadajnik (jeden do 2 lub chyba nawet 4 padów) i parujesz zgodnie z instrukcją. Powinien się pojawić komunikat "Kontroler podpięty". Padem możesz np. chodzić pod menu, zmieniać kanały.
Yy jaki nadajnik bo nie wiem mam tylko pad i ewentualnie kabel usb do pada ale jak podłączę to nic nie wykrywa.mussze dokupić jakiś nadajnik?
 

eBizo

New member
A to sorki, myślałem, że masz bezprzewodowy.
Ja mam takie:
Gamepad Microsoft Xbox 360 Black Kontroler bezprzewodowy - Ceneo.pl
bo była akcja promocyjna Philipsa i dostałem gratis dwa takie zestawy.
Wydaje mi się, że przewodowe nie są zbyt wygodne zwłaszcza, że porty z USB są z boku.. Ale jeżeli bezprzewodowe działają to przewodowe też nie powinny mieć problemu, podepnij i przyciśnij ten okrągły przycisk na kilka sekund.

Btw. wydaje mi się, że pady są te same bo jak dobrze pamiętam to wejście na kabel też u mnie jest. Może wystarczy tylko ten nadajnik dokupić (nawet ja mam jeden niepotrzebny).
 

hyden

New member
czyli masz ten nadajnik podpiety pod tv przez usb tak ? jesli tak to wlasnie tego mi brakuje. Pady rowniez mam bezprzewodowe, ale kable do nich tez mam. Ale teraz rozumiem ze bez tego nadajnika działać nie bedzie.
 

barat

New member
Nie korzystaj z wbudowanego odtwarzacza ... zainstaluj Kodi albo MX Player. Po to masz Androida by nie musieć polegać na tym co inżynierowie Philipsa wymodzili ;)
 

MICHuVR6

New member
Witam Panowie odpalam tv rano akurat była biala reklama a tu widze dwa male czarne kropki wypalone pixele? co mam teraz zrobic tv ma pare dni a tu juz takie chocki klocki
 

Attachments

  • IMG_20151102_150106029.jpg
    IMG_20151102_150106029.jpg
    981 KB · Wyś: 100

DJ82

Member
Najdziwniejsze jest to że dzisiaj z PHILIPSa dostałem informację mailową że to wina TVNu i pracują nad poprawą aplikacji... chyba sami nie wiedzą co i jak ma działać...

EDIT:

Moja radość nie trwała długo - Player znowu nie działa. Nie wiem czy instalacja jakiejś aplikacji go blokuje czy po prostu sam przestaje działać.

Do tych co im działa Player - Macie zainstalowane Kodi, MXPlayer, VLC??
 
Ostatnia edycja:

DJ82

Member
Dzisiaj z PHILIPSa dostałem informację:

"Jeśli chodzi o kanały DVB-S z kodekiem HEVC to niestety nie będą one wspierane."

"Jeśli chodzi o rozdzielczość YouTube to całe smart TV jest przeskalowywane o oczko w dół w odniesieniu do natywnej rozdzielczości telewizora. Jest to rozwiązane w taki sposób w celu zapewnienia jak największej stabilności systemu i działania aplikacji. Oznacza to, że jeżeli telewizor ma matrycę UHD to smart TV będzie w rozdzielczości Full HD. Jeśli matrycja jest Full HD Smart TV wyświetlane będzie jako HD ready"

Czyli DVB-S HEVC się nie doczekamy jak i Youtube 4k :(
 

vigoo

Banned
To jest po prostu śmieszne ! Jak dla mnie, te słowa dyskwalifikują całą markę. I żadne zachwalanie niektórych na tym forum tego ne zmieni...
 

miru5

New member
Jak to jest możliwe że taki szajs wychodzi na światło dzienne. Telewizor ma wielkie możliwości - a są one wykorzystanie realnie w 30% - z czego 20% to ambilight.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy zatem na tym TV (i czyżby innych 4k Fila) jedyne 4k jakie mogę oglądać to fotki? Jak zobaczyłem na playerze treści 4k byłem mocno ale pozytywnie zaskoczony i już dziś miałem kupować 9809 ale jeśli na nim też nie obejrzę to... wolałbym HD serii 8 za ⅓ ceny.
 

Db-ticus

New member
Z niecierpliwością czekałem na tę wiadomość, bo jak pojawił się ten model PHILA to przebił mojego tegorocznego faworyta tj "supercieniasa" SONY KD65x9005C ale teraz już wiem jaki będzie mój wybór. Myślę, że po takiej wpadce producenta nie ma sensu czejkać nawet na nowe modele z serii '8" (PUS8700 już dostępny, PUS8601 a nawet topowy PUS9600 z seri "9"). Lepiej mieć gorszą matrycę ale jednak obraz 4K wspierany przez kodek HEVC z wewnętrznego tunera DVB-S no i po ostatniej aktualizacji HDR. W przypadku TV PHILIPSA 4k to jak mieć LAMBORGINI ale z założoną blokadą na max prędkości 60km/h,
 
Do góry