Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

tomeko12

New member
U mnie wyłączenie nie poprawiło działania TV, dopiero przeinstalowanie (niestety wiąże się to z utratą nagrań na podłączonym dysku, wszystkich zainstalowanych aplikacji i ustawień).
 

rafal20x

New member
Nowe oprogramowanie przyśpieszyło TV, programy włączają się szybciej, menu działa bardziej płynnie,
filmy 4K z kodekiem HEVC działają natomiast Ambilight ma tylko 3 opcje do wyboru w trybie gry, zamiast całej listy, wolałbym Ambilight Naturalny zamiast Ambilight Gra i szybko migające diody

55PUS7600
Software Version: 000.005.038.008
 

Siofor

New member
Czy to potwierdzony problem z tym ambilightem wyłącznie w trybie gry? Nie gram na TV i ta informacja powstrzymuje mnie od zakupu. Philipsa chcę m.in. z powodu jakości obrazu/czerni i ambilighta ale nie w formie dyskoteki. :(
 

manner

New member
Version: 000.005.038.008

Ambilight stayed in all variants. When the "game" and "computer" Ambilight automatically set to "Game" at high speed diodes, but you can choose another mode. For movies I use the "standard" for the games - "Game".
 

tomeko12

New member
W nowej wersji, oprócz poprawienia szybkości działania interfejsu użytkownika, poprawiła się szybkość działania sieci. Nie jest jeszcze idealnie, po kablu udało mi się osiągnąć 2,5MBps (ok. 20Mbps) pobierania z udziałów sieciowych Windows, ale filmy FullHD z dużym bitrate'm odtwarzają się przez sieć płynniej (KODI trochę gorzej od MX Player-a, ale to pewnie problem z konfiguracją). Systemowy odtwarzacz po DLNA teraz działa bez zarzutu.
Myślę, że moment pozbycia się RaspberryPi z KODI spod telewizora jest coraz bliżej.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nowe oprogramowanie przyśpieszyło TV, programy włączają się szybciej, menu działa bardziej płynnie,
filmy 4K z kodekiem HEVC działają natomiast Ambilight ma tylko 3 opcje do wyboru w trybie gry, zamiast całej listy, wolałbym Ambilight Naturalny zamiast Ambilight Gra i szybko migające diody

55PUS7600
Software Version: 000.005.038.008

Możesz napisać z jakiego ; nośnika; odtwarzasz 4K? Masz satkę?
 

rafal20x

New member
Z tą opcją ambilight w trybie gry robi się nieco dyskoteka np w GTA V wolałbym tryb komfortowy, wciągający, albo naturalny.

201510200_srpppxx.jpg
 
Ostatnia edycja:

rafal20x

New member
201510210_srppwwe.jpg


Rzeczywiście w ustawieniach tych z paska po lewej stronie są opcje do wyboru których szukałem:)
201510210_srppwqq.jpg




Natomiast w konfiguracji oraz odpalając z pilota Ambilight są 3 tryby :)
201510210_srppsrs.jpg
 
Ostatnia edycja:

specmenos

New member
Witam. Posiadam 65PUS7600

Tak na szybko na nowym sofcie:

---- :( nadal nie działa prawidłowo (w zasadzie wcale nie działa) wyszukiwanie głosowe PL
---- :( klawiatura pilota, choć działa lepiej, nadal ma problemy, czasami nie wpisują się niektóre litery, trzeba pilota kierować ku TV
+++ :) z USB odtwarza się większość filmów-sampli w 4K do 60p, niektóre jednak nadal nie działają
+ :???: odtwarza bezproblemowo pliki 4K z Youtuba, ale wygląda mi to na 1080p
--- :???: nadal nie można w żaden sposób wyświetlić zawartości ekranu ze smartfona
---- :???: nie działa GOOGLE CAST (CHROMECAST)- zrzut ze smartfona na TV, nie widzi w tej samej sieci TV (LG rozpoznaje bez problemu), nie pomaga reset do ustawień fabrycznych i pobranie na nowo aktualizacji aplikacji
 
Ostatnia edycja:

qwert_daro

New member
Kolego Samples jak bys mogl sprawdz czy odtwarza Ci z usb pliki avi?Po ostatnie aktualce mi nieodtwarza-Moze ktos wie jak powrocic do poprzedniej wersji softu?
 
Do góry