philips 55pus7334/12

Pasier

New member
Witam

Mam taki problem. Kupiłem tydzień temu owy telewizor jak w temacie. Mam problem z jakością /płynnością przekazywania obrazu. Gdy oglądam tv lub nawet YouTube jest takie odczucie ze jest spowolnieie czy twarzy na rekacje otoczenia tak jak by kamera nie nadarzała, klatkowanie obrazu coś w tym stylu. Dodam że zmienialem ust w obrazie i ruchu ale nic zbytnio to nie dało... Gdzie szukać problemu. Jest to wada czy da się to jakoś zrobić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaki masz wybrany tryb podświetlenia matrycy ?
Masz zrobiona kalibrację ?
 

Petru23

Banned
Oddaj, Kup coś normalnego. Siedzicie na forum, kupa wpisów o Philipsach i właśnie takich problemach i uparcie je kupujecie. Nie ogarniam...

Co chwilę jakiś wątek o tym samym.
 

sezam

New member
Oddaj, Kup coś normalnego. Siedzicie na forum, kupa wpisów o Philipsach i właśnie takich problemach i uparcie je kupujecie. Nie ogarniam...

Co chwilę jakiś wątek o tym samym.
Ja mam dwa Philipsy przedmiotowego 55pus i w tym obraz jest super, drugi 43pus7354 obraz jest super tylko na jednym oprogramowaniu(założyłem o tym watek).
Napisz jakie masz oprogramowanie w 55pus... ja swojego nie aktualizuję, po prostu obawiam że jakość obrazu się "popsuje". Od pewnego czasu uważam, że Philips swoimi "nowszymi" aktualizacjami "psuje" jakość obrazu.
Oddaj ten TV i naprawdę kup coś innego...póki jeszcze możesz. Ja się srogo zawiodłem na tej marce... właśnie w związku z aktualizacjami. Na obu TV mam zablokowane automatyczne aktualizację na starszych obraz "wypala" oczy a na nowych psuje wzrok ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy jak każdy telewizor , sprawdzić dobrze przy kalibracji, oprogramować i cieszyć się extra jakością !
Też nie aktualizowałem i zawsze wychodziłem na tym extra !
Nie musiałem zmieniać przyzwyczajeń.
 

Pasier

New member
Telewizja internetowa, głównie tvn player i yotube oglądam i widzę takie opóźnienie w przemieszaniu się przedmiotów, czy też twarzy.


Direct LED
 

Pasier

New member
Dałem ustawienia fabryczne a jak właśnie z tą kalibracja jak się za to zabrać bo nie znam się na rzeczy. Ok sprawdzę i dam znać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie odpowiedziałeś na pytania.
Jaki masz wybrany tryb podświetlenia matrycy i czy masz zrobioną kalibrację obrazu ?
 

Pasier

New member
Nie miałem kalibracji, a z podświetleniem to nie wiem. Ogólnie mieszkam w Niemczech i głównie oglqdam tvn player oraz YouTube, problem jest taki że obraz jest nie płynny, następuje takie przytrzymanie obrazu, spowolnienie, ogólnie jest i widać to gołym okiem, co mógłbym. Zrobić? Zainstalować jakiś program z Google czy coś w ustawieniach zrobić? Dziwi mnie to bo w starezyk panasonicu z 2015 r u mojego taty tego nie widać.
 

Pasier

New member
Kablówka? Sygnał jest ok?

Wysłane z mojego LG-H910PR przy użyciu Tapatalka

Nie oglądam tvn player głównie i YouTube w Niemczech, wziąłem najszybszy internet. Problem jest taki że widzę szarpanie obrazu, płynność przechodzenia kamery widać że szarpie,gestykulację czy ruchy twarzą nie jeet to płynne lub takie zatrzymanie /spowolnienie? Czy to normalna rzecz w takim telewizorze, spodziewałem się czegoś innego, chętnie bym go zwrócił ale prscuje w Niemczech i nie mam czasu tak wozić go. Dawałem ustawienia fabryczne ale nic się nie zmieniło, nie wiem czy to zależy i szybkości przesyłania danych z neta czy ten tv poprostu tak ma. Ale drażni mi to bardzo, bo w starszych tv czegoś takiego nie dostrzegam.
 
Do góry