PHILIPS 55PUS7303 czy SAMSUNG UE55MU7052

tuncio12

New member
Witam, zamierzam kupić telewizor do zwyczajnego użytku w małym pokoju, oglądane na wprost(ew. lekki kąt). Jakiś czas temu wybrałem Philipsa i zamierzałem go kupić, jednak z okazji black friday pojawiła się możliwość kupna tego Samsunga za podobną cenę i teraz mam dylemat. Który telewizor będzie lepszy? Opcjonalnie coś innego w cenie 2600-2800pln.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS7303 Ma znacznie większe możliwości na dziś, zdecydowanie większe na jutro .
Ma lepsze miltimedia, więcej aplikacji, aplikacje filmowe za darmo, za które w Samsungu musisz płacić, masz gry bezpośrednio z telewizora.
Ma lepszy dźwięk i lepszą obsługę
Kosztuje 2799 zł z pakietem
Ale Twoja kasa , Twój wybór.
 

tuncio12

New member
Philips 55PUS7303 Ma znacznie większe możliwości na dziś, zdecydowanie większe na jutro .
Ma lepsze miltimedia, więcej aplikacji, aplikacje filmowe za darmo, za które w Samsungu musisz płacić, masz gry bezpośrednio z telewizora.
Ma lepszy dźwięk i lepszą obsługę
Kosztuje 2799 zł z pakietem
Ale Twoja kasa , Twój wybór.

No tutaj nie chodzi o cenę, bo są zbliżone, a nawet Samsung jest droższy. Sam myślałem wlasnie o systemie, Android jest dla mnie najlepszy i umocniłeś moje przekonanie. Cenię sobie twoje zdanie, bo siedzisz w rtym fachu i się znasz. Biore Philipsa,. dzięki wielkie za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie chodzi o ocenę całości.

Zaloguj się tylko w Klubie HDTV , masz jeszcze pakiet gratisów.
 
Do góry