Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.

zdzislaw561

New member
Spróbuj meni (koło zębate) wszystkie ustawienia - ustawienia ogólne - zainstaluj ponownie telewizor (może to pomoże) to nie usunie najnowszej aktualizacji
 
U mnie dzis pojawiła sie aktualizacja , jeszcze nie wiem jaka wersja bo narazie sie wgrywa a na stronie producenta nie ma jeszcze zadnych inforacji.
 

Gawrys77

New member
Czy polecacie w 100%

Witam zastanawiam się właśnie nad zakupem telewizora Philips 7181 i chciałbym się poradzić, czy telewizor wart jest swojej ceny? Czy ten brak czerni jest aż tak widoczny? Jakiś czas temu kupiłem Philips Full hd model 7656 i jestem z niego zadowolony. Czy to możliwe, żeby te nowsze telewizory były gorsze? Myślę, że jak w tamtym modelu podobały mi się kolory to w tym powinno być tylko lepiej? Nie jestem znawcą w zagadnieniu telewizorów ale czytając komentarze nadal nie mogę podjąć ostatecznej decyzji. Zauważyłem że dużym problemem jest matryca IPS. Czy faktycznie jest ona tak słaba? Proszę użytkowników tego telewizora o pomoc. Polecacie jego zakup? Pozdrawiam.
 

miet55

Member
Bez reklam
Miałem poprzednio PFL6007, chyba też IPS, ale kąty o niebo lepsze! Czerń jest OK! aż zastanawiam się czy to na pewno IPS
 

miet55

Member
Bez reklam
Być może nie mieli porównania z innym, pracującym w identycznych warunkach. Wrażliwość oka też robi swoje ;) A ty kolego np. tu widzisz bubel?
5e27f461ec713e5b7bcca3adb51b220f.jpg

Ten TV wymieniałem właśnie na to!
 

zdzislaw561

New member
U mnie jest tak:
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego — Oprogramowanie
version:000.001.015.064, zip plik , 883.9 MB, opublikowane 11 listopad 2016

Komunikaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry