Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.

sebol2934

New member
Wiecie może czy można ustawić by przy oglądaniu tv był widoczny zegar?

i jeszcze jedno pytanko. Czy można jakoś wyłączyć wyszukiwanie po mowie bo i tak nie ma mikrofonu?

btw można kupić coś by był mikrofon?
 
Ostatnia edycja:

QuaTro

New member
Jest teraz 55PUS7181/12 za 4599zl z opcją jeszcze zadzwoń po rabat. To dobra cena? Lepszy jest ten tv względem PUS6561? Czy ktoś zaobserwował może jakieś pasy przy oglądaniu meczy na zielonej murawie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sebol 2934
Ale co chcesz żeby było na wyszukiwaniu z pilota.
Bo masz w smartfonie ChromeCast i tam działa np serfowanie po internecie.
Zrzucasz na telewizor i działa w czasie rzeczywistym.
 

sebol2934

New member
Nie mam androida. Chodzi mi o obsługę z pilota. Wiem że nie ma mikrofonu a pierwsze co pokazuje to zacznij mówić . Można to jakoś wyłączyć ? Ewentualnie czy można dokupić mikrofon jakiś?

Dajcie znać czy da się ustawić ten zegar podczas oglądania TV.
 

QuaTro

New member
Ja tez dzwoniłem do Euro i mówili, że czas realizacji do 20dni. Wyprzedali niby wszystko i ta cena rzeczywiście jest ostateczna nie ma więcej rabatu. 4599 i czas czekania do 20dni hmmm brac czy nie? Jaka jest sensowna alternatywa dla tego TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak są w super cenie dla niebieskich modele 555PUS7101 za 4699 zł z kalibracją. To jest to samo technicznie tylko bez głośnika dodatkowego i są od ręki.
 

bluray

Banned
Po wyprzedaniu serii 6561 trwa walka o ostatnie sztuki 7181.
Obie serie mają znakomite parametry.
Zbliża się okres przedświąteczny.
Czy Philips wystawi w/w serie w EURO ?
Boję się, że wszystko poszło na rynek DE.


Ole-Ole to EURO ale RTV EURO AGD ma dziś poważny problem z rozliczeniem tzw. kredytu kupieckiego. Podobnie jak Delikatesy ALMA czy MarcPol.
Zapłata za towar po 60 dniach od dostawy. Dotyczy to kilku producentów. SHARP przedłużył kredyt kupiecki do 120 dni. Znikły z EURO już wydymane słabsze firmy typu THOMPSON, BLAUPUNKT, TCL i w/w SHARP.

EURO nie ma dziś kapitału więc nie zamawia towaru.
MSH ma się dużo lepiej. Ale to Niemiecki kapitał. Ich na to stać, by zajechać EURO promocjami typu: 32: za 1 zł po zakupie TV 49 - 65".
Zaraz z EURO zniknie firma PANASONIC TV.
No i ważne: KIKI nie ma takich problemów. Więc ma towar.
 
Ostatnia edycja:

111kris

New member
Jeśli chcesz oddzielny soundbar to tak. Jeśli chodzi tylko o dźwięk w tv to 7181 ma naprawdę niezły i do oglądania tv wystarczy. 7101 będzie grał gorzej.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry