PHILIPS 55PUS7101 wyszukiwarka android

MaxPayne

New member
witam
koledzy mam pytanko wchodze w androida / google play store/ wyszukaj ikona lupy / wpisuje różne appki np allegro,olx,tidal, itp niestety nic nie wyszukuje reszte smiga elegancko you tube co wpisze to wyszuka
ale w wyszukiwarce google play nic.

proszę o odpowiedź może w tv muszę cos ustawić
 

Ziku90

New member
No podejrzewam że po prostu aplikacje takie jak allegro i olx nie są dostępne na Androida w wersji na telewizory.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
witam
koledzy mam pytanko wchodze w androida / google play store/ wyszukaj ikona lupy / wpisuje różne appki np allegro,olx,tidal, itp niestety nic nie wyszukuje reszte smiga elegancko you tube co wpisze to wyszuka
ale w wyszukiwarce google play nic.

proszę o odpowiedź może w tv muszę cos ustawić
Na początku napiszę, że Android w TV nie jest taki sam jak Android w urządzeniach mobilnych. Nie wszystkie aplikacje są dostępne. Zależy czy producent aplikacji wprowadził wersję dla TV. Jeżeli nie, to nie znajdziesz tego w Google Play store.

49PUS7101
 

hardreset

New member
Nawet jeśli uda Ci się coś zainstalować czego nie ma normalnie w sklepie play na tv to i tak najczęściej nie ma opcji "otworz" danej apki :(

Wysłane z mojego GT-I9195I przy użyciu Tapatalka
 

MaxPayne

New member
No podejrzewam że po prostu aplikacje takie jak allegro i olx nie są dostępne na Androida w wersji na telewizory.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

kolego masz racje nie wszystkie aplikacje są a Polskich brak ,włączyłem na kompie google play store i przykładowe aplikacje wpisywałem, OK wyszukiwarka znajduje ale jak pisaliście ograniczona ilość może w androidzie 6,00 będzie lepiej na tą chwile an 5.1.

philips 55PUS7101
 

MaxPayne

New member
Na początku napiszę, że Android w TV nie jest taki sam jak Android w urządzeniach mobilnych. Nie wszystkie aplikacje są dostępne. Zależy czy producent aplikacji wprowadził wersję dla TV. Jeżeli nie, to nie znajdziesz tego w Google Play store.

49PUS7101

masz racje kolego , widzę że masz ten sam model tv ja go mam od kilku dni czy masz jakieś podpowiedzi w ustawieniach na ta chwilę ucze się nowego tv .

55PUS7101
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ja używam ustawień z YT, chociaż podkręciłem trochę kolory, bo były dla mnie zbyt wyblakłe. Wpisz "7101 calubration" i zobaczysz na filmikach jakie ustawienia mają podane :)

49PUS7101
 

prze_cinek

New member
Appki telefonowe można spokojnie instalować na TV wystarczy mieć ich APK (są strony ze źródłami, czasami sami wydawcy udostępniają takie pliki), później wystarczy mieć zainstalowany np. eksplorator plików i zainstalować aplikacje naciskając na nią (uprzednio umieszczając na google drive, bądź pendrive). Po instalacji aplikacja nie pojawia się jednak w głównym menu telewizora trzeba przejść do menu androida i następnie aplikacje. Sens instalacji aplikacji innych niż dostosowane do TV jest... żaden - interfejs android tv nie jest do nich dostosowany, sterowanie pilotem też z reguły nie działa.
 
Do góry