Philips 55PUS7100

qwert_daro

New member
Witam telewizor philips 55pus7100 mam taki problem
Po ostatniej aktualizacji qv151e 0.5.38.8 przestał odtwarzać plików avi z kodekiem mpeg4 z usb,przed aktualizacja która była z 09.2015 r odtwarzał bez problemu ten sam plik .Dokładnie wygląda to tak ze plik się uruchamia leci obraz i głos a po około 5 s zatrzymuje sie obraz i zaraz głos dopiero jak dam na przewijanie to znowu po 5 s zatrzymuje się i tak w kółko.Czy ktoś może wie o co chodzi?Lub czy jest możliwość do powrotu do poprzedniej aktualizacji?
 

qwert_daro

New member
Poradzilem juz sobie w ten sposób ze zainstalowałem aplikacje MX Player i przez nią odtwarza mi bez problemu te pliki ,co nie zmienia faktu ze strach aktualizowac soft bo niewiadomo co przestanie chodzić
 

qwert_daro

New member
No właśnie mam tez Kodi ale tez nie odtwarza mi tych plików ale może trzeba jakieś wtyczki zainstalować bo jest ich tyle ze głowa boli ,w wolnej chwili posiedze nad tym może coś się wyjaśni.
Jeszcze następny problem ze dodatkowa klawiatura nie działa do końca tzn klawisze działają ale brak kursora i nie można poruszać się za pomocą Touchpada. Sprawdzałem na 2 rodzajch klawiatur Microsoft i Logitech.
 

lilo40

New member
A czy może mi ktoś powiedzieć czy w trakcie oglądania z YT filmików w 3d, są aktywne w menu telewizora ustawienia 3d? Bo w moim pus7170 wszystkie te ustawienia są niedostępne i obrazu 3d nie moge włączyć.Tv mam kilka dni i już czuje problemy. W samsungu takiego problemu nie ma.W nim wszystko włącza się samoistnie.W jednym i drugim ustawienie wykrywania mam na "automatyczny"
 
Do góry