Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

loituma

New member
Mój TV też zobaczył coś nowego ale nie może sobie poradzić z pobraniem lub instalacją. Co jakiś czas tylko powtarza się komunikat że jest nowa aktualizacja i żeby nie wyłączyć telewizora lub przełączyć w tryb czuwania.
 

Dax88

New member
Witam, jest jakaś opcja żeby ciuteńke zmniejszyć ustawieniami telewizora banding na meczach/skokach? to tylko to jest lekko denerwujace, tylko dla mnie bo na to zwracam uwage reszta ludzi tego nie zauważa.. ;D

Czy ktoś sie spotkał z jakimiś modyfikacjami androida na TV? nakładki czy coś jak np MIUI?
 

Rokko32

New member
Witam, jest jakaś opcja żeby ciuteńke zmniejszyć ustawieniami telewizora banding na meczach/skokach? to tylko to jest lekko denerwujace, tylko dla mnie bo na to zwracam uwage reszta ludzi tego nie zauważa.. ;D

Czy ktoś sie spotkał z jakimiś modyfikacjami androida na TV? nakładki czy coś jak np MIUI?
Ja na meczach mundialu w Rosji nie mam żadnego bandingu, idealny obraz. :grin:
 

grzesiek-sw

New member
1,5 roku z Philipsem za mną, sprzedałem za 2 tysie. Kupiłem OLEDa 55B7V. O różnicach nie wspominam bo nie ma sensu. Boli mnie tylko brak ambilight :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To brałbym 55PUS7502 - jest za 3350 zł
Z kalibracją i z dostawą.
Philipsa 55PUS7303 masz za 3099 zł z kalibracją i z dostawą
 

arcpl

Member
Czołem
mam takie pytanko, możecie może w swoich philipsach 55pus6561 zmienić tło w ustawieniach ambilight.
Od jakiegoś czasu coś się podziało że za każdym razem jak ustawiam ciemno-czarny to mi resetuje na biały podstawowy, działo się to przed aktualizacją jak i po, tak wiec wnioskuję że któryś z wcześniejszych updatów to zepsuł ale prosiłbym Was o sprawdzenie czy też tak macie.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Czołem
mam takie pytanko, możecie może w swoich philipsach 55pus6561 zmienić tło w ustawieniach ambilight.
Od jakiegoś czasu coś się podziało że za każdym razem jak ustawiam ciemno-czarny to mi resetuje na biały podstawowy, działo się to przed aktualizacją jak i po, tak wiec wnioskuję że któryś z wcześniejszych updatów to zepsuł ale prosiłbym Was o sprawdzenie czy też tak macie.

Cześć,
U mnie to samo na ciemno-szarym i czarnym. Już zgłosiłem do Philipsa.
 
Do góry