Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

uwencjusz

New member
Nie wiem czy to od ostatniej aktualizacji, ale parę dni temu zauważyłem, że tv zawiesza się na jakieś kilka dobrych sekund w momencie gdy w krótkim czasie kilkanaście razy wciśnie się przycisk na pilocie. Np w kodi przeskakując pomiędzy folderami.., albo przeskakując pomiędzy kanałami, albo przewijając film na youtube.
Wcześniej takiego problemu nie było
 

Rokko32

New member
2753,19 za tyle mi sie udalo w media expert tyle że bez nóżek i pilota[emoji16][emoji16][emoji16] dzisiaj wymiana

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Taka cena gdyż prawdopodobnie telewizor ze zwrotu jak wcześniej pisałem i chcieli go opchnąć jak najszybciej, dobrze że wymienią Ci na inny egzemplarz, sprawdzaj wszystko bo tak kręcą w sklepach, na Tv się nie znają ale na kręceniu przekrętów są mistrzami.
 

etomk

New member
wymieniłem na inny egz. obraz ok z testowego fabrycznego materialu odpalonegoz tv w sklepie. w domu podłączę za tydzień. moze na weekend. oby uchwyt z panasa pv80 pasował[emoji342][emoji16]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

TiToOo

New member
Witam mam zamiar kupić ten tv tylko rozmiar 43 całe proszę o opinie użytkowników tego tv o jakieś opinie opłaca się go brać czy coś innego tv używany będzie do ps4 pro i czasem hakies meczyki
 

wojteks90

New member
Nie miałem czasu, żeby przeglądać znowu kilkuset stron jak ostatnio, więc szybkie pytanie. Wiadomo już coś odnośnie HDR dal tego TV? podobno miałbyć w jednej z aktualizacji a u mnie wciąż niedostępny
 

miet55

Member
Bez reklam
Dla kogo to EPG w Philipsach. Może lepiej do ręki wziąć gazetę? Nie ma podglądu nadawanego programu. Podczas korzystania z opcji od nadawcy brak dźwięku, a po ostatniej aktualizacji nie idzie przełączyć programu z pozycji listy. Do tego ostatnio (opcja z internetu), niezgodne informacje w języku francuskim dla programu Planete+ HD. Nie idzie zmapować.
 
Ostatnia edycja:

GanjaFighter

New member
Wchodząc w Najczęściej wybierane treści otrzymuje następujący komunikat: "W tej chwili brak dostępnych rekomendacji najczęściej wybieranych treści. Spróbuj ponownie później." Do kliknięcia jest tylko Anuluj.
Co można z tym zrobić?
Czy u Was to działa?
 
Ostatnia edycja:

klonxxx

Banned
Philips PUS 6561 Posiada HDR .

Raczej potrafi odtworzyć treści z HDR.

" PUS6561, choć rozpoznaje treść HDR i przełącza się w stosowny tryb do jej obsługi, niestety nie zapewnia sensownego minimum, by efekt rzucał się w oczy. Trudno czasem rozgryźć czy w ogóle obcujemy z takim materiałem wideo chyba, że po nieco zwiększonej ilości detali w bielach względem filmów Full HD. Oczywiście obraz wygląda mimo to bardzo dobrze, ale nie jest to ten obraz nowej generacji, który znamy z wyższej półki ekranów. Do tego trzeba dopłacić dużo większe pieniądze gdyż dobry efekt HDR póki co zarezerwowany jest dla telewizorów premium.
Źródło: https://hdtv@polska.com/philips-pus6561-test-2017-najtanszy-120hz-uhd-4k-android-tv/"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Posiada HDR i działa.
HDR załącza się gdy otrzymuje właściwy materiał.
Dla mnie HDR jest sztucznym tworem i pewni zniknie podobnie jak 3D.
Obrazu naturalnego nic nie przebije.
 

wojteks90

New member
Posiada HDR i działa.
HDR załącza się gdy otrzymuje właściwy materiał.
Dla mnie HDR jest sztucznym tworem i pewni zniknie podobnie jak 3D.
Obrazu naturalnego nic nie przebije.

u kilku znajomych, którzy mają w TV funkcje HDR tak samo jak tym philipsie (jeden z modeli jest tańszy niż PUS6561), opcja włączenia HDR w grach na PS4 jest możliwa i mówie tu o tych samych grach i tym samym PS4 Pro.
 

etomk

New member
śruby z panasa pv80 nie pasuja do phila[emoji16]chodzi o uchwyt. do sklepu trzeba[emoji21]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

ciechurka

New member
Mam pytanie do osób bardziej orientujących się w temacie.

Czy ten Philips na dziś dzień to dobry wybór (jeżeli się nie mylę jest to model sprzed 2 lat)? Czy lepiej skusić się na Samsunga bądź LG? Znalazłem gdzieś informacje, że pojawiają się problemy z płynnością w tym Philipsie ale aż wierzyć mi się nie chce.

O Samungu myślałem tym: SAMSUNG LED UE55MU6452
LG: LG LED 55UJ701V

Także jeżeli mogę prosić o pomoc - warto go brać czy teraz można juz coś lepszego znaleźć? Android nie jest konieczny.

Irytuje mnie już szukanie TV, bo zawsze jak już prawie wybiorę pojawia się nowy aspekt i porównywanie zaczyna się od nowa...

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
 
Do góry