Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

przemk0

Member
Prawdopodobnie jutro kupie ten TV i mam nadzieję, że nie będę żałował:)
Muszę poprosić "sprzedawcę" żeby ogarnął kalibrację i wszystkie aktualizację :)
 

quki

New member
U siebie zauważyłem że kontury postaci są czasem lekko rozmazany. Widać to w trakcie oglądanie NC+ lub grania na PS4. Ktoś wie z kąd to się wzieło?
Pozdrawiam
 

przemk0

Member
no nie wiem czy chcesz kupić telewizor z tak marnym kontrastem?dobrze się zastanów bo i te 120hz to tak średnio sobie radzi...
kolega kiki mi go polecił więc nie mam obaw :wink:
poprzedni polecony przez niego też miał rożne opinie a działa bez zarzutu już 4 lata :wink:
chyba, że zasugerujesz coś innego w cenie 3500zł z 4k i matrycą 100hz
 

mik61

New member
Tylko potem nie miej pretensji...ja Ci go nie polecę bo chcę mieć czyste sumienie

Co ty bredzisz mam i zajebisty telewizor jest, oglądam CP i nie mam problem z żadnymi konturami używałem ps4 slim nie było problemu teraz na ps4 PRO to już w ogóle, to że Tobie coś nie gra z TV nie znaczy że on będzie nie zadowolony
 

przemk0

Member
Tylko potem nie miej pretensji...ja Ci go nie polecę bo chcę mieć czyste sumienie
to poleć coś innego z 4K i matrycą 100hz w tej cenie :)
kiki poleca każdemu ten TV w cenie do 3500 jako najlepszy wybór. zapewne wiele osób kupiło i jakoś większych narzekań nie ma :)
ogólnie co by się ie kupiło zawsze będzie jakieś ale...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
a czytałeś w ogóle fora że piszesz że narzekań nie ma?ja przeczytałem dziesiątki wątków i mam wyrobione o nim zdanie...Twoja kasa to kupuj ale wolałbym dołożyć do Samsunga 55mu7002.Twoja decyzja,kup co uważasz za stosowne
 

przemk0

Member
a czytałeś w ogóle fora że piszesz że narzekań nie ma?ja przeczytałem dziesiątki wątków i mam wyrobione o nim zdanie...Twoja kasa to kupuj ale wolałbym dołożyć do Samsunga 55mu7002.Twoja decyzja,kup co uważasz za stosowne
Śledzę ten temat i to forum i to mi wystarcza :)
Ten model 7002 jest droższy o 800zł więc co tu porównywać do 6561.
Podaj proszę coś w cenie 3500zł.
Pewnie takiego nie ma dlatego jest to najlepszy wybór w tej cenie:)
 

rzepikwp

New member
rozwiązałem u siebie problem z podwójnym obrazem podczas strumieniowania chromecast. Rozwiązaniem okazało się odinstalowanie aktualizacji aplikacji "wbudowany chromecast".
 

MK5

New member
Philips 55PUS7101 często jest ostatnio w promocji za 3.699 np. al.to był kilka dni temu W x-kom tez, a teraz jest Philips 65PUS6262 za 4.099
 

Michor

New member
Jestem posiadaczem tego tv w wersji 55 cali i jakbym miał drugi raz go kupić to na pewno bym go nie kupił!
Ambilght i android działa bez zarzutu - to jedyne rzeczy na plus.
Jakosc obrazu słaba...banding przy dynamicznych scenach np mecz piłki nożnej.
Nie bylem przekonany do Philipsa, a jednak się skusilem. Niestety.
 

DRONL

New member
Jestem posiadaczem tego tv w wersji 55 cali i jakbym miał drugi raz go kupić to na pewno bym go nie kupił!
Ambilght i android działa bez zarzutu - to jedyne rzeczy na plus.
Jakosc obrazu słaba...banding przy dynamicznych scenach np mecz piłki nożnej.
Nie bylem przekonany do Philipsa, a jednak się skusilem. Niestety.

A ja pomimo jego wad kupiłbym ponownie philipsa...może jednak model wyżej ze względu na ten brak płynności w sporcie, ale jednak...tylko nie wiem czy w modelu wyżej przetwornik daje rzeczywiście płynność w piłce nożnej...
 

fred23

Member
Jestem posiadaczem tego tv w wersji 55 cali i jakbym miał drugi raz go kupić to na pewno bym go nie kupił!
Ambilght i android działa bez zarzutu - to jedyne rzeczy na plus.
Jakosc obrazu słaba...banding przy dynamicznych scenach np mecz piłki nożnej.
Nie bylem przekonany do Philipsa, a jednak się skusilem. Niestety.
Ile razy można powtarzać , że dużo zależy od źródła, kiepski materiał , to szału nie będzie , jakoś większość użytkowników nie narzeka , wręcz przeciwnie :p
 
Do góry