Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Blest

New member
Nowa wersja systemu

QM163E_U_0.15.251.1 – Date: 2017/12/01

- Fix for Filmbox navigation issues

- Fix for HbbTV playback

- Fix for sound heard through specific HTS at 4AM/6AM

- Fix for incorrect aspect ratio in YouTube for specific files

- Fix for reboot after upgrade from Android L to Android N

- Security fix for WPA2 protocol related to Key Reinstallation Attacks (KRACK)

- Google Security Patches

- Updated Channel Logo's and Strings

- Improvements in stability
 

Dax88

New member

iambrg

New member
Czy ktoś podłączał słuchawki bluetooth lub adapter do tego tv - jaki jest zasięg faktyczny i czy nie ma problemów ze znalezieniem urządzenia? I czy ten telewizor obsługuje aptX?
 

kamcio4444

New member
osobiście po ostatniej aktualizacji mam problem z przesyłaniem strumieniowym...podwójny obraz i nie da rady tego ustawić :cry:
Mam identycznie. Czasami za 10 razem coś załapie i obraz wysyłany jest normalnie później znowu podwójny.. Ma ktoś jeszcze podobnie? Może spróbować odinstalować aktualizacje chromecasta?
 

mirmur1

Member
Mam identycznie. Czasami za 10 razem coś załapie i obraz wysyłany jest normalnie później znowu podwójny.. Ma ktoś jeszcze podobnie? Może spróbować odinstalować aktualizacje chromecasta?

niestety nie pomaga, próbowałem też to co kolega Grzesiek proponował...porażka :-(
ewidentnie aktualizacja coś popsuła :x
 

rzepikwp

New member
Mam jeszcze jeden problem. Mianowicie ktoś bardzo w porządku udostępnił plik z HBO GO na android tv w wersji na europę. Wszystko fajnie smiga - całe menu, opisy itd. Wszystko sterowane pilotem tv, niestety w momemncie uruchamiania odtwarzania jakiegokolwiek materiału aplikacja jest zamykana.
Ciekawe czy jest to spowodowane tym że mamy androida 7, czy może aplikacja nie działa na Philipsie aczkolwiek android to android.
Może ktoś przetestuje u siebie?
Link do wątku i pliku https://community.sony.pl/t5/telewizory/android-tv-i-hbo-go/td-p/2007327/page/7
 
Ostatnia edycja:

marcingp5

New member
Cześć, mam niby błahe pytanie ale nie wiem jak z Galaxy S8 wyświetlić film 4K bez straty jakości na Philips 49pus6561. Podłączenie kabla menadżer nie widzi filmów z telefonu po usb.
 

semezy

New member
Mam jeszcze jeden problem. Mianowicie ktoś bardzo w porządku udostępnił plik z HBO GO na android tv w wersji na europę. Wszystko fajnie smiga - całe menu, opisy itd. Wszystko sterowane pilotem tv, niestety w momemncie uruchamiania odtwarzania jakiegokolwiek materiału aplikacja jest zamykana.
Ciekawe czy jest to spowodowane tym że mamy androida 7, czy może aplikacja nie działa na Philipsie aczkolwiek android to android.
Może ktoś przetestuje u siebie?
Link do wątku i pliku https://community.sony.pl/t5/telewizory/android-tv-i-hbo-go/td-p/2007327/page/7

Przetestowałem, i jest dokładnie tak samo, menu działa, wyszukiwanie tez, a po próbie odtworzenia jakiegokolwiek filmu aplikacja przestaje działać.
 

rzepikwp

New member
Dzięki za przetestowanie. Ze swojej strony udało mi się sprawdzić na xiomi tv. Tam jest android 6.0 i działa fenomenalnie.
Podsumowując Android 7.0 na naszego Philipsa jest chyba w fazie beta, bo nie działają apki pod 6.0 i przesyłanie chromecast
 

semezy

New member
Gdzieś na forum Sony czytałem wpis że na telewizorach sonego po aktualizacji do androida 7 aplikacja hbo go też przestała działać, a objaw jest taki sam jak u nas, czyli wszystko działa oprócz odtwarzania filmów :D
 

DRONL

New member
https://***************************...-test-2017-najtanszy-120hz-uhd-4k-android-tv/ PUS6561 nowa seria wyszła tego modelu,ciekawe czy poprawili błędy z wersji 2016

przede wszystkim ciekawe jest czy "płynność" matrycy dla sportu wzrosła...ale hdtv testował nowy model i się na ten temat nie zająknął, więc nie sądzę...dobrze się sprzedawał ten model więc przedłużyli produkcję...natomiast nie oczekiwałbym poprawy w funkcjonowaniu tej 120hz matrycy niestety w oglądaniu sportu...jak "rwało" w piłce nożnej i rzucało pikselami :)....tak dalej będzie tak robić, bo przetwornik płynności wciąż nie poprawiony.
 
Do góry