Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też oglądam i obraz wychodzi z ekranu.
Zero pixelozy.
Wzmocnij sygnał.
Zmień przewody
wprowadź włąściwe ustawienia - masz kalibrację ?
 

palacz66

New member
Źródło sygnału CP oglądam eleven sport. Przewód nowy dekoder ok 3 lat HD 5000 antena ok 6 lat i konwerter bez zmian wszystko od nowości tylko przewód zmieniony dipol
Ps kalibracji nie ma. Ustawienia takie jak na teście z forum
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego nie wiem.
Wiem, że jak u siebie po kilku dobrych latach wymieniłem kabel antenowy - to telewizor dostał drugie życie !
Sam bym nie uwierzył jakbym nie zobaczył i doradzili mi koledzy od anten !
 

loituma

New member
Najpierw aktualizacja do Androida 7.1.2 a potem wrzuciłem przeglądarkę Chrome. Wcześniej mi się to nie udawało. Mówię o przeglądarce oczywiscie.
 

mziel

New member
Ciekawi mnie jaka pikseloza - tnie się i przesuwa obraz czy pikseloza jak na zbyt mocno skompresowanym zdjęciu? Jak pierwsze, to faktycznie kabel może pomóc ale jak drugie, to nic nie da - tak jak w przypadku bardzo drogich kabli hdmi - nie ma różnicy poza wytrzymałością.
 

palacz66

New member
Jest mecz i przy zbliżeniu uderzonej piłki widać smugi kwadraciki nie wiem jak to opisać ale zaczyna mnie wkurza. Miał być taki dobry matryca 100hz i takie tam a tu zonk
 

palacz66

New member
Chyba znalazłem winowajcę ale chyba. Podłączyłem drugi kabel HDMI i jest dużo lepszy obraz wcześniej jakiś miałem 3 m podłączony teraz mam 1.5m ale też nie jest to jakiś wypas czy ten przewód ma znaczenie aż takie? Muszę kupić dłuższy 2.5 m co polecacie na co zwrócić uwagę?
 

fred23

Member
hmm , wbrew pozorom kabel może mieć znaczenie , od 50 zł w górę powinno być ok

myśl przyszłościowo , wymień na kable HDMI obsługujące 4K
 

palacz66

New member
Przepraszam tv za wszystkie gadania na niego! Już wszystko działa jak należy problem był w ustawieniach. Teraz chce się oglądać mecz haha!
PS. Dziękuję Panu Krzyśkowi i Panu Markowi za pomoc i podpowiedzi.
 

Prima

New member
Ja na meczach mam przycinki obraz zwalnia i to mocno przez kilka sekund. Jakie macie ustawinia probowalem wzzystkiego mecze wygladaja strasznie i nie potrafie rozwiazac problemu. Upc kabel hdmi dobry..
 

loituma

New member
Przeczytaj kilka postów wyżej, będziesz wiedział ;)

Kilka osób już instalowało. U mnie sprawuje się bez zarzutu. Albo sugestia, albo zauważyłem delikatny wzrost wydajności i prędkości działania.
Kolega wcześniej pisał o poprawie w wyświetlaniu filmów 4K.
Dodatkowo wrzuciłem sobie testowo przeglądarkę Google Chrome. Wcześnie nie dawałem rady.
 

jkl777

Member
Przeczytaj kilka postów wyżej, będziesz wiedział ;)

Kilka osób już instalowało. U mnie sprawuje się bez zarzutu. Albo sugestia, albo zauważyłem delikatny wzrost wydajności i prędkości działania.
Kolega wcześniej pisał o poprawie w wyświetlaniu filmów 4K.
Dodatkowo wrzuciłem sobie testowo przeglądarkę Google Chrome. Wcześnie nie dawałem rady.

U mnie wczoraj TV sie zawiesil (zielone paski) podczas ogladania filmu w KODI i zrestartowal (7.1.2).
 
Do góry