Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

wojteks90

New member
hej, próbował ktoś przy pomocy allcast przesyłac filmy/seriale na tv? Próbołem wcześniej korzystać z wondershare media ale raz się film otwiera raz nie, nie wspominając o napisach, bo w programie są aktywne a tv nie odtwarza.

Jeżeli chodzi o przysyłanie za pomocą chromecast nie ma problemu zarówno z yt/twitch/fb itp.
Znacie jakiś program, który pozwoli na udostępnianie pulpitu na tv? np w czasie trwającego streamu meczu
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy któraś z aplikacji pilotowych ma możliwość sterowania głosem? Np wyszukiwanie w YT z automatu chce nas słuchać a nie ma jak gadać...
 

allen

New member
Kupiłem sobie 55 calową wersję tego TV kilka tygodni temu i mam kilka pytań. Potrzebuję jakiejś porady jak zainstalować(jeśli jest to możliwe) aplikacji, które są dostępne na telefony z androidem, a nie ma ich na liście aplikacji gdy wchodzę do sklepu przez tv, chodzi mi mianowicie o playnow i tidal. Może da się to chociaż skonfigurować jakoś przez kodi?

Kolejna sprawa to konfiguracja tv podczas meczu piłkarskiego i przy graniu na konsoli w fifę.
Trochę się pobawiłem z tymi redukcjami i upłynniaczami i widzę, że jest lepiej, ale przed zakupem czytałem sporo postów w tym temacie i wydaje mi się, że były podawane ustawienia, które sprawiają, że płynność i jakoś obrazu jest lepsza dla wspomnianych "zdarzeń". Pomoże ktoś?
 

SG76

New member
Czy ktoś testował ten telewizor pod kątem współpracy z kinem domowym innych firm niż Philips? Jestem zainteresowany Samsungiem ale podstawowy warunek to obsługa głośności pilotem od telewizora, a nie wiem czy będzie to możliwe?
 

malym1990

New member
Czy ktoś testował ten telewizor pod kątem współpracy z kinem domowym innych firm niż Philips? Jestem zainteresowany Samsungiem ale podstawowy warunek to obsługa głośności pilotem od telewizora, a nie wiem czy będzie to możliwe?

u mnie z kinem od Sony działa wszystko idealnie. Jak mam włączoną opcje że muza lecieć przez kino to wszystko działa przez jednego pilota. DO tego kino automatycznie się włącza przy odpaleniu TV.
 

SG76

New member
Z racji ograniczonego miejsca w grę wchodzi tylko zestaw, który ma głośniki przednie typu wieża, bo takie zajmują mniej miejsca. Obecnie mam soundbar samsung ale bez hdmi, a przez optyka sterowanie pilotem od tv nie działa. Co do ceny to jak najtańsze ale z bluray. Dlatego pomyślałem o tym Samsungu.
 

futureshock

New member
Jakiś czas temu pojawiła się aktualizacja aplikacji YouTube na PUS6561 i zauważyłem że nie ma możliwości zmiany rozdzielczości odtwarzanych filmów. Da się to jakoś przywrócić albo jest jakiś trick na zmianę rozdziałki?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jakiś czas temu pojawiła się aktualizacja aplikacji YouTube na PUS6561 i zauważyłem że nie ma możliwości zmiany rozdzielczości odtwarzanych filmów. Da się to jakoś przywrócić albo jest jakiś trick na zmianę rozdziałki?

Czesc,
Powinienes wejsc w zarzadzanie aplikacjami, znalezc YouTube i odinstalowac aktualizacje.
 

rafallo777

New member
jak działa nc+ go na tym TV? ktoś korzysta? Jaka rozdzielczość? Jakieś opóźnienia są? czy do nc+ go polecacie jakąś przystawkę pod TV? jakiś mibox, itp?
 
Do góry