Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Należy pamiętać, że sygnał na 5GHz jest słabszy niż na 2,4GHz, jednak jest bardziej stabilny. W przypadku gdy router stoi dość daleko od urządzenia, może wykrywać ono tylko 2,4 GHz

49PUS7101
 

arcpl

Member
ipxjbs.jpg
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A jak u was z Dropboxem? U mnie po logowaniu pojawia się komunikat o zezwoleniu do przejęcia konta przez Philipsa i nie da się dalej potwierdzić lub anulować. Co ciekawe ustawienia Dropboxa potwierdzają, że udostępniłem dysk telewizorowi.
 

marcingp5

New member
Skorzystaj z aplikacji Home w sklepie Google.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nic mi to nie mówi dalej nie wiem jak połączyć ekran S7 Edge na tym 6561 TV.
Wytłumacz krok po kroku.
Nie mam żadnego Google Home i mi nie znajduje lub nie wiem jak wygląda lub ma inną nazwę.
 

boryso

New member
Nic mi to nie mówi dalej nie wiem jak połączyć ekran S7 Edge na tym 6561 TV.
Wytłumacz krok po kroku.
Nie mam żadnego Google Home i mi nie znajduje lub nie wiem jak wygląda lub ma inną nazwę.
Na telefon musisz ściągnąć aplikację Google Home i następnie z menu (lewy górny róg) wybrać przesyłanie dźwięku/ekranu) dalej już sobie poradzisz.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

marcingp5

New member
Na telefon musisz ściągnąć aplikację Google Home i następnie z menu (lewy górny róg) wybrać przesyłanie dźwięku/ekranu) dalej już sobie poradzisz.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Działa! A ja kombinowałem na telewizorze jakieś dziwne apki..
A to w telefonie z aplikacji Home od google jest opcja przesyłania obrazu/dźwięku.

Tylko samsung ma opcję "Smart View" i nie może mi wcale odnaleźć tv.
Ale już wiem jak dzięki.
 

dworu

New member
Witam Planuje zakup tego tv w wersji 55 cali Mam zamiar powiesic go na ścianie Tujaj pojawia sie moje pytanie Na jakim uchwycie go powiesić zeby ambilight był jak najlepiej wyeksponowany Może ktoś z posiadających ten tv na ścianie cos podpowie ? Oczywiście chce zeby było jak najlepiej ale nie ukrywam że cena też ma jakieś znaczenie tak ze im taniej tym lepiej Pozdrawiam
 

ente

New member
@dworu ja mam 55" powieszone na uchwycie za 40zł MITON MT-1005 i jest bardzo dobrze, świeci jak trzeba. Wieczorem mogę zrobić ci zdjęcie jak to wygląda. Odległość uchwytu niby 7cm według opisu, ale nie mierzyłem po powieszeniu. Od lampek do ściany będzie z 10cm pewnie. Jest też regulacja pochylenia ale ja mam bez pochylenia powieszony bo na wysokości oczu.
 

rafal.w

New member
U mnie pod skosem zamontowane. Odległość od ściany na dole 7 cm, góra 17 cm.
 

Attachments

  • 16602605_1565241310170110_3009450558544197306_n.jpg
    16602605_1565241310170110_3009450558544197306_n.jpg
    31,4 KB · Wyś: 246

mastergc

New member
Ja też jestem przed malowaniem pokoju i uchwyt mam już kupiony.
PS. Korzysta ktoś może z technologii HUE, zastanawiam się nad rozszerzeniem Ambilight przy pomocy taśmy led.
 
Do góry