Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

grzesiek-sw

New member
Niestety nie po drodze mi z Netflixem.Jak wcześniej pisałem po restarcie dźwiek 5.1 si pojawił.
jak sie pojawił tak zniknął.2-3 nowe ustawienia tv i bez zmian.Żeby było ciekawie raz sie pojawia by po kolejnym uruchomianiu nawet tego samego filmu była cisza.....jeszcze sprawdze czy to nie wina optyka.Niestety nie mam drugiego tak długiego kabla by podmienic....no cóż jeśli nie rozwiąże problemu to przynajmniej 50 miesięcznie zostanie w kieszeni.
Mam jeszcze HBO i c+ także ten tego dam rade

50 w kieszeni a na allegro możesz kupić za dychę :)
 

Rokko32

New member
Słuchajcie czy pojawia Wam się czasem komunikat tak z nienacka o wyłączeniu się Tv za 1 min? Ja już miałem tak kilka razy, pisałem do serwisu ale Oni nie mają pojęcia w czym problem, przysłali mi tylko instrukcję aktualizacji TV.
 

xgrey

New member
Słuchajcie czy pojawia Wam się czasem komunikat tak z nienacka o wyłączeniu się Tv za 1 min? Ja już miałem tak kilka razy, pisałem do serwisu ale Oni nie mają pojęcia w czym problem, przysłali mi tylko instrukcję aktualizacji TV.



Ustawienia ekologiczne - wyłącznik czasowy, domyślnie jest ustawione wyłączanie po 240 min bezczynności.
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
bardziej mnie zmartwiła druga część postu:

" pisałem do serwisu ale Oni nie mają pojęcia w czym problem, przysłali mi tylko instrukcję aktualizacji TV. "

:shock:


Nic nowego, tak właśnie działa wsparcie Philipsa. Głównie opiera się ono na zasadzie 'u nas działa, problemu nie ma'.
 
Ostatnia edycja:

Blest

New member
Czy ktoś z użytkowników mógłby zrobić mały test i zobaczyć czy nie ma u niego pasów u góry po włączaniu tego zdjęcia

http://www.fotosik.pl/zdjecie/4ead434f48d802e9

Bo u mnie są takie pasy

OiYUuB7mqrL7A7vg4PU1IoLmqy5x8evzPoDCsmJaHMgCdwPxQRY48cfveMxzJL_22whkVLC-EOry3bVv0EplNOicttORjGl1alznzD5Eyvqa9KUP-TT77weWMWe7A-NMq_PomUyQmQOJCAUpjrnQ7QasYuF0UJz4dlcbemIaODa1eEw1G_hYG-4MSgdgql-QMwkm5tyJN5kJWw8wvUvR78BZSb7r4Jdl5Ahn1Lrg7HTN98GgNPIbkhYgKTgGtUMUe6l-KQf11NozNEIWjlGb2lnej0VvosKEq3_NCiPY4-vOVuwxxU39_VGKY1GQOtkTz2zCkbIuUHNX-zMs03H9LdU_GGAIB-X8mmYBPV-PALMbOBItQAu4Zgc1f6dORCNLT_FHLOzXVwpuejuiNOih-jquui5_e951LcE4SJ_jVoPVAbH4rkmplBC_Pti42XpuNxHb0kpfKRjTsXYkvToBrw7sMOAJEYdN4aUQ5lSuyfjcY10QG2ANDQIAhRFG2hkgbAVre9Q3xOyU2sQWyE6lUKCx6IWXLfehjIdUAjyDbhbjZtEiPXQ6T8gMcGAczJh8fbTWTp0RlIjFdUcaDoPkabVR-3Fy3IYxf9YypbPTqTtkh7CeG8p8=w1689-h950-no
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Słuchajcie czy pojawia Wam się czasem komunikat tak z nienacka o wyłączeniu się Tv za 1 min? Ja już miałem tak kilka razy, pisałem do serwisu ale Oni nie mają pojęcia w czym problem, przysłali mi tylko instrukcję aktualizacji TV.

Ta funkcja to zaworek bezpieczensństwa. Jeśli przez 4 godz nie wykonujesz na tv żadnego ruchu, to uznaje, że zasnąłeś lub umarłeś i wyłącza się. Można ją wyłączyć w menu.
 

Ratajew

New member
Do dziś w Saturn ten TV za 3812 zł (wiem że był wcześniej tańszy, ale co zrobić :/) a więc jedziemy po niego i będziemy testować :)
 

iambrg

New member
Czy macie jakieś źródła filmików 4k hdr (nie muszą to być filmy pełnometrażowe mogą być pokazówki) ? Próbowałem programu 4k downloader na youtubie ale tv nie wykrywa hdr później.
I z jakich źródeł ten telewizor je odtworzy w pełni? Z tego co mi wiadomo to wbudowany odtwarzacz i netflix a już PC i youtube nie. Jakieś inne opcje?
 

telewizorjak

New member
Wpisz w google hdr samples.
Tylko niektore te od samsunga etc nie odtwarza domyslny odtwarzacz wtedy uzyj kodi
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
żadnych przygód z KODI !!!
Pliki oflagowane jako HDR (ustawiają matryce TV PHILIPS/SONY/LG) nie są dostępne przez YouTube. Mimo nazwy HDR. To kit. Ile razy można o tym pisać.

Jedynym źródłem HDR są pliki na penach LG/SONY u promotorów.
Pliki ts LG należy zmienić na kontener mkv.

Oczywiście TV Philips HDR READY nie da czadu tak jak OLED LG. Ale efekt widać wieczorem w salonie i jest wystarczający.
Żadne 1000/1500 NIT nie jest potrzebne w domowym zaciszu.
NETFLIX: Marco Polo czy NARCOS S1/S2 robi wrażenie w 4K z HDR.
 
Ostatnia edycja:
Do góry