Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Tomiq37

New member
W ustawieniach musisz zaznaczyć że możesz instalować programy spoza sklepu i juz są filmiki na YouTube której to lepiej objaśniaja niż ja :) no ale ogólnie to wszystko powiedzialem. A i ta apke nie odpalasz z głównego ekranie tylko z aplikacji zainstalowanych.. Ale. Jak. Mowielm na tube są filmiki objaśniajace

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Grzyb1986

New member
- clouding - tutaj to mam ochotę się rozstać z Filipkiem. Żonie nie przeszkadza natomiast ja jak widzę te nierówno oświetlone "narożniki" to mnie trafia. Czy jest szansa trafić egzemplarz bez tego efektu? Czy każdy go ma w różnym stopniu?

No i stało się, nie wytrzymałem i zwróciłem filipka do sklepu ze względu na okropny clouding.

zapodaj.net/5db3db8820c15.jpg.html

Chmury świeciły tak mocno, że myślałem, że dostałem gratisowy ambilight na matrycy ;). Natomiast reszta wad była na takim poziomie, że dało się z nimi żyć.

Tutaj moje pytanie bo zastanawiam się nad daniem mu drugiej szansy albo przesiadka na sony KD-55XD8505BAEP. Tutaj tez 100HZ na IPS czy VA? Co radzicie? Wiem, że sony droższy.

Kiki chętnie rozważę Twoje propozycje co do w/w telewizorów tylko bez takiego cloudingu :). Z tego co się zdążyłem zorientować dla klubowiczów lepsza propozycja?

Pozdrawiam
 

mastergc

New member
W ustawieniach musisz zaznaczyć że możesz instalować programy spoza sklepu i juz są filmiki na YouTube której to lepiej objaśniaja niż ja :) no ale ogólnie to wszystko powiedzialem. A i ta apke nie odpalasz z głównego ekranie tylko z aplikacji zainstalowanych.. Ale. Jak. Mowielm na tube są filmiki objaśniajace

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udało się zainstalować HBO GO ale za pomocą aplikacji
ES File Explorer File Manager​
a nie Cloud explorera zainstalowanego już na TV. Niestety obsługa bez myszki jest praktycznie niemożliwa..no ale na początek dobre i to.
Dzięki za pomoc.
 

smile666

New member
Mam problem z aplikacją netflix. Internet ok. 20 mega a co kilka minut mi buforuje - raz częściej, raz rzadziej. Na YouTube nie mam problemów z oglądanie 1080p. Trochę słabo że zaraz kończy się darmowy miesiac i muszę decydować czy wykupić subskrypcje a nie obejrzałem jeszcze nic bez buforowanie w trakcie oglądania. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?
 

marcingp5

New member
Czy ktoś miał plamy na matrycy philipsa 49pus6561 ?
Mam go niemal 5 miesięcy i teraz pojawiły się czarne plamy głównie przy krawędziach. To nie brud a wygląda jak brud mimo że go czyściłem.
Jeszcze go nie aktualizowałem zrobię zdjęcia przed i po update.
 

Tomiq37

New member
Czy ktoś miał plamy na matrycy philipsa 49pus6561 ?
Mam go niemal 5 miesięcy i teraz pojawiły się czarne plamy głównie przy krawędziach. To nie brud a wygląda jak brud mimo że go czyściłem.
Jeszcze go nie aktualizowałem zrobię zdjęcia przed i po update.
No to od tego jest gwarancja :) jeśli coś jest nie tak. Ja na razie nie mam problemów :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Tomiq37

New member
Mam problem z aplikacją netflix. Internet ok. 20 mega a co kilka minut mi buforuje - raz częściej, raz rzadziej. Na YouTube nie mam problemów z oglądanie 1080p. Trochę słabo że zaraz kończy się darmowy miesiac i muszę decydować czy wykupić subskrypcje a nie obejrzałem jeszcze nic bez buforowanie w trakcie oglądania. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?
Nie mam żadnych problemów ale mam internet 120 MB

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

smile666

New member
Właśnie skończyłem oglądać jeden odcinek serialu i zaciął mi się on 8 razy w ciągu 47 minut. Po obejrzeniu sprawdziłem że przy telewizorze na telefonie jaka jest w tym miejscu prędkość bo wiadomo WiFi router w innym pokoju i wyszła mi prędkość 25 mega, a to powinno wystarczyć moim zdaniem.
 

Tomiq37

New member
Oczywiście że powinno :( a próbowałeś po kablu do tv i jak będzie wtedy?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

smile666

New member
Za dużo kombinacji i nie mam tak długiego przewodu. Pisze tutaj bo może miał już ktoś taki problem i rozwiązał go może jakoś softwarowo po stronie tv bo takie są moje podejrzenia skoro youtube chodzi bez problemu.
 
Do góry