Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

xgrey

New member
To jestem w tej "garstce". Pytanie co znaczy większe wymagania? Czy banding jest akceptowalny za tę cenę czy nie? Czy tzw "drgające powietrze" wokół piłki podczas meczu jest akceptowalne czy nie? Nie potrzebuję wypasionego SMARTA ale po prostu dobrego TV. Jeżeli za te pieniądze tego nie dostanę to trzeba to powiedzieć otwarcie ze ten TV tak ma i będzie to widoczne wtedy i wtedy. Niech każdy sobie sam decyduje. Dla ułatwienia wyboru" 55' Panasonica, LG i TCL z tej półki cenowej mają taki sam albo i gorszy banding - panowie w MM robili oczy jak guziki jak oglądali strumień testowy z mojego USB sticka



Nie każdemu banding przeszkadza, nie każdy tez ogląda mecze piłki nożnej. Ja używam tv do filmów, seriali i grania na xones/ps4pro i w tej roli spisuje się bez zarzutów. Nie jestem fanem piłki i nie interesuje mnie jakie jest powietrze wokół piłki, niech drga i fruwa, mam to w nosie.
Podsumowując ten tv nie jest dla fanów piłki oraz osób wyczulonych na banding, reszta będzie zadowolona.
 

Felix

New member
Nie każdemu banding przeszkadza, nie każdy tez ogląda mecze piłki nożnej. Ja używam tv do filmów, seriali i grania na xones/ps4pro i w tej roli spisuje się bez zarzutów. Nie jestem fanem piłki i nie interesuje mnie jakie jest powietrze wokół piłki, niech drga i fruwa, mam to w nosie.
Podsumowując ten tv nie jest dla fanów piłki oraz osób wyczulonych na banding, reszta będzie zadowolona.

No i dobrze, że Ci się podoba, ale po raz kolejny to napiszę:

DLACZEGO NIE MA TYCH INFORMACJI W RECENZJI?
POWINNA BYĆ WZMIANKA W RECENZJI O TYM, ŻE JEST BANDING, ŻE PNM NIE DZIAŁA JAK TRZEBA I POWODUJE ARTEFAKTY, ŻE NIE MA CZERNI (a jest odwrotna informacja o super czerni). ITP.

RECENZJA MA ZAWIERAĆ PLUSY I MINUSY, A NIE TYLKO PLUSY.

Jeśli ktoś nie zajrzy na ostatnie strony, tylko na samą recenzję to zrobi taką samą głupotę jak ja zrobiłem i kupi ten TV nie wiedząc o ww. problemach.

Niestety jak go kupowałem to było ledwo kilkanaście stron i to z błędnymi informacji takimi jak np. to, że niby jest tu panel LG. Tak naprawdę to TP-Vision i tylko Kiki ze wszystkich osób na świecie twierdzi inaczej (no i pewnie bluray jeszcze). Co poradzić..

Test czy recenzja ma pokazać co jest dobre, a co złe, nie powie mi nikt, że ten test został przeprowadzony rzetelnie. A przecież można każdy test czy recenzję edytować.

Na ritings pojawiają się nowe informacje nawet po paru miesiącach od testu, jaki problem dopisać czy zmienić coś w recenzji?

Chyba, że nie chce się zmienić, bo ma się profity z tego. Wtedy to rozumiem, ale też trzeba to głośno powiedzieć, a nie oczy mydlić.

Kup w EURO 7181. Mają tam niesamowitą promocję cenową !!!
Do środy. ONLY.
O wadach piszą tu chłopcy od SONY i PANASINIC TV. To ta sama agencja marketingowa.

Jeszcze od Samsunga, od LG i od Manty!
 
Ostatnia edycja:

xgrey

New member
No i dobrze, że Ci się podoba, ale po raz kolejny to napiszę:

DLACZEGO NIE MA TYCH INFORMACJI W RECENZJI?
POWINNA BYĆ WZMIANKA W RECENZJI O TYM, ŻE JEST BANDING, ŻE PNM NIE DZIAŁA JAK TRZEBA I POWODUJE ARTEFAKTY, ŻE NIE MA CZERNI (a jest odwrotna informacja o super czerni). ITP.

RECENZJA MA ZAWIERAĆ PLUSY I MINUSY, A NIE TYLKO PLUSY.

Jeśli ktoś nie zajrzy na ostatnie strony, tylko na samą recenzję to zrobi taką samą głupotę jak ja zrobiłem i kupi ten TV nie wiedząc o ww. problemach.

Niestety jak go kupowałem to było ledwo kilkanaście stron i to z błędnymi informacji takimi jak np. to, że niby jest tu panel LG. Tak naprawdę to TP-Vision i tylko Kiki ze wszystkich osób na świecie twierdzi inaczej (no i pewnie bluray jeszcze). Co poradzić..

Test czy recenzja ma pokazać co jest dobre, a co złe, nie powie mi nikt, że ten test został przeprowadzony rzetelnie. A przecież można każdy test czy recenzję edytować.

Na ritings pojawiają się nowe informacje nawet po paru miesiącach od testu, jaki problem dopisać czy zmienić coś w recenzji?

Chyba, że nie chce się zmienić, bo ma się profity z tego. Wtedy to rozumiem, ale też trzeba to głośno powiedzieć, a nie oczy m


To pytanie do recenzentów, a nie do mnie dlaczego test nie spełnia wymagań kilku osób.
Być może tak jak inni zadowoleni użytkownicy nie dostrzegają błędów które wymieniasz, może im nie przeszkadzają, może ich nie maja, nie wiem, nie interesuje mnie to zasadniczo.
Wkurza mnie natomiast juz to, że kilka osób uparło się na ten tv i do upartego będą na sile wmawiali wszystkim, że to bubel który nie nadaje się do użytku.
Wasze argumenty zostały już wielokrotnie przeczytane, fanów piłki i obrazu bez bandingu już odstraszyliście i go nie kupią, kogo jeszcze chcecie ? Wszystkich którzy są nim potencjalnie zainteresowani, a nie maja takich wyśrubowanych wymagań jak wy ?
Kompletnie nie rozumiem o co wam jeszcze chodzi, kupcie inne modele i dajcie już po prostu spokój.
Ja, żona, syn, kilkoro sąsiadów i znajomych oraz najbliższa rodzina nie dostrzega tych wszyskich wielkich wad tego tv, to pewnie oznacza ze wszyscy mamy taka samą wadę wzroku, albo po prostu większej ilości społeczeństwa zwyczajnie to nie przeszkadza, tak trudno to zrozumieć ?
 
Ostatnia edycja:

pepka

Member
Bez reklam
Recenzje polecam z rtings albo hdtvtest. Te "nasze" to proponuję traktować z lekkim przymróżeniem oka ;-). I tutaj a jeszcze bardziej na "żółtym" forum wyglądają profesjonalnie... ale ;-)
 

Rokko32

New member
No to lipa. Po tak kiepskich recenzjach i testach to furory nie zrobią. Czyli dalej będą psuć logo Philips niestety. Zatem ja już zdecydowałem - nie czekam na nowe Philipsy. Nie chcę sprzętu z parametrami Mercedesa, który jeździ jak Maluch i basta skoro ten kierunek jest super. Ja wybieram VW, który jeździ jak VW lub Forda, który jest Fordem a nie tv, który udaje wyższą klasę z bylejakością.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Widzisz, powtarzasz półprawdy, Philips recenzje i opinie ma bardzo dobre nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Mam ten telewizor i naprawdę robi wielkie wrażenie, nie tylko na Mnie ale i Mojej rodzinie, znajomych i uwierz gdyby było inaczej już dawno oddałbym go z powrotem do sklepu. Dając 2680zł za ten TV spełnia jak najbardziej Moje oczekiwania i za podobną kwotę raczej nic lepszego nie ma, ponadto po to jest zwrot towaru żeby sobie samemu go przetestować bez ryzyka utraty kasy. Już tu kiedyś pisałem iż 90% osób kupując TV nie czyta forum telewizorów tylko kierują się ceną, marką i opinią sprzedawców a i duża liczba sprzedawców nie ma pojęcia jakie matryce mają telewizory które sprzedają, przekonałem się o tym kilka razy. Dlatego warto kupić jakikolwiek TV, testować samemu i potem podjąć decyzje co dalej.
 

memento_

New member
Takimi tanimi tekstami możesz kupić "Kowalskiego" racja ale raczej ułomnego :) Jeśli interesuje go wyłącznie cena i będzie chciał zaoszczędzić oraz oglądać te śmieszne CDA to sobie kupi SONY KDL-48W705C za 2000 zł i po problemie. Tak kolego to jest Twój tok rozumowania czyli CCC :) tym samym ma 1000 zł w kieszeni i kupi żonie jakiś fajny prezent - wszyscy są szczęśliwi. Skoro jako handlarz piszesz takie rzeczy na forum, że "CCC" oraz CDA nie świadczy dobrze w jaki sposób się troszczysz o nich :) Ma być tanio i ma grać to, że coś tam wyskoczy podczas oglądania sportu to problem drugorzędny, a to że czerń to nie czerń też nie ma co się przejmować.
- mądry "Kowalski" przeanalizuje rynek wielokrotnie
- mądry "Kowalski" wybierze sobie 3 kandydatów
- mądry "Kowalski" weźmie pare plansz testowych na USB które zaserwuje dla swoich 3 kandydatów
- mądry "Kowalski" nie będzie się posiłkował wyłącznie Waszym testem, zrobi to na paru innych stronach, nawet tych obcojęzycznych( jeśli nie zna jęz, jest wujek google)
- mądry "Kowalski" po dokładnej analizie podancyh modeli namyśli się parę razy, czy nie warto dopłacić pare stówek i kupić coś lepszego.
- mądry "Kowalski" więdząc o tym, że CDA to nie wszystko dla TV, będzie myślał nad alternatywą co zrobić, żeby mieć nie tylko CDA ale i również KODI :)
- mądry "Kowalski" kupi sobie skrzynkę nawet na raty, która jest warta 200 zł tym samym będzie miał spokój jeśli chodzi o obraz oraz Twoje CDA wraz z KODI :)

dziękuje.

P.S
nie jestem żadnym promotorem marek, jako szary człowiek mam wystarczającą wiedzę co jest ble a co jest mniej ble :)


"KOWALSKI" prosi o niskie ceny. Widzą to producenci i mamy zalew tanich TV. To dobrze. Chcesz lepszy TV to zapłać. W klasie mocny TV i tani PHILIPS 49/55PUS6561 nie ma konkurencji. To jest super kierunek.
Banding, Clouding, HDRowe NITy, czy poziom czerni w czarnym tak naprawdę "Kowalskiego" nie interesuje.
CCC = Cena Czyni Cuda.
"Kowalskiego" interesuje dostęp do CDA.
I "Kowalski" ma rację.


Zapewniam, że inni producenci w 2017 pójdą śladami PHILIPSA. Dużą moc w średnich
TV ale tanio.
Podobnie było z SAMSUNG H6400 trzy lata temu. Puścili model , który mordował konkurencję.
Teraz przepraszają za tamten wyczyn.

Mam takie info:
Seria 6561 będzie bez zmian produkowana w 2017.
 

111kris

New member
Kup w EURO 7181. Mają tam niesamowitą promocję cenową !!!
Do środy. ONLY.
O wadach piszą tu chłopcy od SONY i PANASINIC TV. To ta sama agencja marketingowa.
A czy dla ciebie ma znaczenie aby wszyscy kupowali te Philipsy właśnie w eurortvagd, czy zadowala cię fakt zakupu sprzętu marki Philips gdziekolwiek? Napisz proszę, może wystarczy jak powołają się na ciebie i będziesz kontent.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Felix

New member
A czy dla ciebie ma znaczenie aby wszyscy kupowali te Philipsy właśnie w eurortvagd, czy zadowala cię fakt zakupu sprzętu marki Philips gdziekolwiek? Napisz proszę, może wystarczy jak powołają się na ciebie i będziesz kontent.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Gość ewidentnie jest z Euro, bo wiele razy tu wałkował promocje Euro i to nie tylko na telewizor, ale każdy sprzęt Philipsa i tylko w Euro. Inny sprzęt to Soundbary i Odtwarzacze Blu-Ray.

Z jego strony jest to zawsze Philips i zawsze Euro.

Dlatego jak widzę te przyganianie o 'promowaniu' marki Sony/Panasonic/Każdej innej, to mnie krew zalewa, bo hipokryzja pełną gębą.
 

111kris

New member
Widzisz, powtarzasz półprawdy, Philips recenzje i opinie ma bardzo dobre nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Mam ten telewizor i naprawdę robi wielkie wrażenie, nie tylko na Mnie ale i Mojej rodzinie, znajomych i uwierz gdyby było inaczej już dawno oddałbym go z powrotem do sklepu. Dając 2680zł za ten TV spełnia jak najbardziej Moje oczekiwania i za podobną kwotę raczej nic lepszego nie ma, ponadto po to jest zwrot towaru żeby sobie samemu go przetestować bez ryzyka utraty kasy. Już tu kiedyś pisałem iż 90% osób kupując TV nie czyta forum telewizorów tylko kierują się ceną, marką i opinią sprzedawców a i duża liczba sprzedawców nie ma pojęcia jakie matryce mają telewizory które sprzedają, przekonałem się o tym kilka razy. Dlatego warto kupić jakikolwiek TV, testować samemu i potem podjąć decyzje co dalej.
Chyba czytaliśmy inne testy. Nawet jeśli masz rację uważając, że te wady są dopuszczalne w tv za ok. 3 tys. to co byś powiedział na praktycznie taką samą jakość za ponad 5 tys. w 49 calach? Tyle płaciłem w sklepie sponsorującym kol. bluray-a. Byłem jednym z pierwszych, którzy kupili 7181 - opis w wątku o opiniach 7101/7181.
Sorki, ale ja na taką jakość w tej cenie się nie piszę. Moja rodzina zresztą też.

A propos wypowiedzi bluraya, o tendencji nijakości w Philipsie, która będzie serwowana również w przyszłym roku to stwierdzam, że nie tylko nie kupię już telewizora Philips, ale jeszczę wymienię czajnik i wyciskarkę do soków tej firmy na inną. Ten wpis mnie tak "zachęcił", że następnych zakupów już na pewno tam nie dokonam. Przekonałeś mnie!

I jeszcze jedno. Kupno za gotówkę przez internet to jest panaceum na całe zło? Bo można go później oddać? Co to jest Lotto? Albo się uda albo nie? Ludzie litości. Wszyscy piszą o ekonomicznnym tv a płacą gotówką. To może dopłacić trochę, wziąć na raty i nie strzelać na chybił trafił?
Byle nie tak jak ja w przypadku 7181:(

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

phil123

New member
Wątek długi więc ja coś napiszę o Philipsie zwłaszcza że wisi baner sony .
1 TPVISION kupiło znaczek Philipsa a nie technologie.
2 Posiadam 55 cali model 6561 i go nie sprzedam choć dałem 4100 zł
3 Posiada wady ( cena >2500 lub większe zarobki w Polsce 8 tys netto najniższa , gorące powietrze , 400 kandeli , Hdmi tylko 4k , panel 8 bit , 100 HZ , HDR przez USB , internet tylko 20 Mbit , Android brak możliwości wgrania hbo , C+ i inych aplikacji sklep Play ,Pilot małe przyciski brak sterowania głosem i mysz. Ambilait brak projektorów świetlnych. podłączenia PC )
4 Zalety panel IPS , panel 4K , 55 cali Ambilait , Direkt led podświetlenie , wyście optyczne , dźwięk , wygląd.

A teraz dla tych co chcą coś kupić TV . O części wad nie wiedziałem kupując Philipsa Brak opisu na stronach producenta tak ja LG Samsung Sony itd.
Na forach oszukują bo za to płaci się testerom adamus itp. pokazują dobre strony sprzętu.
Dla tych co się wahają mój poradnik wasz wybór .
Panel IPS jak oglądamy pod kątem i z bliska inny jak chcemy kolory OLED AV . Producent tylko LG Samsung to są producenci matryc do TV . Chcecie HDR tylko panele 12 Bit są w stanie wyświetlić pełen zakres inne 10 i 8 Bit ograniczony zakres . Jasność 700 kandeli w przynajmniej powyżej 1000 nitów . Procesor w TV ważna sprawa on przetwarza obraz 8 rdzeni lub lepszy. Dźwięk 7,1 z głośnikami lub dobry amplituner. Najlepiej kupić produkt na rynek zachodni bo Polska jest na liście Rosja Europa wschodnia Afryka więc jakość się nie liczy tylko cena.

Dodatkowe informacje dla laików ;)
TV programy nadawane w FHD 1, 2 naziemna inne SD . Kablówki SD 90% skanowane przez TV do FHD sprawdzić swoje dekodery np Motorola 1960 . 4K tylko SAT talerz , konwerter , dekoder na wyjściu jak obsługują .
Złącza HDMI 2.2 tylko do 4K źródło np komputer terz musi mieć HDMI 2,2 wtedy mamy 60 Hz inaczej starsze grafiki 30Hz ( więc panel 100 200 Hz po co komu ? i tak będzie 60 Hz) oczywiście gry 4k tylko karta 1080 ale niema taich gier ( cena ok 3000 tyś + procek 3000 tyś ) są tylko skanowane .W karcie grafiki jest złącze do podłączenia powyżej 4K ale niema w TV . Internet w TV kiepski brak przeglądarek i oprogramowania + możliwość podłączenia klawiatury i myszki.

Na koniec jak chcecie sprawdzić TV w 4K to 1,2,3 program TVP wchodzimy do Platformy Hybrydowej i tam sprawdzimy jak działa .
Porównując 6561 ma 100HZ matryce a 6500 50Hz jest to w instrukcji telewizora jak ktoś ma to może sprawdzić . 6561 ma również 40 Hz cyfrowo ( 1800 mp coś tam).
 

bluray

Banned
Spora grupa jest zainteresowana pozyskaniem towaru w niskiej cenie.
Info o promocji ma dla nich znaczenie.
Więc jak wiem o promocji to piszę. To chyba dobrze ?

EURO - polska sieć i kupuje tam TV nawet Pan Prezydent (SONY, IPS 50Hz),
MSH - to sieć niemiecka, zyski wychodzą z polski jako opłata za LOGO.
Wspieram i będę wspierać krajowy biznes.
 
Ostatnia edycja:

MBgryf

New member
No i dobrze, że Ci się podoba, ale po raz kolejny to napiszę:

DLACZEGO NIE MA TYCH INFORMACJI W RECENZJI?
POWINNA BYĆ WZMIANKA W RECENZJI O TYM, ŻE JEST BANDING, ŻE PNM NIE DZIAŁA JAK TRZEBA I POWODUJE ARTEFAKTY, ŻE NIE MA CZERNI (a jest odwrotna informacja o super czerni). ITP.

RECENZJA MA ZAWIERAĆ PLUSY I MINUSY, A NIE TYLKO PLUSY.

Jeśli ktoś nie zajrzy na ostatnie strony, tylko na samą recenzję to zrobi taką samą głupotę jak ja zrobiłem i kupi ten TV nie wiedząc o ww. problemach.

Niestety jak go kupowałem to było ledwo kilkanaście stron i to z błędnymi informacji takimi jak np. to, że niby jest tu panel LG. Tak naprawdę to TP-Vision i tylko Kiki ze wszystkich osób na świecie twierdzi inaczej (no i pewnie bluray jeszcze). Co poradzić..

Test czy recenzja ma pokazać co jest dobre, a co złe, nie powie mi nikt, że ten test został przeprowadzony rzetelnie. A przecież można każdy test czy recenzję edytować.

Na ritings pojawiają się nowe informacje nawet po paru miesiącach od testu, jaki problem dopisać czy zmienić coś w recenzji?

Chyba, że nie chce się zmienić, bo ma się profity z tego. Wtedy to rozumiem, ale też trzeba to głośno powiedzieć, a nie oczy mydlić.



Jeszcze od Samsunga, od LG i od Manty!

Podpisuję się dwoma rękami i nogami pod Twoim postem. Utwierdzam się też w przekonaniu, że rzetelnych testów na tym forum nie ma. Co do testu czerni to można zrobić zdjęcie tak że czerń będzie wyglądała niemal jak na OLED - wszystko zależy od ustawienia aparatu i te zdjęcia testowe z początku tego wątku nie maja nic wspólnego z rzeczywistym odbiorem tego TV NA ŻYWO.
 

strazakp

Banned
Podpisuję się dwoma rękami i nogami pod Twoim postem. Utwierdzam się też w przekonaniu, że rzetelnych testów na tym forum nie ma. Co do testu czerni to można zrobić zdjęcie tak że czerń będzie wyglądała niemal jak na OLED - wszystko zależy od ustawienia aparatu i te zdjęcia testowe z początku tego wątku nie maja nic wspólnego z rzeczywistym odbiorem tego TV NA ŻYWO.
Również się zgadzam!
Brak obiektywnych testerów oraz blogerów w internecie. Każdy kto zakłada taką stronę to myśli o zarobku na niej. Zarobek głównie jest od wiodących Marek danego sprzętu które opłacają takie strony by test produktu był jak najbardziej przyciągający potencjalnego nabywcę.
Tak samo jest na forach...nie wiadomo kto jest zwykłym użytkownikiem danego sprzętu i opisuję swoje wrażenia a kto jest opłacany lub po prostu pracuje dla firmy.
 

strazakp

Banned
Myślę że jest kilka rozwiązań/metod by dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt:
1. Założyć sobie budżet i główne parametry sprzętu
2. Czytając fora wyłuskać 2-4 modele TV
3. Przejść się do kilku sklepów i spojrzeć na te modele własnym okiem i ewentualnie pogadać że sprzedawca
4. Porównać ceny sklep vs sieć
5. Kupić najbardziej przekonywujące ciebie model TV, ale tylko w sieci by ewentualnie zwrócić
6. Protestować na maksa w domu...i jeżeli będzie pasował to zostawiasz a jak nie to odsylasz i zamawiasz kolejny model. Najgorzej jak zrobisz tak z 3-4 TV a żadne nie podpisuje :-( ;-))
 
"KOWALSKI" prosi o niskie ceny. Widzą to producenci i mamy zalew tanich TV. To dobrze. Chcesz lepszy TV to zapłać. W klasie mocny TV i tani PHILIPS 49/55PUS6561 nie ma konkurencji. To jest super kierunek.
Banding, Clouding, HDRowe NITy, czy poziom czerni w czarnym tak naprawdę "Kowalskiego" nie interesuje.
CCC = Cena Czyni Cuda.
"Kowalskiego" interesuje dostęp do CDA.
I "Kowalski" ma rację.


Zapewniam, że inni producenci w 2017 pójdą śladami PHILIPSA. Dużą moc w średnich
TV ale tanio.
Podobnie było z SAMSUNG H6400 trzy lata temu. Puścili model , który mordował konkurencję.
Teraz przepraszają za tamten wyczyn.

Wracając do powyższej wypowiedzi ( która mnie rozbawiła niesamowicie ) to porównując jakość obrazu "leciwego" już H6400 do Philipsa z wątku to specom z TP Vision słabo poszło naśladowanie Samsunga .I oby inni nie naśladowali Philipsa bo za długo na rynku nie zostaną ( rynek sam wychwyci i wyrzuci słabe produkty ). Mnie jako "Kowalskiego " interesuje dobry obraz po to kupuję TV anie wodotryski ,mam się jarać ambi albo dostępem do CDA ... co z tego że ten TV to ma jak obraz kupa i tyle .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na pewno nie będę czytał tego tematu od początku...ale dopiero w 2017 roku,telewizory ze średniej półki,będą miały "znośny" HDR ;)
 

Domely

New member
Informacja dla tych co twierdzą że to dobry TV i to za dobra cenę:

Mogę komuś zrobić przysługę i odsprzedać ten TV 55" po cenie zakupu (bardzo atrakcyjnej bo w promocji z zeszłej środy - otwarcie Media Marktu w Piasecznie + pierwsza rata gratis). Wszystkie dokumenty, TV zapakowany, z nalepkami, foliami etc.

Cena rewelacyjna jak na ten TV bo 2980 PLN.

Oferta ważna do jutra bo mimo wszystko jutro jadę go oddać.
 

strazakp

Banned
Informacja dla tych co twierdzą że to dobry TV i to za dobra cenę:

Mogę komuś zrobić przysługę i odsprzedać ten TV 55" po cenie zakupu (bardzo atrakcyjnej bo w promocji z zeszłej środy - otwarcie Media Marktu w Piasecznie + pierwsza rata gratis). Wszystkie dokumenty, TV zapakowany, z nalepkami, foliami etc.

Cena rewelacyjna jak na ten TV bo 2980 PLN.

Oferta ważna do jutra bo mimo wszystko jutro jadę go oddać.

Ciekawe czy znajdzie się tutaj chętny ;-) Cena faktycznie atrakcyjna.
 
Do góry