Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Miyagi

Member
Nastąpiła pierwsza obniżka cen tegoż tv.Od dłuższego czasu się przymierzam do wymiany mojego Sharpa i chyba jest coraz bliżej.
 

jose70

Member
Witam
Do modelu philips 55pus6561 jaki byłby odpowiedni uchwyt ruchomy, biorąc pod uwagę jego cenę do jakości wykonania, ewentualnie jakie uchwyty polecacie?
 

mitch

New member
W sensie góra dół czy nachylenie? Nachylenie tak. Góra dół chyba tylko poprzez odpowiednie zamocowanie szyn na tv, tj praktycznie nie ma.
 

jose70

Member
Ogólnie uchwytów jest masa widzę, że już druga osoba korzysta z MC-564, może więc również zdecyduje się na jego zakup ;)
 

xR32x

New member
Witam, chcialem was zapytac czy kupilibyscie go 2 raz czy moze cos innego ? I czy u was w tym modelu sa takie same problemy co w serii 6500 na 2015rok, czyli sam sie wlacza o jakiejs tam godz, restary, zwiechy czy inne cos nie dziala co dernerwuje, irytuje i odechciewa sie wlaczac tv ? czytalem posty, ale moze byscie mogli napisac ile razy wam sie zawiesil czy restartowal i czy byl jakis powod czy tak poprostu gdy lecialy wiadomosci :)

W przegladarce str dzialaja szybko? Chodza str zalukaj / kinoman / cda-online / cda itp?
Z dysku ladnie odczytuje wszystkie filmy i napisy ?
Czy pilot wystarcza do obslugi czy z myszka jest duzo lepiej ?
 
Ostatnia edycja:

mitch

New member
Jak najbardziej kupiłbym raz jeszcze. Nic mi się nie zawiesza. Raz czy dwa na samym początku. Ale ja jestem trochę dziwny, bo tv wykorzystuję do... oglądania tv, a nie www, czy oglądania filmów przez net. Od www mam laptopy i komputery, a filmy i tak oglądałem przez Kodi na raspberry. Ale skoro kodi jest zainstalowane na tv, to zapewne nie ma problemu z tym. Dla testu z pendrive zapodałem film w 4k i śmigało. Jak ktoś lubi oglądać yt w 4k, to będzie musiał odinstalować aktualizację yt, żeby rwało. Obsługa www bez myszki jest pomyłką.
 

dzejoo

New member
Brawo Ja

2h temu spadł mi pilot z fotela na podłogę. Ot 40cm ;-) lotu na dywan. Wypadły baterie. Włożyłem. Działał zmieniałem vol. Obecnie mam spuchnięty pilot bo bokach. Baterie ciepłe. Ba nawet klapka się wygięła od ciepła. Pilot nie działa. Klnę jak szewc. Zdjęcia wrzucę jutro.

No to zobaczę poziom serwisu Phipsa.

Spieszę donieść :) na infolinii bez dyskusji zlecili wymianę z pilota, TNT było w przeciągu 48h chyba z Anglii leciał :)
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Mam pytanie jaki masz transfer netu bo ja ogladam na moim Philipsie 7101 filmy z you tube w 4K i mi co chwila buforuje..?
Jeżeli chodzi o takie zachowanie się sprzętu, to jest to związane z aktualizacją Google. Należy ją odinstalować i będzie ok (no chyba, że masz bardzo wolny Internet). Okazało się, że ta aktualizacja ogranicza szybkość do 10Mb/s. To samo w Sony.
 

tomash1900

New member
Mam pytanie natury technicznej.

Chciałbym kupić ten TV w wersji 49 cali.

Na stronie wyczytałem, że ma on razem z nóżkami na których stoi 1099 mm szerokości.

Problem polega na tym, że mój aktualny stolik pod TV ma 870 mm szerokości, czyli brakuje 23 centymetrów, a nie chcę zmieniać stolika, nie mam też możliwości powieszenia go na ścianie.

W związku z tym mam pytanie do kogoś kto posiada ten TV, czy istnieje, możliwość montażu nóżek na których stoi TV na odwrót, tak aby zmniejszył się rozstaw TV, aby mógł stanąć na moim stoliku? (np. zamiana nóżek, lewej z prawą) i ewentualnie ile może wynosić rozstaw po zmianie

Dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nóżka się pojawiła już ale jest przewidziana od serii 7xxx.
Przypomnij się w poniedziałek to sprawdzę czy da się ją zamontować w serii 6xxx.
 

omnia

New member
Witam, chcialem was zapytac czy kupilibyscie go 2 raz czy moze cos innego ? I czy u was w tym modelu sa takie same problemy co w serii 6500 na 2015rok, czyli sam sie wlacza o jakiejs tam godz, restary, zwiechy czy inne cos nie dziala co dernerwuje, irytuje i odechciewa sie wlaczac tv ? czytalem posty, ale moze byscie mogli napisac ile razy wam sie zawiesil czy restartowal i czy byl jakis powod czy tak poprostu gdy lecialy wiadomosci :)

W przegladarce str dzialaja szybko? Chodza str zalukaj / kinoman / cda-online / cda itp?
Z dysku ladnie odczytuje wszystkie filmy i napisy ?
Czy pilot wystarcza do obslugi czy z myszka jest duzo lepiej ?

Polecam nawet 6550 - na obywatel hd.pl jest porówanie tego TV z dnia premiery i po aktualizacjach.:)
 
Do góry