philips 55pus6262/12 problem z ambilight

bartogka

New member
Witam
Jak w tytule philips 55pus6262/12 od tygodnia mam problem z ambilight, zaczol świecić na różowo jak jest biały obraz,tak jak wcześniej była biała poświata teraz jest różowa,ścianę za tv mam biała,w tej chwili na tv mam ustawione ścianę bezowa to tak nie świeci na różowo ale i tak to nie jest to,soft jest najnowszy.internet przetrzepałem cały i nic ciekawego nie znalazłem na ten temat


Proszę o pomoc, dziękuję
 

Miggy

New member
Po update .201 ponoć występuje problem z ambilight. Kolejne nie naprawiają tego.

Zalecam pozostanie przy .151 gdyż wyższe powodują problemy włącznie z overscanem w trybie gra(ekran wychodzi po za ramkę i nie można przestawić)
 

bartogka

New member
dzięki za info,tylko czy da rade wstecz wrzucić ,w tej chwili mam .121.i czy jest gdzieś do ściągnięcia bo juz tak nad tym myślałem i szukałem starszych wersji ale coś cienko.

pozdrawiam
 

bartogka

New member
No to kicha.reset półgodzinny tez nic nie dal ,resztę przerabiałem co znalazłem w necie,nic tylko czekać na now update.

dzieki i pozdrawiam

jak coś wytworze to dam znać
 

Miggy

New member
Dzięki za info ,spróbuje .gdzieś już trafiłem na opis żeby zmienić nazwę na update i wgrywać .

dzięki i pozdrawiam




Rozpakuj zipa z update. Powinieneś otrzymać taki plik : Autorun_TPM177E_012.002.070.151.upg


Wgraj na pendrive i postępuj jak napisałem powyżej. Metoda jest bezpieczna bo tv nie przyjmuje nie podpisanego kodu. Robiłem już tak wielokrotnie :)
 

bartogka

New member
Witam ponownie.
Dziękuję Miggy,sposób działa tak jak opisał,diody wróciły do normy.
dziękuję wszystkim za pomoc

pozdrawiam
 
Do góry