Philips 55pus6101/12

piotrrd

New member
Witam, może ktoś ma z tym modelem kontakt i coś może napisać.

Jako, że moja Toshiba po trzech latach odmawia posłuszeństwa szukam następcy.
Wymagania nie za wysokie, Smart Tv, i byle by się nie psuł jak moja Toshiba.

99% to sygnał z nc+ więc szału nie ma.

Mieszkam w niemczech i akurat jest promocja w cenie 555 Eurasków.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
poświęciłem wiele czasu na szukaniu informacji o tym modelu i jedyna jego wada to oprogramowanie , wiesza się do tego to panel IPS dla jednych wada dla drugich nie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co to znaczy wiesza się panel ?
Nie słyszałem takiego jeszcze określenia.
Jak się wiesza?

Model normalny jak PUH6101 , różni się tylko tunerem satelitarnym.

========================================

5/5 Wystawiono 7 miesięcy temu

Polecam w cenie do 2,5 tyś. zł. Wyświetlany obraz jest poprawny, nie ma wad, które go by skreślały w moich oczach. Odświeżanie natywne skromne, ale algorytmy robią robotę i w ostateczności w ogóle nie widać smug czy klatkowania. Świetnie się sprawdza po podłączeniu do konsoli, dla mnie oglądanie gry na TV wobec monitora to bajka. Wbrew informacjom z katalogu nie jest to telewizor z zakrzywionym ekranem, tylko prostym. O zakrzywionych wiele dobrego nie słyszałem, w sumie wolę tradycyjne formy. Telewizor na ocenę 5+.
========================================


5/5 Wystawiono 4 miesiące temu

Bardzo fajny telewizor. Polecam. Brak smużenia. Bardzo ostry i dobry obraz. Dźwięk można powiedzieć do zaakceptowania.

Matryca ma 50hz ! Jest tylko sztucznie podbita - jednak muszę przyznać, że obraz na prawdę daje radę.

Smart TV dość szybki lubi się czasem zastanowić ale działa sprawnie.

Za takie pieniądze nie można mieć wszystkiego a tutaj się w miarę możliwości udało i jest fajny kompromis pomiędzy tym co nam oferuje TV a jego ceną.
======================================


5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

Super telewizor polecam .
===================================


4,5/5 Wystawiono 5 miesięcy temu

Zadaniem telewizora było przede wszystkim dostarczenie rozrywki. Oglądamy głównie sport, żona bardziej seriale oraz filmy na blue-ray. Nie mam zastrzeżeń co do płynności działania telewizora, jakości dźwięku czy obrazu. Odbiera naprawdę bardzo ładnie. Może dodałbym tylko jakąś jedną nóżkę po środku, aby było bardziej stabilnie. A tak to naprawdę fajny sprzęt.
=====================================
5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

Telewizor na poziomie. W tym przedziale cenowym to spoko rozwiązanie. Wykonanie jest dobre, nic nie odpada, nie trzeszczy. Nóżki solidne, telewizor się nie buja. Kolory nawet w takim ustawieniu standardowym ładne, dopasowane. Obraz łądnie działa zaró1)no w dzień (pokój mocno nasłoneczniony), jak wieczorem po ciemku.
=======================================


5/5 Wystawiono 5 miesięcy temu

Telewizor posiadający wszystko niezbędne w dzisiejszych czasach. Wbudowane WiFi, przejrzysty obraz, a i kiedyś sprawdzi się z PlayStation 4 Pro! Wyraziste kolory!
=======================================



5/5 Wystawiono 4 miesiące temu

W pełni profesjonalny telewizor do domu. Drugi mam w biurze. Oba eleganckie. Komfort użytkowania dobry, ogólnie TV można określić mianem dobry stosunek jakości do ceny.
=======================================


5/5 Wystawiono 2 tygodnie temu

Telewizor OK.
Pięknie odbiera z anteny naziemnej, internet Hula ! Łączność wi-fi super sprawa.

========================================


5/5 Wystawiono 2 miesiące temu

produkt spełnił moje oczekiwania

========================================

5/5 Wystawiono 3 miesiące temu

Super telewizor!
========================================


5/5 Wystawiono 5 miesięcy temu

Bardzo fajny telewizor. Obraz bardzo ostry, brak smużenia, wspaniałe żywe kolor dużo opcji smart TV + szybki smart TV. Prosty w obsłudze pilot. Kąty widzenia na prawdę dobre nawet pod dużym kontem nie ma mocno widocznej różnicy w kolorach. Gdy spojrzymy na TV od dołu wtedy są delikatnie różnice w czerni (wpada w biel) ale chyba nikt nie siedzi na ziemi i nie ogląda TV od dołu jak gwiazd bo kark by bolał :). Sprzęt podłączony został również do konsoli PS4 SLIM i tam po prostu obraz miazga..... rewelacja cud miód i orzeszki. Szczerze polecam. Sam szukałem TV dla ziomka w tej cenie i na prawdę w tej kasie nic lepszego się nie znajdzie (a próbowałem i szukałem kilka dni), przeczesując internet testy i rożne opinie. Lepsze TV w tym rozmiarze to już minimum 2500-2700 zł.

Dużo złączy HDM x4, USB x2 i inne na prawdę OK.

KAWAŁ DOBRE TV !


W cenie do 2100 zł nie ma lepszej opcji w tym rozmiarze (do 50").


Z minusów (jeżeli można w tej cenie napisać, że w ogóle ten TV posiada minusy...):

- brak HDR
- matryca 50hz (muszę przyznać, że pomimo matrycy 50hz zamiast 100hz obraz jest bardzo dobrze odświeżany)
- brak ambilight (w TV philipsa chyba boli najbardziej bo to powinno być ich znakiem firmowym)
===============================================
https://www.ceneo.pl/45253389#tab=reviews



5 na 5
Witam, w tym Tv jest najlepsza matryca w tym przedziale cenowym ostrosc i nasycenie kolorow w 4k MIAZGA !!! Nawet wyglad TV jest swietny na prawde polecam aha jeszcze plusik wszstko youtube, smart etc chodza bez zaciecia...
Bartosz, data dodania: 24.05.2017
======================================

5 na 5
Telewizor super. Fajnie się ogląda Champions League oraz NBA.
Sebastian, data dodania: 30.04.2017

=======================================
5 na 5
Telewizor kosmos. Ambilight oczywiście bajer, wieczorem jak się ogląda film to robi wrażenie. Oceniam telewizor naprawdę pozytywnie.
Bonso, data dodania: 27.04.2017

=======================================
5 na 5
Mam od dłuższego czasu ten telewizor. Poza obrazem i dźwiękiem, które są super to oczywiście to warto zwrócić uwagę na jakość wykonania telewizora. Jest solidny. Jak ktoś ma dzieci to doskonale zrozumie o co mi chodzi.
Bohop, data dodania: 23.04.2017

======================================

5 na 5
Telewizor pod względem jakości obrazu, dźwięku i wyglądu spełnił moje oczekiwania. Strzał w 10 z zakupem.
Stefania, data dodania: 22.01.2017

====================================

5 na 5
Mam ten telewizor od tygodnia. Wiem, że to mało żeby ocenić, ale pierwsze wrażenia mega pozytywne. Wszysko sprawnie działa, obraz żyletka.
Krzysztof, data dodania: 08.12.2016

===================================

4 na 5
Po prostu dobra 43ka ze smartem i tyle:)
sebix, data dodania: 03.10.2016

===================================

5 na 5
polecam telewizor, tv posiada piękny obraz niezależnie od tego, czy oglądam coś w 4k, czy normalny film w hd
edyta, data dodania: 03.10.2016

====================================

5 na 5
ten telewizor posiada dosłownie wszystko
Łukasz, data dodania: 18.08.2016


====================================

5 na 5
plusy: dostawa gratis, bardzo dobre dane techniczne, piękny obraz z konsoli ps4, świetna jakość obrazu podczas oglądania filmów, aż cztery gniazda hdmi, piękny, duży, 55calowy ekran, szybkie działanie smarta.
minusy: podstawa mogła by być inna.
obiektywnie/subiektywnie, data dodania: 02.08.2016

======================================

5 na 5
Rozdzielczość jest niesamowita. Każdy film w telewizorze wygląda niewiarygodnie. Warto wspomnieć, że głośniki telewizora nie są złe, ale żeby zrobić sobie salę kinową w salonie nabyłbym kino domowe 5.1. Poruszanie się po menu i po aplikacjach jest bardzo płynne. Netflix w telewizorze jest super, chociaż mogłoby być więcej filmów na 4k.
LEO, data dodania: 01.08.2016

======================================

5 na 5
Rewelacyjna ostrość, duże nasycenie kolorów, obraz jest chyba jeszcze ładniejszy, niż rzeczywistość!
Romb, data dodania: 22.07.2016

======================================

5 na 5
Przede wszystkim chciałabym zacząć od tego, że jestem laiczką elektroniczną i chciałabym podzielić się z Wami moją opinią jako zwykłego użytkownika. Telewizor zakupiłam na neonet.pl z polecenia pewnego serwisu, który robił testy na nim oraz pod spodem na forum ludzie dzielili się pozytywnymi opiniami na temat tego Philipsa. Pilot do telewizora jest bardzo intuicyjny, a to dzięki ułożeniu przycisków. Miałam okazję także wypróbować Netfllixa a to dzięki kuszącemu, kolorowemu przyciskowi na pilocie. I z miejsca chciałabym polecić usługę. Pamiętam, jak cieszyłam się z pakietu zawierającego canal plus i hbo. Teraz chyba zrezygnuję, bo na netflixie są świetne produkcje i wyjdzie mnie taniej. Jeszcze mam miesiąc do zastanowienia się, bo pierwszy miesiąc netflixa za darmo. Wracając do tematu samego telewizora, to… Ja byłam przezorna, i dobrałam sobie usługę konfiguracji telewizora. Pan, który się tym zajmował był bardzo miły i cierpliwy na moje pytania. Funkcję Spotify Connect, o której piszą tutaj na stronie gorąco polecam, z resztą, od dawna byłam fanką Spotify, jeszcze, jak nie było to modne w Polsce. Na koniec chciałabym dodać jeszcze, że obraz z ekranu jest bardzo pięknie przedstawiany, zwłaszcza, jak ogląda się programy na BBC lub właśnie netflixa. Ramka tego telewizora jest ładnie zaprojektowana i widać taką szlachetność tych materiałów użytych. Szczególnie podobają mi się nóżki telewizora i mogą się wydawać niestabilne na zdjęciu, ale tak na dobrą sprawę solidnie trzymają cały telewizor i podobnie, jak cała rama są ładnie wykonane.

====================================================
https://www.neonet.pl/philips-55puh6101-88.html#opinie


itd......
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wiesza się oprogramowanie NIE PANEL :) na zagranicznym forum też była informacja o tym że oprogramowanie w Philipsach NIE JEST DOBRE i to mi wystarczy a że ktoś kupuje telewizor i nie korzysta ze Smart TV to nie dziwię się że jemu się nie wiesza :) ja od Philipsa trzymam się z daleka po przeczytaniu WIELU negatywnych opinii bo rozumiem jedna zła opinia , dwie , trzy ale nie kilkanaście
 
Do góry