Philips 55pus 8303 tv do sypialni

Maverick7909

New member
Witam. Szukam tv do sypialni. Odległość oglodania 4 metry dlatego 55 to raczej minimum. Podobno z opini i testów to dobry tv. Będzie wisal na wprost nad komoda na wysokości ponad metr. Głównie będę oglądał filmy z internetu dlatego ważne pytanie!!!!. Czy będą chodzily filmy ze stron typu fili zalukaj Cda itp? Czy wsparia technologie flash i będę mogl objejrzec czasem inne filmy np przyrodnicze nocą :roll:? Czy dzała w tym philipsie wyszukanie głosowe czy warto go kupić? Znalazłem go w cenie promocyjnej za 3670. Fajnie też bo ambilte dodało by nastroju. Nie ukrywam że wola bym wydać mniej 2500 max 3000. Ale jeśli to dobry tv to moge dołożyć ale do 3670.. Czy szukać czegoś tańszego np w 65 calach ? Ale pewnie zaraz zaczną się schody będzie wiekszy ale nie będzie miał tego czy czegoś innego. W pokuj mam Samsunga mu7052 55 cali też oglodam z ponad 4 metrów. Ogólnie tv obraz bardzo dobry trochę za mały konty boczne słabe ale o tym widzałem brak wyszukiwania głosowego słaby dziwek w yutube. Dlatego Samsunga rczej bym już nie chciał. Najepj pasował by mi lg ze względu na webos i pilita magic. Mam stary model 42 w kuchni. Oba tv obsługują flash i filmy online że stron. Daleko tv do sypialni musi też obsługiwac filmy że stron internetowych warunek konieczny. 65 Old jest jescze za drogi dlatego pozostaje przy 55 do sypialni lub mogę nawet zamienic miejscsmi z moim samsungiem jeśli będzie od niego lepszy. chyba że jest coś lepszego od niego w tej samej cenie. Może ten LG Electronics 55SK8100 od PLN 3326? Tylko podobno lokal dimming dzała słabo.
 
Ostatnia edycja:

Maverick7909

New member
Do sypialni wystrczy mi 55 pytam bardzej o tv niż wielkość. Kiedyś oglodalo się 21 i było ok. Trzba też czsami pomyśleć o wzroku. 75 cali i 3 metry z głową w tv jakoś nie dla mnie zrezta 4k nie będę oglodal bo jescze trochę zanim to stanie się standardem w zwykłej tv. Jakieś propozycje? Czy ten philips 8303 będzie dobrym wyborem? Kolory ruch i czy obsługuje filmy online? Ma androida to może można przeglądarkę inna zainstalować z obsługą flash HTML5 do filmów online?
 

kacperhq

New member
Do sypialni wystrczy mi 55 pytam bardzej o tv niż wielkość. Kiedyś oglodalo się 21 i było ok. Trzba też czsami pomyśleć o wzroku. 75 cali i 3 metry z głową w tv jakoś nie dla mnie zrezta 4k nie będę oglodal bo jescze trochę zanim to stanie się standardem w zwykłej tv. Jakieś propozycje? Czy ten philips 8303 będzie dobrym wyborem? Kolory ruch i czy obsługuje filmy online? Ma androida to może można przeglądarkę inna zainstalować z obsługą flash HTML5 do filmów online?

Witam,
mam 49pus8303 w sypialni.
Co do stron i oglądania z nich filmów to cda ma dedykowana apke do android TV jak pamiętam a resztę to najlepiej oglądać przez KODI - przy zakupie u Kikiego będzie od razu już skonfigurowana. oglądanie przy pomocy flasha to raczej udręka.
Co do kolorów to zastrzeżeń brak. Musisz pamiętać że to matryca IPS i Tv dość mocno świeci, będzie to widoczne zwłaszcza przy oglądaniu w pełnym zaciemnieniu.
 

Maverick7909

New member
Chodzi ci o odbicia na matrycy jak lustro? Dlaczego flash udereka u mnie na starych tv wszystko chodzi. Kodi sam mogę skonfigurować. Chyab że kiki da mi lepsza cenę na ten tv niz 3670? Zrobi kalibracjie wyślę gratis..A jest lepszy tv na obecna chwile od mojego samsungq mu7052 w 65 celach w kwocie do 4500 i tak zawyzyl bym budżet .Mialem kupić coś w kwocie 3 tys do sypialni.
 
Ostatnia edycja:

kacperhq

New member
Chodzi ci o odbicia na matrycy jak lustro? Dlaczego flash udereka u mnie na starych tv wszystko chodzi. Kodi sam mogę skonfigurować. Chyab że kiki da mi lepsza cenę na ten tv niz 3670? Zrobi kalibracjie wyślę gratis..A jest lepszy tv na obecna chwile od mojego samsungq mu7052 w 65 celach w kwocie do 4500 i tak zawyzyl bym budżet .Mialem kupić coś w kwocie 3 tys do sypialni.

Nie chodzi o odbicia a oto że TV świeci jak lampka nocna nawet przy ciemnych filmach i niskiej jasności. Kodi można bez problemu obsłużyć pilotem a bieganie po stronach bez myszki to udręka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zrobisz jak uważasz.
Masz LG 55SK8100- bardzo dobry model - za 3199 zł z kalibracją.
Local dimming działa normalnie.
Philips 55PUS 8303 za 3699 zł
Kalibracja gratis, wtyczki gratis, dostawa gratis !
 

Maverick7909

New member
Z tych dwóch co podałes jaki byś wybrał? Bylem za pus 8303 ale przeczytałem na Ceneo w modelu 65 troche negatywnych opini. Kusi mnie trochę dołożyć i kupić np lg 8100 65. Tylko narzekają na lokal dimming. Czym różni się sk8100 od 8500 czy duża różnica w jakości obrazu? I zauważyłem że 8500 jest kilk set złotych tanszy od 9500. Dlaczego też jest aż taka roznica np Rtvmax. Pl można kupić lg65 sk9500 za około 6800 a ten sam model na ole ole kosztuje 11000 tys jescze napisali że najniższa cena.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 65 Sk9500 kosztuje dla niebieskich 6699 zł z pakietem.
Ceny- jeśli ktoś kupił rok temu i nie sprzedał - to ma 9999 zł i na kłopot.
 

Maverick7909

New member
Dobrze a jeśli chodzi o moje pytanie wyżej ? Czym się różni lgsk8100 od sk8500? Co byś wybrał 55 lub 65 sk8100 czy pus 8303 ? Dla mnie do obsługi oglodania filmów z internetu fili online jasli na sk8100 będą działać plus komendy głosowe lg był by lepszym wyborem. Tylko nie wiem który tv wyświetla lepszym obraz czerń kąty boczne raczej lg. Przy 65 calach dla mnie kąty boczne były by istotne. Czy gdybym zdecydował się na 65 sk8100 był by to lepszy tv pod względem obrazu od mojego samsunga 55 MU7052 ????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SK8500 ma podświetlenie strefowe, wyższy kontrast, wyższą jasność, większe pokrycie kolorów, lepszy dźwięk.
 

Maverick7909

New member
Tak juz wiem sprawdzielm w specyfikacj. Kusi mnie 65 bo tam gdzie mam tego Samsunga jest trochę za mały moze nie ma całkiem 4 metrów bo jest lekko wysunięty do przodu ale 65 na pewno lepiej by się oglodalo. Albo coś 65 albo 55 do sypialni. Z 55 albo SK 8100 lub pus 8303.Jedsnk jak patrzę na parametry to ten philips 8303 ma trochę lepsze android i ambilite . Nie rozumiem tylko dlaczego w Ceneo pus 55 8303 zebral jednak negatywne komentarze. Że obraz słaby kiepski ruch po ustawieniach itp. Trochę mnie to zastania czy jets tak czy ktoś kto to pislal ma problemy z ustawienm tv a może specjalnie. Może ktoś się wypowie kto ma Philipsa pus 55 8303
A tu tekst z testu 8303 wychodzi na to że wyszukanie głosowe w tym tv nie dzała?????? A na ty bardzo mi zalezy
Ważnym elementem pilota jest to, że posiada wbudowany mikrofon, dzięki czemu w przyszłości będzie on w stanie wykonywać polecenia głosowe. Niestety, funkcja ta nie jest jeszcze w naszym kraju dostępna, a to za sprawą braku na rynku polskim Asystenta Google. Na chwilę obecną za pomocą mikrofonu umieszczonego w pilocie możemy korzystać jedynie z wyszukiwania systemowego.
 
Ostatnia edycja:

Maverick7909

New member
Przed chwilą czytałem test profesjonalny o Philips 65PUS8102 chyba najplszy tv 2017 roku nie pamiętam dokładnie ale test naprawdę wypadl bardzo dobrze porównywalny tv do oleda z tym że ma gorsze konty boczne niestety. Przez chwilę się podpalilem. Mówię moze się skuszę 65 cali ponad 6 tys. Wchodzę na Ceneo i masa negatywnych opini. Co tu jest grane czy nie mozna kupić teraz normalnego tv w podobnym przedziale cenowym ? Może coś z tymi philips jest coś nie tak albo z ludzi którzy to piszą. Reszta komentarzy też chyba nie była wysasana z palca. Może tv które mają mniej wad to Sony ewatulnie lg sk8500 9500 lub jakiś samsung.
 
Ostatnia edycja:

Maverick7909

New member
Po przeanalizowaniu będę szukał coś w rozmiarze 65 w miejsce mojego samsunga 55 MU7052. A samsung będzie w sypialni. Tylko teraz znalessc coś lepszego od obecnego Samsunga. Im więcej czytam testów i opinii ludzi tym bardzej kometarzy pod Ceneo itp tym bardzej mnie to zniechęca. Modele które biorę pod uwagę to lg65sk8500 lg65sk9500 jeśli jest sens dopłacić philips pus 65 8102 choć ten model jak patrzyłem na yt ma słaby ruch widać jak kobieta buja się na linie i smugi Lekke i jescze te sony większy ekran 70 Sony Bravia KD-70XF8305B. Zależy mi też trochę na kątach bocznych choć przy 65 nie będą one tak duże. Samsunga raczej nie chce. Mimio dobrego obrazu jaki mam obecnie na moim jest on dla mnie mało multimedialny słabe kąty brak wybierania glosowego. Chyba że jest model lepszy który to wszytko ma. Co byście wybrali.Jak wczesnej pisałem głównie będę oglądał nc plus i filmy z internetu online Fili tv itp. Dlatego musi to obsługiwać przeglądarka. Sport oglodam sporadycznie. Choć to nie zasada.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem bo może wystarczy CI na Oleda TV.
Masz za 8599 zł LG 65B8 i Philipsa 65Oled 873 za 8499 zł
Masz na dopłatę ?

Sprawdź Philipsa 65PUS8102 na żywo, zmienisz zdanie.
Philips 65PUS8102 za 5500 zł
LG 65Sk8500 za 6199 zł
Philips 65PUS8602 za 5500 zł
 

Maverick7909

New member
No niestety nie mam gdzie zobczyc Philipsa 65 pus 8102. Ale jak patrzę na oferty tego tv to coś podejrzanie że tak tanio u ciebie jest. Wszędzie kosztuje powyżej 6200. Chyba że jakiś model używany powstawowy masz. Podobno masz sklep w Olsztynie. Mam 70 km do Olszyna to napisz gdzie to przyjadę na prezentację.Wiadomo na żywo inczej wtedy może zdecydował bym się kupić. Ogólnie jakoś nie mam zaufania do Philipsa wolał bym lg. Jednak trochę szkoda mi tego ambilite. Zainteresował mnie model też 65 pus 8602.Jest w cenie do 5500.Pewnie jest gorszy od 8102.Ale jak bym miał porównać pus658602 do pus658303 który był by lepszy. Czy to dobry tv moze ktoś ma 65pus8602.Jaka jest jakoś obrazu czerń ruch kąty ? Czy model pus 8602 bądź 8102 będzie LEPSZY ALBO TAKI SAM POD WZGLĘDEM OBRAZU JAK MÓJ OBECNY SAMSUNG MU7052 ???? Bo jeśli nie to nie ma sensu wydawać tele na 65 cali. Wtedy zdecyduje się na lg 55 sk8500 do sypialni
 
Ostatnia edycja:
Do góry