Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

alien00

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapytam się po raz kolejny czy to normalne że tv wypakowany znpudla ma już 60godzin przepracowane ?
Drugie pytanie czy to normalne że biały kolor na dużej planszy jest taki brudny podchodzący pod szary?
Trzecie pytanie co jest nie tak ustawione że gdy jest szybki ruch w filmie to dookoła samochodu bądź człowieka który jest w tym ruchu robi się poświata?
Będę wdzięczny jak ktoś mi odpowie na te pytania rozsondnie co robić oddać go czy co?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Tego nie wiem - nigdy nie sprawdzałem przebiegu. Ale wiem, że niektóre modele są dodatkowo sprawdzane w różnych fabrykach na taśmie - więc raczej możliwe.
2. LED to to jeszcze nie jest. LG co roku zwiększa jasność matrycy.
3. Masz sygnał z czego ?
Podłącz bluraya i będziesz miał od razu odpowiedź
 

rees

Member
Te użytkuj***te tv od października 2017. W skrócie: Xbox One X, PS4 Pro, Switch, Netflix. Nic więcej. Smart i android jest do dupy, ale ja tylko używam w/w rzeczy i dla mnie jakość obrazu, ambilight + hue robi robotę. I nie narzekam. No i 4K z HDR daje radę :) Jeśli jednak faktycznie chcessz mieć super szybki smart tv kup Oleda. A ten tv można dorwać już za 6000 pln nowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz jest w genialnej ofercie z pakietem gratis i to z super prezentem z Philipsa.
 

piotrgryf05

New member
Witam.
Czy po najnowszej aktualizacji Tv ma dalej takie problemy. W poniedziałek będzie u mnie i nie wiem czy się wycofać i rozejrzeć za czymś innym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam POS9002 korzystam od trzech miesięcy .
YT działa normalnie .
Oprogramowanie działa tak samo szybko jak na każdym innym modelu innych firm.
Jak sprawdzałeś ?

Napisz co porównywałeś - to zestawię modele i nagram mil i umieszczę na YT
i działanie YT i szybkość oprogramowania.
 

heca66

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć Wam.Dzisiaj zostałem szczęśliwym posiadaczem tego Philipsa i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem,obraz żyleta(czerń jest niesamowita)android śmiga bez zacięć no i ambilight potrójny robi robotę.Telewizor kupiłem wczoraj u Kiki-ego a dzisiaj o 9-tej rano telewizor był u mnie w domu,pełna profeska
 

piotrgryf05

New member
Witam.
Też jestem szczęśliwym posiadaczem tego telewizora. Obraz jest naprawdę mega i ta czerń. Polecam wszystkim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Posiadam ten model Philipsa. Dzwoniłem na infolinie Philipsa w sprawie tylnego ambilight, który świeci w sufit. Miałem dostać odpowiedz, ale na razie cisza. Trzeba wymienić tylną pokrywę z tego co wiem. Gdzieś czytałem, że Philips już to wymienia. Czy mógłby ktoś dać mi namiary konkretne. Ogólnie z Tv jestem bardzo zadowolony i polecam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry