Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat są równoważne ale Philips zrobi zdecydowanie lepsze wrażenie poprzez ambilight. Napisz na PW dostaniesz ofertę dla niebieskich na obydwa modele .
 

Paw3los

New member
Powiem krótko i z doświadczenia.
Wykonanie, obraz, jakość --> LG.
Ambilight --> Philips.
Sam zdecyduj, czy kilka "Lampek" z tyłu telewizora jest warte reszty...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Powiem krótko i z doświadczenia.
Wykonanie, obraz, jakość --> LG.
Ambilight --> Philips.
Sam zdecyduj, czy kilka "Lampek" z tyłu telewizora jest warte reszty...

Rozumiem, że widziałeś oleda Philipsa w akcji? Bo ja po zobaczeniu obrazu na kilku tv LG stwierdziłem, że tylko ślepcy to kupują. Myślę oczywiście o LCD.
 

Paw3los

New member
Rozumiem, że widziałeś oleda Philipsa w akcji? Bo ja po zobaczeniu obrazu na kilku tv LG stwierdziłem, że tylko ślepcy to kupują. Myślę oczywiście o LCD.

Tak, widziałem OLED PHP i miałem okazję jakiś czas nim się pobawić. Nie mówiłem o LCD LG, bo to jest jedna wielka pomyłka. Pisałem o LG C7, który według mojej subiektywnej opinii prezentuje się lepiej i ma lepszy obraz.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
No świeżak, jak z biedy. A czy powinien o czymś wiedzieć?

Zielony kolor nicka mówi o tym, że to oficjalnie dopuszczony sklep. Jeśli dodam, że zazwyczaj z najlepszymi cenami na rynku, to nie dziw się, że chcemy te ceny znać. Poza tym zobacz jaką ma ilość postów. Kiki dla tego portalu tym czym dłoń dla nastolatka.
 

rees

Member
Ja jednak wybrałem Philipsa. Lampki robią robotę ;) A na serio świetna cena właśnie tutaj. Po za tym recenzje europejskie mocno polecają ten model. Jakość obrazu dla mnie genialna - w sklepie się pobawiłem. No i jako gracza jara mnie sparowanie żarówek HUE z Ambilightem i zanurzenie się w akcji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Hue - wow.
A w domu jest dużo lepiej niż w sklepie !
Dla niebieskich jest specjalna oferta wraz z całym Pakietem gratis.
 

nowynick

New member
Witam.

Od 4 lat jestem mega szczęśliwym użytkownikiem Sony KDL-55HX850
Jego design nadal urywa mi łeb, ta nóżka, pochyły ekran, tafla szkła i pobór mocy 90-100W! Nie jestem znawcą jakości obrazu, nie było kalibracji, używam go do PS4 i tunera NC+ gdzie studio i mecze piłkarskiej LM to dla mnie super jakość obrazu. Wywaliłem kiedyś 6500zł za niego, teraz będzie mi ciężko sprzedać za 3000...ale do rzeczy:

Po jego sprzedaży chcę kupić coś z 4K i możliwie dobrym HDR. Pod NC+, PS4 i za miesiąc XBOX ONE X czyli 4k. Rozmiar od 49 do 55". Poczytałem gdzie się da i napaliłem się na tego Philips 55POS9002. Ceny nieznacznie poniżej 9000 zł (z kalibracją), jest też chwalony Samsung 55KS9000, aż 4 tyś taniej! Albo za 5500 zł SONY KD-55XE9005 Serio będzie między nimi aż tak WIELKA różnica w jakości obrazu przy MOICH wymaganiach?
 
Ostatnia edycja:

nowynick

New member
Mój "kompromis" kończy się tam, gdzie zaczyna się cena o niemal 45% wyższa ;) Na chwilę obecną mam ofertę 8800zł (kalibracja, wysyłka) za tego Phillipsa. Jak przed Świętami nie będzie fajnej przeceny, będę wybierał między KS9000, a Sonaczem KD-55XE9005
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich jest specjalna oferta cenowa i do tego Philipsa.
- Kalibracja gratis
- Dostawa gratis
- Uchwyt gratis
- Montaż gratis.

A na jaką cenę oczekujesz ?
 
Do góry