Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

Prospero

New member
Troszkę wymijająca odpowiedź. W gwoli ścisłości, nie mam nic do powyższego produktu, chcę tylko ustalić pewne fakty. Na pewno na plus mogę zaliczyć prześliczny ...statyczny obraz lub taki z niewielkim ruchem. Jak będę miał więcej możliwości to postaram się ustalić jak wyglądają na nim bardziej dynamiczne sceny, gdyż to co widziałem do tej pory mnie nie zachwyciło. Śmiem twierdzić, że mój Samsung lepiej pokaże taki obraz mimo swoich lat. Oczywiście zakładam też, że idzie to jakoś ustawić :) Koledzy zwykle nie zagłębiają się w opcjach :)
 
Ostatnia edycja:

Trwsxd

New member
Na początku też próbowałem ściągnąć różne programy do filmów po czym żaden nie działał jak należy w końcu wszystkie usunąłem i zacząłem używać tylko odtwarzacz systemowy i wszystkie filmy śmigają aż miło bez zająknięcia i nie ważne czy są to 4k z hdr czy bez zero problemów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oparty na nowym procesorze Perfect Picture Engine P5 o niespotykanej wydajności, Philips 55POS9002 oferuje absolutnie wyjątkową jakość obrazu w połączeniu z niezaprzeczalnymi zaletami Oled, nie zapominając oczywiście o interfejsie Android TV i niesamowitym systemie Ambilight. Oto wybuchowy koktajl, który umieszcza 55POS9002 blisko tytułu honorowego, ale o tak prestiżowym "najlepszym telewizorze Oled z roku 2017".
Test TV Oled Ultra HD Philips 55POS9002, en ligne - AVCesar.com
 

rees

Member
Od A do Z czy na zasadzie włącz/wyłącz?

Czy możesz się odnieść do pytania z postu #396?

181637fro_qxeeaep.jpg




Pytam ponieważ jednym z filmów z którymi sobie ten TV nie poradził jest tez z obrazka wyżej.


Ale rozumiem że chcesz odpalić jakiegoś pirata i się***dziwisz że coś nie działa?
Ja odpaliłem uhd 4K na nośniku fizycznym w xboxie one x i obraz, płynność jak i sam HDR zrywa czapkę z głów na tym oledzie. Także TV jest świetny, ale pirackich plików to chyba nikt nie ocenia.
 

pitos

New member
Czy ktos wie, dlaczego w sieciach RTV i MM , S, Oled Philipsa zdrozal prawie do 10k? To jakas zmowa swiateczna, czy moze inny zabieg marketingowy?
 

olakoma

New member
Czy ktos wie, dlaczego w sieciach RTV i MM , S, Oled Philipsa zdrozal prawie do 10k? To jakas zmowa swiateczna, czy moze inny zabieg marketingowy?

Typowa gorączka świąteczna. Poczekaj cierpliwie a w ostatnim tygodniu roku pomiędzy świetami a sylwestrem ponownie pojawią się wyjątkowe obniżki,
 

KamilaKornet

New member
Podwyżki? Bzdura dla niecierpliwych i robienie z Taty wariata na święta.
koszyk walut usd/pln i eur/pln stabilny
nie ma zadnych powodów do podwyżek Oleda...lcd led Phila mocno tanieją..po nowym roku zobaczysz prawdziwe...obniżki i nowe modele...choć u Phila nieprędko...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pitos

New member
Podwyżki? Bzdura dla niecierpliwych i robienie z Taty wariata na święta.
koszyk walut usd/pln i eur/pln stabilny
nie ma zadnych powodów do podwyżek Oleda...lcd led Phila mocno tanieją..po nowym roku zobaczysz prawdziwe...obniżki i nowe modele...choć u Phila nieprędko...

Czy Ty juz wybralas swoj model? Podczas wystawy audio video show na stoisku philipsa mialem okazje ogladac model 65cali. Robi wrazenie. Ambilight jest bardziej dopracowany, gdyz wokol plecow jest listwa z ledami a nie w obudowie jak w 55 cali. U mnie pojawil sie inny problem. Bylem zdecydowany na to 55 cali ale mam zestaw audio z konsola bose lifestyle do ktorego podpiete mam urzadzenia typu dekoder upc, apple tv i xbox one x 4k, dzieki temu konsola bose i pilot obsluguje w pelni urzadzenia i dzwiek przekazujac obraz do tv. Niestety moj model bose nie wspiera 4k co oznacza koniecznosc podlaczenia np xbox do tv bezposrednio i kablem optycznym z powrotem do bose. Mnoza sie znow piloty niepotrzebnie i wygoda obslugi ogranicza. Nowy bose lifestyle z 4k model 600 to zabojstwo dla kieszeni. :-(
 

KamilaKornet

New member
moze warto kupic jeden porządny pilot logitech harmony do obsługi całosci?
Ja na razie nic nie kupiłam to fopiero sprawa przyszłosci..dalszej lub bliższej..ale koniecznie 65 cali nic ponizej.
to prawda masz rację spzret tak sie starzeje ze co chwila wychodza nowe standardy i brak wsparcia dla sprzetu sprzed kilku sezonów.
Gram dużo na konsoli ps4 i Oledy mnie nie pzrekonują a Phiips full led 8102 juz kosztuje tylko 6600 w promo..tylko tez nózki które mnie denewuja wizualnie natomsiat kwantowa kropka za cene i edge led 8602 odpada...niestety musi byc ambilight wiec pewnie bedzie to ta marka jedynie..ja uwaqząm zę Oled dla gracza ze wzgledu na powidoki i wypalenia to kiepski wybór...gdyby tylko tv do filmów to inna sprawa..cena bedize spadac zkażdym rokiem w 2020 to bedize standard wiecej Oled niz lcd led..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do gier to odpuść sobie Oledy.
Wchodzi nowy Philips 55PUS8602 na kropkach kwantowych w specjalnej Olimpijskiej promocji za 5 dni.
 

pitos

New member
Wszelkie wynalazki z podświetlaniem krawędziowym odpadaja. Dzis konsola to nie tylko gry ale centrum multimedialne (netflix, Hbo, Plex DLNA). Dlaczego odradzasz Oleda do gier, jakie moga byc konsekwencje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo jeśli bardzo dużo gra w jedną grę i to miesiącami to może wywołać powidoki.
Ja przez trzy dni katowałem i nie wywołałem ale przez kilka miesięcy na okrągło nie sprawdzałem.
 

juras32

Member
Ja znowu słyszałem,że w grach na Oledzie właśnie tło w czerni mocno się zlewa Szczególnie jak miejsce akcji gry odbywa się nocą.
Tak słyszałem od chłopaków z pewnego sklepu gdzie testowali sobie xa na oledzie.
 

nowynick

New member
2 miesiąc śmiga pod PS4, czasami po 5-6 godzin, tylko World of Tanks, pozostałe 3-4 godziny pod tuner NC+ i Netflix. Codziennie "czyszczenie obrazu". Każdego dnia jestem w szoku z obrazu. W gwarancji nic nie ma, że mam zakaz "długiego grania" czy, że jest to "niewłaściwe użytkowanie tv" - zaczną się powidoki, oddam na gwarancję. Jak spróbują nie przyjąć to do rodzinnego prawnika, jego żona jest Rzecznikiem praw konsumenta - przyjmą, przyjmą i przeproszą. Już Dell nie chciał lapka przyjąć, a Samsung tabletu, do dziś mam pisemne przeprosiny i gwarancję na 5 lat za free.

Oleda LG b6 Microsoft sam zaleca do swojego One X, więc chyba z tymi grami dramatu nie będzie.
 
Ostatnia edycja:

juras32

Member
Obyś nie musiał Oleda oddawać i tyle.
Nie ma co mówić. Nawet w sklepie pośród innych tv Led , Qled obraz z Oleda to żyleta przyciąga oko. Nie przejdzie człowiek obojętnie obok tego tv. Szkoda że nie udało mi się zobaczyć oleda w 75calach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo słabi Ci sprzedawcy testujący skoro nie słyszeli o kalibracji Oled TV.
Oled nie występuje w wielkości 75" - występuje 77".
Są dostępne na zamówienie.
 
Do góry