Philips 55PML9008

Yorweth

New member
Cześć,
Piszę do Was z pytaniem odnośnie TV Philipsa.
Słyszałem o aktualnych problemach z systemem i że będą je zmieniać, o braku wsparcia dla Hue itd..
Trochę mnie to mierzi i nie podoba mi się ta polityka, ale trochę jednak światełka mnie przekonują ( gdyby govee działało po HDMI bez czujnika to mojego pytania by nie było ).
Spośród modeli producenta moją uwagę przekłuł PML9008 w wersji 55' na IPS oraz technologii MiniLed. Czy myślicie, że to dobry wybór? Sprawdzałem jak ten ekran świeci w sklepie i jednak IPS i jego kąty widzenia oraz jaskrawe barwy do mnie przemawiają. Zależy mi bardzo również na strefach podświetlenia, żeby jak najbardziej ukryć efekt IPS glove oraz w miarę atrakcyjną czernią.
Wiem, że marki takie jak TCL czy Hisense oferują lepsze parametry ekranu w tej samej cenie, ale tak jak wspomniałem światełka :)
Ekran jaki poszukuje to 55' w cenie około 4-4,2k z w/w parametrami. Z systemem chciałem sobie poradzić poprzez chromecasta 4.
Proszę o pomoc i z góry dzięki za porady!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiele osób ma podobnie.
Kupili, wiedzieli co kupują i dla własnych oczekiwań spełniają je.
Masz 55PML 9008 w specjalnej ofercie, znacznie niższej cenie dla członków forum - jak podałeś i to pakietem gratisów dodatkowo.
 

Yorweth

New member
Wiele osób ma podobnie.
Kupili, wiedzieli co kupują i dla własnych oczekiwań spełniają je.
Masz 55PML 9008 w specjalnej ofercie, znacznie niższej cenie dla członków forum - jak podałeś i to pakietem gratisów dodatkowo.
Przepraszam czy mogę link z tą specjalną ofertą dla członków forum? Ponieważ nie mogę tego znaleźć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla członków forum 3399 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW.
Cena dla członków forum a więc z pakietem dodatkowo.
 
Do góry