Philips 55oled707 czy Samsung qe55 s90c

azja-83

New member
Witam, szulam Tv do konsoli series X jak i Netflixa, z wiarę dobrym obrazem z tąd wybór padł na Oleda, myślę nad tymi dwoma modelami Philips 55oled707 , Samsung qe55 s90c i nie potrafie się zdecydować , za Philipsem przemawia Android i Ambi Light, dostanę coś jeszcze godnego polecenia w cenie około 5500 ?.
Doradzcie coś proszę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz jeszcze za 5399 zł LG 55C31.
Ale faktycznie z tych wybrałby Philipsa 707 .
Masz teraz go dla członków forum za 4899 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Na niski input lag, dodatkowy system zabezpieczający. Przy grach Ambilight robi extra atmosferę.
 

azja-83

New member
Masz jeszcze za 5399 zł LG 55C31.
Ale faktycznie z tych wybrałby Philipsa 707 .
Masz teraz go dla członków forum za 4899 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Na niski input lag, dodatkowy system zabezpieczający. Przy grach Ambilight robi extra atmosferę.
Ok, napisz mi jeszcze może, gdzie go dostanę z tymi zniżkami ? Jest jakiś kod obniżające cenę ?,
 

condeconrad

New member
Masz jeszcze za 5399 zł LG 55C31.
Ale faktycznie z tych wybrałby Philipsa 707 .
Masz teraz go dla członków forum za 4899 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Na niski input lag, dodatkowy system zabezpieczający. Przy grach Ambilight robi extra atmosferę.
Dzień dobry zastanawiam się nad podobnym wyborem. Czy promocja jest jeszcze dostępna? Czy opłaca się dopłacać do odświeżonych philipsów np. 718? Przekonuje ambilight, ale nie wiem czy ze wzgledu na matryce samsung nie będzie lepszy, cz różnica między tymi matrycami jest duża?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 55oled 707 za 4499 zł i LG 55b33 za 4799 zł.
w klasie to nic lepszego nie kupisz.
 
Do góry