Philips 55" PFL7606 PASYWNY 3D !

marekkurzyna

New member
Ludzie nie opierajcie się tak na tej EISA. W kategorii European Compact Camera 2011-2012 wygrał Sony DSC-HX9V. Tak się składa że posiadam ten aparat i mogę powiedzieć że jakość zdjęć jest na poziomie mojego starego Kodaka (5 lat temu za 300€ nic specjalnego) Także nie wierzcie ślepo w te nagrody.
 
Ostatnia edycja:

aldisson

New member
:-? A może ktoś wie jaka jest różnica między modelami 7606 i 7656 ?
Siteman, chyba jednak nie masz racji z tymi różnicami w proporcjach obrazu. Różnica pomiędzy tymi modelami jest w kolorze obudowy (ramki wokół ekranu), w 7656 jest ciemniejsza, oraz w tym, że 7606 ma 400 Hz Perfect Motion Rate, a model 7656 ma 600 Hz PMR. Może są jeszcze jakieś inne różnice. Obydwa modele są na stronach Philipsa i można je porównać.
 

bebic0

New member
witam ! rowniez chcialbym sie poradzic do wybrac 47 calowy lg lw570s czy tak samo 47 calowy philips pfl7606 - sa w tej samej cenie w saturnie po 3900
 

ytplanet

New member
Witam!
Czy jest gdzieś w Wawie miejsce, gdzie można obejrzeć pfl7606 w akcji (głównie chodzi mi o 3D; również o 2D z dobrego źródła). W Saturnie/MM Philips (chyba jako jedyny) nie pokazuje 3D, co więcej mam wrażenie, że jakość materiału wyświetlanego tam na telewizorach Philipsa jest koszmarnej jakości (czy to na pewno przypadek?).
Wydaje mi się, że taki lw570s i pfl7606 są podobnej jakości (patrz cena), a oceniając w markecie philips wygląda na szmelc (2D) i ginie w blasku lw570s.
 

juras215

New member
witam.
Wiem że nie opowiada sie pytaniem na pytanie. ale to moje skromne domniania tylko.jesli jet to prawdą...kontrast może być tego przyczyną? w philipsie jest o wiele mniejszy bo z tego co pamiętam 500000:1 a w lg 8000000:1?

dodam że też mam dylemat między lg lw570s a philips 50PFL7956H.
biegam po tych forach i sklepach od paru tygodniiiii...
please heeeellllllpppp! :/
 

jery--

New member
Bez reklam
W tym Philipsie faktycznie kontrast jest niższy od konkurencyjnego LG, potwierdzają to testy. Mi to osobiście nie przeszkadza, podoba ni się obraz z tego TV, a ambilight rekompensuje niedociągnięcia.

pozdrawiam
 

juras215

New member
jednak to duża różnica a światełka za ekranem tego nie zrekompensują, jedynie szybszy czas reakcji mogł by mnie skłonić ku philipsowi... nie mogę znaleźć rzeczywistego czasu reakcji tych telewizorów do porównania. książkowo to 2 i 2,4 ms... moge się założć ze jest więcej
 

Kamo159

New member
Witam. Powoli przymierzam się do kupna telewizora. I mam do was forumowicze parę pytań. Czy 3d (pasywne) w philips jest tak samo dobre jak w lg? Jest jakiś sens dopłacać do serii 8 phila? I jak wypada ten model na tle samsung D8000 ? Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S A i jeszcze jedno czy Next TV jest tak samo dobre co Smart TV (czy jakoś tam..) samsunga?
 
Ostatnia edycja:

gosc_niedzie

New member
Dużo się mówi o słabej czerni i kontraście w tym odbiorniku. Dzisiaj byłem w RTV EURO AGD i się przyglądałem telewizorowi pod tym kątem i prawdę powiedziawszy nie zauważyłem, żeby czerń ustępowała innym modelom. Czy ja mam taki słaby wzrok, czy może te różnice widać wyłącznie na miernikach? A może w warunkach sklepowych wszystkie telewizory wyświetlają obraz podobnie i dopiero po kalibracji w lepszych modelach czerń robi się jeszcze bardziej czarniejsza? Przez te krytyczne opinie prawie skreśliłem ten telewizor, ale teraz gdy zobaczyłem go na żywo wraca do łask i to na 1 miejsce ex aequo z le830 sharpa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W sklepach jest zupełnie inne oświetlenie, odpalisz w domu to zobaczymy komu przyznasz rację .
 
Do góry