Philips 52 PFL 9703

rogowskik

New member
Też jestem zainteresowany- słyszałem,że mają być w połowie lipca,ale obawiam się,że to tylko chwyt ze strony sklepów internetowych......Bardziej prawdopodobny termin,to zapewne wrzesień.....w takim przypadku mnie nie bedzie się chcialo czekać i pewnie kupię xl2e...Myslałem o Toshibie zf355,ale kiedy zobaczyłem jej grubość - 14 cm!!! - odpuściłem sobie.Niestety ,dla mnie znaczenie ma też strona estetyczna,nie tylko techniczna.....
 

rudy

New member
Philips AUREA 9900 Full HD LCD TV z Perfect Pixel HD już we wrześniu na IFA

Philips planuje na wrzesień wprowadzenie do swojej oferty całej nowej linii Full HD LCD TV o intrygującej nazwie AUREA 9900. Najpierw pojawią się dwa modele: 42 calowy 42PFL9903D za 3699€ i 37 calowy 37PFL9903D za 3199€. Ze względu na dość wysoką – jak na aktualne warunki rynkowe – cenę telewizorów, nie będą to modele szeroko dostępne, ale producent zapewnia, że w swojej klasie cenowej, będą bezkonkurencyjne.
Panele zastosowane w obu telewizorach będą posiadały rozdzielczość natywną 1920 x 1080 pikseli, kontrast dynamiczny 30000:1, czas reakcji 2ms i będą pracowały z częstotliwością ramki 100Hz. Najnowsze telewizory wyposażone będą w cztery wejścia HDMI v1.3, dwa porty USB z DLNA.
Także we wrześniu pojawi się „top model” z serii „Ambilight” 9700, 52 calowy 52PFL9703 za 3999€. W nowym Full HD LCD TV będą także 4 wejścia HDMI oraz USB z DLNA.


To jest całe info.Pozdrawiam
 
Do góry