Philips 50pus7334/12 prośba.

Witam,
Jestem nowy i zielony w temacie tv. Kupiłem tydzień temu telewizor model jak w tytule no i od samego początku mam co do niego wątpliwości. Obraz na YT i filmach można powiedzieć że igła. Na telewizji z dekodera hd telewizji kablowej już tak pięknie nie jest mimo ustawień obrazu o których już dużo się naczytałem. Ale nie o to chodzi. Zauważyłem że na ekranie przy całym białym obrazie widać takie jakby smugi cienie ciemniejsze miejsca głowie przy ramce włączyłem na YT rgb test czy jakoś tak i tam również przy innych kolorach jest to zauważalne...
I teraz pytanie: co mam z tym zrobić???
Czy tak ma być??? Czy reklamować ??? Czy oddać telewizor do sklepu??? Podobno jest na to 14 dni... Czy ktoś mi pomoże doradzi ? Ogólnie jestem zadowolony z tv ambilight na plus wszystko inne ładnie śmiga. Proszę o opinie i pomoc liczę na Was i pozdrawiam.

Wrzucił bym z zdjęcia ale nie wiem jak :)
 

Attachments

  • IMG_20200614_174939.jpg
    IMG_20200614_174939.jpg
    753,2 KB · Wyś: 62
  • IMG_20200614_174705.jpg
    IMG_20200614_174705.jpg
    371,2 KB · Wyś: 54
  • IMG_20200614_174759.jpg
    IMG_20200614_174759.jpg
    958,4 KB · Wyś: 68
Ostatnia edycja:

adam80

Member
Jak już to zauważyłeś, i ci przeszkadza to zwróć jeśli możesz, nie wiem jak ty, bo ja zamiast doglądać telewizję to, to cały czas bym wypatrywał plam na ekranie - szkoda nerwów.
 

encore54

New member
Wygląda na zwyczajny clouding. W innych egz. prawdopodobnie też to będzie w mniejszym lub większym stopniu. U mnie też to widać szczególnie na czarnym. Jeżeli Ci to przeszkadza oddaj i szukaj innej firmy albo OLED.
 
Wygląda na zwyczajny clouding. W innych egz. prawdopodobnie też to będzie w mniejszym lub większym stopniu. U mnie też to widać szczególnie na czarnym. Jeżeli Ci to przeszkadza oddaj i szukaj innej firmy albo OLED.
A czy to nie przerobi się na coś gorszego? Pytam bo nie wiem? Szczerze mówiąc podczas filmów czy PS4 czy YT jest to nie widoczne. Czy podlega to reklamacji tzn jak zacznie mi to przeszkadzać czy będę mógł to zareklamować?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wrzuć zdjęcia z materiałów filmowych, będzie lepiej widać czy przeszkadza to w oglądaniu. Nie przerobi się więcej.
Zawsze możesz reklamować , gwarancja 2 lata door to door.
 
I tak zrobię jak zacznie mi to przeszkadzać,jak na razie zostawiam tak jak jest, a reklamować w sklepie czy przez serwis bezpośrednio tak na przyszłość?
 
No tak, tylko pewnie trzeba kilka razy coś reklamować żeby doszło do takiej sytuacji,czy jak to wygląda?

I mam jeszcze jedno pytanie: zauważyłem że gdy oglądałem film z aplikacji rakuten przy szybkich ruchach np podczas biegu kratkowalo obraz dlaczego tak się dzieje???
 

jasssu

New member
Na pewno starać się wymienić na inny egzemplarz, bo to niezły telewizor. Ale faktycznie skala cloudingu nie napawa optymizmem.
 
Philips w końcu odpowiedział po drugim zgłoszeniu, przesłali mi zdjęcie szarego obrazu testowego abym sprawdził zrobił zdjęcie i im wysłał. Czy ktoś miał taką sytuację??
 
Do góry