Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

nagdob

Member
Bez reklam
Witam.
Czy można zakupić do tego TV jakiegoś pilota koniecznie podświetlanego? Chodzi mi o markę pilota Philips. Czy będzie pasował np. podświetlany pilot od innego modelu Philipsa? Jeżeli tak to jaki?
 

ynsiwy

Member
Jeśli komuś nadal nie działa prime w 4K, to trzeba odinstalować aplikacje do wersji fabrycznej. Na nowo się zalogować i dopiero można aktualizować do najnowszej.
 

Teriero

New member
Witam, posiadam model Philips 43PUS7303 oraz słuchawki JBL Tune 500BT i chciałbym je połączyć z TV przez Bluetooth, niestety TV nie wyszukuje. Jest na to jakiś sposób?
Prześledziłem kilka stron tematu, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi a pamiętam że kiedyś gdzieś już było o tym pisane. Jak możecie pomóc to będę bardzo wdzięczny.


Podłączam się do posta z tym, że ja chętnie podłączyłbym sobie JAKIEKOLWIEK możliwe słuchawki BT do tego TV...:niewiem:
 

CureMar

New member
Nie do końca to prawda, bo można sparować mysz czy klawiaturę. Ale faktycznie nie da rady tego zrobić z żadnym urządzeniem audio.
 

medivh29

Member
porażka tego modelu jak nic.
polskie filmy najlepiej na słuchawkach oglądać jak dzieci śpią obok w pokoju
bo niektóre dialogi wymagają zwiększenia głośności.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba wypytać przed zakupem.
Jest przecież w instrukcji , że nie ma Bluetootha do podłączenia słuchawek.
Ogarnięty sprzedawca poinformuje przed zakupem.
 

medivh29

Member
witam @kiki, z całą pewnością masz rację,
ja niestety już zakupiłem ten TV a dopiero po czasie się dowiedziałem o tym forum i możliwościach zakupu.
kiedyś jak będę potrzebował kolejnego TV to już wiem gdzie się zagłosić po zakup:)
Myślę że jakby PHILIPS wprowadził odpowiednie sterowniki w aktualizacji to i w tym modelu bluetooth by się parował z urządzeniami audio.
 

Simon1982

New member
Dzień dobry,

Posiadam telewizor PUS7303/12. Ostatnio kupiłem soundbar PHILIPS TAB8805/1 w celu cieszenia się dźwiękiem Dolby Atmos jednak Netflix nic nie wykrywa. Czy na tym tv jest możliwość uzyskania takiego dźwięku? (w instrukcji widnieje że, Dolby Atmos jest wspierane). Z tego c o wyszperałem da się zainstalować na Androidzie w telefonie kodek Atmos i działa. Warunkiem jest zrobienie root'a. Jednak zrobienie root'a na tym TV nie jest możliwe. Swoją drogą czy jest planowana jest aktualizacja do Androida 9/10? Poleciłem ostatnio znajomym PUS8535/12 , fajny TV o podobnych parametrach do PUS7303: procesor P 5 4rdzenie 2GB Ramu. W tym nowszym hula nowszy Android i Atmos natywnie. Dziwna to polityka firmy jeśli parametry sprzętowe są te sam a brak aktualizacji tak naprawdę oprogramowania.
 
Ostatnia edycja:

michul9

New member
Witam serdecznie. Panowie mam pytanie odnośnie Pus7303. Powiecie mi czy w tym telewizorze można ustawić urządzenia dodatkowe tak by włączały i wyłączały telewizor? Chodzi mi dokładnie o xboxa, chcialbym by telewizor się uruchomił samoczynnie po włączeniu xboxa, by źródło sygnału się samo przełączało czy cos w tym stylu. Niestety na Philipsie nie potrafię tego zrobić a samsung bez żadnej konfiguracji działa tak jak chce. Włączam xboxa i odrazu telewizor się uruchamia. Bardzo proszę o pomoc

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

michul9

New member
Nie chodzi tu o czas tylko o funkcje TV. Chcialbym uruchamiać konsole która przełączyła by sobie źródło sygnału tak jak TV samsunga. Pytalem czy jest to wgl możliwe bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
ARC to chyba pod soundbar. Nie wiem dokładnie jak jest z Xboxem ale jak chciałem żeby dekoder włączał tv to trzeba było aktywować funkcję HDMI CEC, może z Xboxem jest podobnie...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

michul9

New member
Tak miałem podłączone pod każde gniazdo hdmi. Widocznie wina leży po stronie telewizora bo nic nie zmieniałem w konsoli a TV samsunga sobie ją normalnie wykrył i działa tak jak należy.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 
Do góry