Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

luuukaz

New member
Czy po frudniowej aktualizacji oprogramowania zauważyliście jakieś negatywne skutki ? Nie wiem czy to akurat przypadek ale w modelu 8303 zaczął mi "pierdzic" głośnik przy niskich tonach. Przed aktualizacją problemu nie było :(
 

ynsiwy

Member
U mnie chyba dalej na Prime nie ma 4k, na netflixie się naprawiło. Aplikacja prime aktualna. Może by trzeba dane wyczyścić aplikacji i na nowo się zalogować?
 

Kulunis

Member
Czy po frudniowej aktualizacji oprogramowania zauważyliście jakieś negatywne skutki ? Nie wiem czy to akurat przypadek ale w modelu 8303 zaczął mi "pierdzic" głośnik przy niskich tonach. Przed aktualizacją problemu nie było :(
Witam dziś przesłuchałem na 803 oled kilka nut i faktycznie pierdzi głośnik basowy nawet na wiadomościach
 

madszakal

New member
dolby atmos

Witam.
Jest możliwośc uzyskania dzwięku dolby atmos z N?
Na tidalu ,podczas puszczania muzyki na belce pojawia sie napis dolby atmos.
Na N nie mogę znaleźć takich ustawien
Soundbar to PHILIPS TAPB603/10
 

trupek2009

New member
U mnie po tej aktualizacji było ok i wróciło na 4K, po czym po 3 dniach znowu 1080p więc nie wiem o co chodzi, mieliście tak czy jednak macie 4K na netflixie już?
 

xernes

Member
U mnie na 8303 wrocilo 4k na netflixie. Moze za szybko sprawdzasz. Na pocztku (kilka s) leci w 1080, po czym wskakuje na 2160. Zawsze tak bylo pomimo tego ze mam stabilne 300mbit/s

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

janunio

New member
Bez reklam
Jest możliwośc uzyskania dzwięku dolby atmos z N?
Tak pod warunkiem, że N nada coś Dolby Atmos. Także mam belkę 603.
Atmos jest na NETFILIX bez problemu.
 

bumtarara

Member
no i znów pojawił sie obraz PIP, w trybie HDMI oglądając programy z dekodera wybierałem kanały z listy i naglę nie wiem jakim cudem przełączyło na tryb HOME i zarazem włączył się obraz PIP, nie wiem co jest grane czy to błąd oprogramowania czy co czy TV się psuje czy jest jakaś ukryta funkcja w ukrytym menu którą TV ma wyłączoną
 
Ostatnia edycja:

madszakal

New member
Cześć,dzieki za odpowiedź.
Jak to podłączyłes? ja nie widzę na N nic w dolby atmos.
Belkę mam podłączoną do arc kablem hdmi 2.1.
Jak pisalem w tidal jest atmos na N digital audio.
Dzięki za zainteresowanie
Pozdrawiam w Nowym Roku
 

mmilczar

New member
Posiadam telewizor PUS7303/12. Ostatnio kupiłem JBL 9.1 Bar. Mam problem, żeby uzyskać dźwięk atmos na aplikacji netflix. Z tego co wyszperałem między innymi na tym forum, to wspierane tytuły powinny mieć odpowiednią ikonkę przy tytule. Niestety przy żadnym tytule, który teoretycznie powinien mieć dostępny dolby atmos nie mam takiej ikony. Plan netflixa mam wykupiony ultra hd. Ustawienia dźwięku na tv próbowałem wielokanałowy, wielokanałowy (obejscie) oraz dolby digital plus. Na żadnym nie udało się uzyskać efektu atmos. Połączyłem belke do tv za pomoca kabla dostępnego w zestawie z belką. Czy ktokolwiek miał taki zestaw i udało mu się uzyskać efekt atmos? Czy na tym tv jest możliwość uzyskania takiego dźwięku? (w instrukcji napisane jest że dolby atmos jest wspierane).
 

medivh29

Member
Witam, posiadam model Philips 43PUS7303 oraz słuchawki JBL Tune 500BT i chciałbym je połączyć z TV przez Bluetooth, niestety TV nie wyszukuje. Jest na to jakiś sposób?
Prześledziłem kilka stron tematu, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi a pamiętam że kiedyś gdzieś już było o tym pisane. Jak możecie pomóc to będę bardzo wdzięczny.
 
Do góry