Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

tak

New member
Kupilem soundbar blitzwolf BW-SDB1 i mam pewien problem z hdmi arc. Niby dziala ale nie do konca. Soundbar wlacza sie wraz z telewizorem oraz reaguje na zmiane glosnosci i wyciszenie (migajaca dioda w soundbarze), ale niestety nie ma dzwieku. W ustawieniach wlaczony jest dzwiek poprzez hdmi oraz wlaczony jest easylink. Mam 3 kable hdmi, na dwoch (jakies chinskie noname) hdmi arc w ogole nie dzialalo, a na trzecim (kabel wziety od tv boxa x92) sytuacja taka jak wyzej opisalem. Myslicie, ze kabel nie do konca dziala?
 

zubek1990

New member
witam , Od paru dni mam problem z netflixem na modelu 50pus7303/12 . Dokladniej mam wraznienie ze jakosc obrazu jest obnizona , naciskajac guzik "I" pokazuje mi jakosc 540 . co do mojego internetu speed test pokazuje +60 mb/s , yotube dziala w 4k normalnie , resetowalem router odpinalem sie na wi fi itd , internet w domu dziala normlanie predkosc 300 mb . Zminielem tez opcje w koncie netflix aby zawsze wymuszalo wysoka jakosc i nadal nic . Co do tv to mam nadal wersje antroid tv 7 z powodu sterowania glosnoscia na zlaczu jack , ma ktos podobne problemy albo rozwiaznianie ? , Ps da sie sprawdzic np na pc jakosc odtowarzania netflix ?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
witam , Od paru dni mam problem z netflixem na modelu 50pus7303/12 . Dokladniej mam wraznienie ze jakosc obrazu jest obnizona , naciskajac guzik "I" pokazuje mi jakosc 540 . co do mojego internetu speed test pokazuje +60 mb/s , yotube dziala w 4k normalnie , resetowalem router odpinalem sie na wi fi itd , internet w domu dziala normlanie predkosc 300 mb . Zminielem tez opcje w koncie netflix aby zawsze wymuszalo wysoka jakosc i nadal nic . Co do tv to mam nadal wersje antroid tv 7 z powodu sterowania glosnoscia na zlaczu jack , ma ktos podobne problemy albo rozwiaznianie ? , Ps da sie sprawdzic np na pc jakosc odtowarzania netflix ?

Tutaj masz chyba odpowiedz na swoje problemy :
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...hz-z-procesorem-p5-zamiesza-na-rynku-287.html
 

encore54

New member
witam , Od paru dni mam problem z netflixem na modelu 50pus7303/12 . Dokladniej mam wraznienie ze jakosc obrazu jest obnizona , naciskajac guzik "I" pokazuje mi jakosc 540 . co do mojego internetu speed test pokazuje +60 mb/s , yotube dziala w 4k normalnie , resetowalem router odpinalem sie na wi fi itd , internet w domu dziala normlanie predkosc 300 mb . Zminielem tez opcje w koncie netflix aby zawsze wymuszalo wysoka jakosc i nadal nic . Co do tv to mam nadal wersje antroid tv 7 z powodu sterowania glosnoscia na zlaczu jack , ma ktos podobne problemy albo rozwiaznianie ? , Ps da sie sprawdzic np na pc jakosc odtowarzania netflix ?

Co to jest guzik I? Jak sprawdzić jakość wyświetlonego obrazu?
 

bumtarara

Member
Udało mi się wychwycić obraz a opcjach HOME nie wiem jak to zrobiłem ale jest podgląd obrazu, kiedyś o tym pisałem niby nie ma możliwości aby wyświetlić taki obraz ale jakoś mi to już nie raz wychodziło ale po przypadkowym naciśnięciu jakiś klawiszy więc sam nie wiem jak to zrobiłem, próbował szukać sposobu i nic nie wychodzi
 
Ostatnia edycja:

Szostii

New member
A to nie jest jak dłużej guzik back wcisniesz albo 2 razy szybko? Bo tivimate do iptv ma taką funkcję
U pytanko z innej beczki.... W tym modelu był problem z obrazem na tv iptv.... To samo było na tv Sony.... Ale Sony wypuściło update starych tv do androida 9 i u nich znikł ten problem.... Może ktoś ma jakiś mail na support Philipsa aby nie byli gorsi od konkurencji i też puścili aktualizację do 9 która rozwiązuje problem z pikselami....
 

jakanu

New member
Obraz w obrazie włącza się przyciskiem + w pilocie.
Jak oglądam jakiś program z dekodera UPC i wcisnę + na pilocie, to przełącza mi na Android TV i pokazuje małe okienko oglądanego programu.
Ja mam co prawda 70PUS8535, ale w starszym modelu chyba jest tak samo jak u mnie.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Żadna z opcji którą podajecie nie działa, nie wiem jak to się włącza nie raz nie świadomie to jakoś mi działa po przypadkowym wciśnięciu klawisza dlatego nie wiem jak to uruchomić ale pokazałem że to istnieje ale może to błąd oprogramowania
 

fiszrek

New member
Pojawiła sie aktualizacja, jeszcze nie instalowałem, ale jak ktoś zainstaluje to może dać znać czy wszystko gra :)
TPM171E _ 107.001.136.003 – Date: 2020/12/07
- Android Oreo 8.0.0 based software
- Fix for UHD playback on specific VOD services
- Improvements for network setup
- Fix for clock time in EPG grid
- Improvements for system stability
 

zubek1990

New member
witam od paru dni widzialem cos takiego na matrycy , ale myslalem ze to brudne. Po umyciu jednak widac to ze srodka , najbardziej widzialne na bialej barwie . Przyjma na gwarancje czy slabo ? . Najbardziej widac dziwne w kole , ale rogi tez nie ciekawe
 

Attachments

  • 085 — kopia.jpg
    085 — kopia.jpg
    314,1 KB · Wyś: 50

valgir

New member
Panowie, czy ktos moze polecic dongiel BT do wyjscia Jack do tego TV? Strasznie mi brakuje opcji BT w tym TV, chcialbym cos dokupic - moze ktos cos uzywa na codzien z tym modelem i jest na tyle zadowolony zeby polecic konkretny model?
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Zbojkotować tego Philipsa i nic nie kupować, za to jak te holenderskie małpy atakują Polskę w Euro-Parlamencie i jak traktują w swoim kraju Polaków!
 

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedyny sposób na Youtube to apka alternatywna SmartTubeNext.
Działa 4K na tyle na ile tv wytrzyma.
Jest OK, można połączyć za swoim kontem i mamy to co potrzeba.

Moim zdaniem aplikacja może zastąpić w 100 % oryginalną w sumie STube jest lepsze od YT dla android TV.
 

Attachments

  • 20201217_231017.jpg
    20201217_231017.jpg
    729,1 KB · Wyś: 32
  • 20201217_231156.jpg
    20201217_231156.jpg
    771,2 KB · Wyś: 33
  • 20201217_231238.jpg
    20201217_231238.jpg
    703,1 KB · Wyś: 31
  • 20201217_231302.jpg
    20201217_231302.jpg
    763,5 KB · Wyś: 38
Ostatnia edycja:
Do góry