Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

mrysio

New member
Tak obserwuje ten wątek i czytam komentarze to jeszcze bardziej cieszę się że zwróciłem ten tv .To co robi philips to jakiś żart .Nie kupię nic tej marki dopóki nie zaczna szanować klientów i przestaną wciskać zwykły badziew za niemałe pieniądze .
 

Szostii

New member
Kolejne ustawienia być może finalne

obraz dzień
KOLOR-52
KONTRAST-56
OSTROŚĆ-5
JASNOŚĆ-54


ZAAWANSOWANE
KOLOR
TEMP. BARWOWA-WŁASNE
NIESTANDARTOWA TEMP. BARW.
CZERWONY-WP 76
ZIELONY-WP 73
NIEBIESKI-WP 68
CZERWONY-BL -5
ZIELONY-BL +3
NIEBIESKI-BL +4

KALIBRACJA
BARWA
CZERWONY +1
ŻÓŁTY -7
ZIELONY +1
TURKUS +13
NIEBIESKI -3
FUKSKOWY +5

NASYCENIE
CZERWONY -1
ŻÓŁTY +2
ZIELONY -2
TURKUS -4
NIEBIESKI -4
FUKSKOWY -4

KONTRAST
TRYB KONTRASTU -WYŁĄCZONY
ZWIĘKSZENIE ROZDZ, HDR -WŁĄCZONY
KONTRAST DYN. -WYŁĄCZONY
KONTRAST OBRAZU 95
CZUJNIK ŚWIATŁA WYŁĄCZONY
GAMMA 0

OSTROŚĆ
ULTRA RESOL. WŁĄCZONY

CZYSZCZENIE OBRAZU
REDUKCJA SZUMU MINIMUM
REDUKCJA ZNIEKSZTAŁCEŃ MPEG ŚREDNIO

RUCH
STYLE RUCHU OSOBISTY
NATURAL MOTION ŚREDNIO
No powiem ci że idziesz w stronę światła 😂😂😂te ustawienia mi się najbardziej podobają.. Mam odczucie że kolory są najbardziej realne...
Wracają do tematu łączenia tv z telefonem to Samsung nie ma problemu... Jest jakiś konflikt na Lini philips a huawei że projekcja nie znajduje tv
 

bumtarara

Member
Mam smarkfona samsunga i on z łączeniem problemu nie ma nawet po aktualizacji oreo nie ma i nie miałem z sony ixperią, coś może nie halo z twoim telem
 
Ostatnia edycja:

Szostii

New member
Mam smarkfona samsunga i on z łączeniem problemu nie ma nawet po aktualizacji oreo nie ma i nie miałem z sony ixperią, coś może nie halo z twoim telem
Tak jak pisałem jest konflikt na Lini huawei a philips... Coś tam pisali na innym forum że problem jest w wbudowanym miracast w philpsie ale nikt nie miał pomysłu co zrobić aby huawei znalazł tv
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przesyłanie obrazu po aktualizacji działa na każdym urządzeniu a ci próbuje to znaczy motorola z . Moto g5s plus . Samsung tab s . Huawei p smart
 

unadarek

Member
Witam czy ktoś może używał na tym TV programu z sklepu Google Play " Microsoft exFat/NTSF for usb" - aby odpalić film z nośników sformatowanych w NTSF, w programach Kodi, MX Player, VLC ? U mnie również po aktualizacji do Android 8 odpala z tych dysków tylko w telewizyjnym odtwarzaczu ! Na telefonach z android podobno ten program działa, więc może ktoś próbował ? doczytałem że tylko pełna wersja płatna obsługuje ntfs !
 
Ostatnia edycja:

viader80

New member
Użytkownik soviet100 w temacie pus8303 na 204 stronie pisze że udało mu się wrócić do 7. Jak komuś zależy niech do niego napiszę może poda patent.
 

Grzegorz01

New member
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania TPM171E_107.0.230.0
Instalacja z pena po USB, póki co trzeba pobrać i zainstalować samodzielnie.

link
Kod:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/get?url=/files/6/65oled903_12/65oled903_12_fus_deu.zip&ofn=FUS_TPM171E_107.0.230.0_prod.zip

- Android Oreo 8.0.0 based software
- Support for Android Oreo on dual tuner OLED devices (803/903)
- Improvements for dual tuner PVR recordings
- Improvements for picture aspect ratio in VoD
- Improvements for NTFS-formatted USB with movie-player apps
 
Ostatnia edycja:

Szabrownik

New member
Można bez problemu ja w 8102 parę razy wracałem, tylko musi być odpowiedni plik. Nagrywasz na usb taki mały najlepiej do 4GB na fat32 sformatowany i pena do zwykłego portu usb 2.0 wkładasz, tv z wtyczki z kontaktu potem do kontaktu i samo zasysa.

To jeden z nas dwóch ma wyjątkowy telewizor, bo u mnie to nie działa :p próbowałem też wejść w recovery według poradnika znalezionego na tamtej stronie, ale też nie da się.
 

bumtarara

Member
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania TPM171E_107.0.230.0
Instalacja z pena po USB, póki co trzeba pobrać i zainstalować samodzielnie.

link
Kod:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/get?url=/files/6/65oled903_12/65oled903_12_fus_deu.zip&ofn=FUS_TPM171E_107.0.230.0_prod.zip

Nie wydaje ci sie że jest to na oledy z serii 8 i 9
 

Grzegorz01

New member
Nie, nie wydaje mi się tak.
Soft jest dla : 7303, 7363, 7373, 7383, 7393, 7503, 7803, 8303, 8503, OLED803, OLED903.
Tak więc te oledy opędza przy okazji ale i całą resztę przede wszystkim.
 
Ostatnia edycja:

Meagol

New member
Potwierdzam po aktualizacji w aplikacji kodi telewizor widzi pendriva w ntfs

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

bumtarara

Member
Czy po aktualizacji do są problemy z wyszukiwaniem głosowym asystent google

Nie ma problemów nawet chyba działa lepiej, jest nawet sterowanie głosowe tv.....ale po angielsku więc nie wiem jak działa bo nawet nie skonfigurowałem do końca, chyba trzeba coś jeszcze do tv podpiąć żeby to działało, ale jak mówię wyszukiwanie głosowe problemów brak
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na polskiej stronie Philips jest tylko stary soft .
 

Attachments

  • Screenshot_20190313-053925.jpg
    Screenshot_20190313-053925.jpg
    6,4 KB · Wyś: 74
Do góry