Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

WiuEmPe

New member
Cześć, zastanawiam się nad kupnem. Ten model nie ma USB 3.0, co uważam za wielki problem. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z jakością oglądania 4k HDR, np 50 GB filmu, z napędu USB oraz z jakiegoś nasa, np. Dlna. Powiedźcie proszę, czy telewizor ma HDD?

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
 

jonus

New member
Cześć, zastanawiam się nad kupnem. Ten model nie ma USB 3.0, co uważam za wielki problem. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z jakością oglądania 4k HDR, np 50 GB filmu, z napędu USB oraz z jakiegoś nasa, np. Dlna. Powiedźcie proszę, czy telewizor ma HDD?

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
Ten TV ma USB 3.0 jednak instrukcja i inne strony www o tym nie wspominają

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

WiuEmPe

New member
Pamiętam że w sklepie widziałem że ma czarne porty USB, a np 6482 miał niebieskie.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.
 

jonus

New member
Tu jest USB 3.0 ;)
90938ed9b2b62c8236520a45897f9010.jpg


Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

marus18

New member
dziś zaktualizowałem nowy firmware do telewizora 55pus7303. Jest gdzieś w internecie dostępna lista zmian dla nowego softu który ukazał się w ostatnich 3 tygodniach?
 

palecbeckham

New member
Czy podczas oglądania meczu też macie lekki banding? Czyli takie pionowe pasy ledwo widoczne? Szczególnie na zielonej murawie.

Włączyłam sobie test na YouTube i zauważyłeś dziwne cienie w ragach ekranu...
Co to może być?



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
c7a3d8b4182e5df08e2013b18661415a.jpg
 
Ostatnia edycja:

palecbeckham

New member
Napisałem do Philipsa odnośnie ciemnych rogów i ciemnych plam, cieni na ekranie.

Podali link do testów

https://app.box.com/s/yj3900n44hbotkmgvs2ql369xzk1z7az


Plik do ściągnięcia i odpalenia na USB.

Efekt jest taki. Widać takie ciemne przebarwienia. Przeszkadza to jedynie podczas oglądania meczu, gdy jest pokazywana murawa.
Nie wiem czy to jakaś wada fabryczna, czy tak ma być.
e71f8d507fffa2d7b59c4a3eac7cb88f.jpg
04fa6ebeba552e55ff6425642ef24136.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Grzegorz K

New member
Napisałem do Philipsa odnośnie ciemnych rogów i ciemnych plam, cieni na ekranie.

Podali link do testów

https://app.box.com/s/yj3900n44hbotkmgvs2ql369xzk1z7az


Plik do ściągnięcia i odpalenia na USB.

Efekt jest taki. Widać takie ciemne przebarwienia. Przeszkadza to jedynie podczas oglądania meczu, gdy jest pokazywana murawa.
Nie wiem czy to jakaś wada fabryczna, czy tak ma być.
e71f8d507fffa2d7b59c4a3eac7cb88f.jpg
04fa6ebeba552e55ff6425642ef24136.jpg


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jest to normalne zjawisko, nierównomierne podświetlenie matrycy.
 

rad3kk

New member
Mam ten sam problem z ciemniejszymi rogami. Na białej testowej planszy wygląda to źle, ale w normalnym użytkowaniu jest niezauważalne. Jak popatrzysz na wprost na róg ekranu to pewnie będzie to mniej zauważalne, kąty widzenia trochę potęgują to wrażenie. Mi bardziej nie podoba się DSE.
Po paru tygodniach użytkowania najbardziej przeszkadza to że TV nie zapamiętuje wybranego stylu obrazu dla źródła. Nawet jak jest wybrany np. Monitor, to rzeczywiste ustawienia są takie jak w poprzednim źródle (np. Film), i trzeba z tego stylu Monitor zmienić na inny i z powrotem.

Z innych wad to mam dużo szumów przy używaniu słuchawek.
TV czasem laguje, nawet taka prosta rzecz jak zmiana głośności albo źródła potrafi zająć parę sekund. Procesor mógłby być szybszy.


Użytkownikom tego TV polecam appkę Button Mapper - można sobie przypisać inne funkcje do klawiszy pilota. Zamiast nieprzydatnego Top Picks można go sobie przypisać do Youtube albo Kodi.
 

palecbeckham

New member
Mam ten sam problem z ciemniejszymi rogami. Na białej testowej planszy wygląda to źle, ale w normalnym użytkowaniu jest niezauważalne. Jak popatrzysz na wprost na róg ekranu to pewnie będzie to mniej zauważalne, kąty widzenia trochę potęgują to wrażenie. Mi bardziej nie podoba się DSE.
Po paru tygodniach użytkowania najbardziej przeszkadza to że TV nie zapamiętuje wybranego stylu obrazu dla źródła. Nawet jak jest wybrany np. Monitor, to rzeczywiste ustawienia są takie jak w poprzednim źródle (np. Film), i trzeba z tego stylu Monitor zmienić na inny i z powrotem.

Z innych wad to mam dużo szumów przy używaniu słuchawek.
TV czasem laguje, nawet taka prosta rzecz jak zmiana głośności albo źródła potrafi zająć parę sekund. Procesor mógłby być szybszy.


Użytkownikom tego TV polecam appkę Button Mapper - można sobie przypisać inne funkcje do klawiszy pilota. Zamiast nieprzydatnego Top Picks można go sobie przypisać do Youtube albo Kodi.
A jak przypisales inne funkcje? Zainstalowałem i nadal kombinuje

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry