Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

viader80

New member
Witam. Po aktualizacji,wcześniej tego nie było telewizor restartuje się podczas oglądania netflixa, youtuba, cda. Robi sie tak np 1,2 razy dziennie. Kilka dni spokoju i znowu po jakimś czasie. Zaobserwował ktoś takie zachowanie u siebie po aktualizacji?
 

zubek1990

New member
Witam. Po aktualizacji,wcześniej tego nie było telewizor restartuje się podczas oglądania netflixa, youtuba, cda. Robi sie tak np 1,2 razy dziennie. Kilka dni spokoju i znowu po jakimś czasie. Zaobserwował ktoś takie zachowanie u siebie po aktualizacji?



U mnie nic takiego nie ma , ale czasami podczas przelaczania okien wideo (wybieranie filmu ) ma czasami jakias zwieche , od momentu gdy doali jeszcze nowsze menu niz bylo ostatnio to tak lubi hdmi arc tez sie zamulic i trzeba ponownie uruchamiac kino domowe ..... tak wiec chyba na sile chca uceglic te tv .
 

convoys2

New member
Tez macie problem z chwilowym zanikaniem dzwieku? Czym to moze byc spowodowane? Jeszcze nie jestem do konca pewny, ale wydaje mi sie, ze im dluzej chodzi telewizor tym czestsze sa te zaniki. Mam nadzieje, ze to nie jest kwestia slabego chlodzenia procesora :/
 

Kazuyoshi

New member
Tez macie problem z chwilowym zanikaniem dzwieku? Czym to moze byc spowodowane? Jeszcze nie jestem do konca pewny, ale wydaje mi sie, ze im dluzej chodzi telewizor tym czestsze sa te zaniki. Mam nadzieje, ze to nie jest kwestia slabego chlodzenia procesora :/

Tak, u mnie to samo takie przerwy na pół sekundy, robiłem reset kilka razy i pomoglo na jakiś czas, ale po kilku dniach to samo
 

convoys2

New member
Twarde resety nic nie daja.
Po co odlaczac od pradu na pol godziny? Zreszta ostatnio pradu nie bylo kilka godzin i problem caly czas wystepuje.
 

fiszrek

New member
Jest to spowodowane błędem w software, którego Philips nie zdołał naprawić od ponad trzech lat. Składałem liczne reklamacje na ten problem, w końcu serwis podłączył logera, zobaczyli liczne błedy i wymienili tv na inny model. Najlepsze że po wymianie dalej było to samo:-( U mnie ten problem był znacznie nasilony ale sam doszedłem, że spowodowane było to przez połączenie wifi udostępniane z telefonu, po zaniku wifi tv wchodził w dziwny stan, nie reagował na zmianę głośności, wchodził w tryb sklepowy którego nie można było zmienić na dom, pomagał reset - wtyczka lub z opcji uruchom ponownie. Po podłączeniu przez kabel internetu problem praktycznie znikł choć raz na jakiś czas występuje ale tylko z dzwiekiem ale po restarcie jest spokój na jakiś czas.
 

zubek1990

New member
Witam , mam male pytanie dotyczace tego tv . Moze ktos z was ma podobnie jak ja , oststnio moj tv strasznie zamula mimo tego ze nic na nim nie instalowalem , nawet przelaczanie filmow na yt jest dla niego jakims mega wyzywaniem jak by mial za (20lat) , moze jakas porada ? . Ogladam go sporadycznie ale jak juz go wlacze to mnie krew zalewa co sie z nim dzieje . Pozdrawiam :)
 

nagdob

Member
Bez reklam
Witam , mam male pytanie dotyczace tego tv . Moze ktos z was ma podobnie jak ja , oststnio moj tv strasznie zamula mimo tego ze nic na nim nie instalowalem , nawet przelaczanie filmow na yt jest dla niego jakims mega wyzywaniem jak by mial za (20lat) , moze jakas porada ? . Ogladam go sporadycznie ale jak juz go wlacze to mnie krew zalewa co sie z nim dzieje . Pozdrawiam :)
Zrób restart. Jak nie pomoże, to ustawienia fabryczne.
 

88valentino

New member
Witam wszystkich! Od miesiąca mam dość duży problem. Najpierw przestał mi działać soundbar podłączony do telewizora przez HDMI ARC, wyświetla się brak sygnału. Po tygodniu zaczął tracić sygnał dekoder podpięty do innego gniazda HDMI. Wczoraj odpaliłem po pół roku Xboxa podpiętego do trzeciego gniazda HDMI i włączył się w rozdzielczości 640x4800... Robiłem resety, fabryczne ustawienia, podmieniałem gniazda i kable HDMI... Ma ktoś pomysł co się mogło wydarzyć? Zakładam że coś poważnego :(
 

viader80

New member
Witam. Problem z restartowaniem się telewizora mam cały czas, ale tylko na filmach w 4k. Youtube , netflix. Jak zmieni na 2k lub 1080 działa dobrze, bez restartów. Co może być przyczynom? Czy ktoś ma tak samo na tym tv? Pozdrawiam
 
Do góry