Philips 50PFP5532 ?

rees

Member
Witajcie,

Zastanawiam sie nad tym modelem - tani i ... - no wlasnie, fajny, kiepski?
Przekopalem forum i zadnych opinii o tym modelu nie znalazlem. W glownym forum Plazmy zadalem pytanie i nie doczekalem sie zadnej odpowiedzi.
Czy ktos cos wie i pomoze mi?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jest tu wątek o tym Philipsie, aczkolwiek ubogi. Pytałeś o to samo w przypadku Panasonika PV7 i o nim jest tu dużo informacji. Osobiście sam jestem tak naprawdę ciekaw, jak się ma porównanie Panasonika do Philipsa (myślę o tych właśnie modelach).

ArtS :)
 

bobik007

New member
Bez reklam
miałem okazję potestować trochę ten model i powiem, że obraz naprawdę mnie zaskoczył, dobra czerń, ładnie wygląda w sd, hd wiadomo bajka, a co mnie bardzo zaskoczyło to obraz z gier na konsoli ps3, poprostu miazga, niespodziewałem się, że plazma może pokazać coś takiego z konsolą. test był bardzo krótki i nie mogę wyciągnać daleko idących wniosków, ale na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę dobrze, poza tym mam znajomego, który posiada ten model z podłączoną nką i ps3 i zachwala, ale ostateczna decyzja należy do ciebie, najlepiej jakbyś skonfrontował oba modele, pozdr
 

rees

Member
no tak, macie racje - najlepsza byla by bezposrednia konfrontacja na moich zrodlach - x360 (720p), upc, dvd po hdmi...
Ale w watku o Panasie pisza ze jest genialny, a z drugiej strony Philips tez niczego sobie hehe.
 
Do góry