Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Cofnij się kilka stron w tym temacie - wszystko chyba zostało powiedziane.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

ptoku85

New member
Witam Panie/Panowie ;)
Jestem nowy i od razu podpinam się do tematu z małym problemem.
Zaciekawił mnie ten model Philipsa a w poniedziałek planuję jechać coś z androidem kupić. Fajnie się złożyło ponieważ jest promocja w euro 2790zł.
Napiszcie proszę czy od czasu ostatniego wpisu coś się zmieniło w oprogramowaniu? Planuję również dokupić do niego konsole xbox one i mam nadzieję że dobrze sobie z nią poradzi :)
Myślałem jeszcze nad 50W805C/W809C.
Pozdrawiam
 

ptoku85

New member
jaka jest różnica pomiędzy tym modelem a 50PFH6510?
Gdyby ktoś mógł trochę więcej rozpisać się na moje poprzednie pytanie było by miło. Dzisiaj jadę kupić i chciałbym wiedzieć czy dobrze zainwestuję ;) BTW @kiki dzięki :)
Prześlijcie mi proszę również na priv ustawienia pod ten 6550 i kodi :) Jestem laikiem jeżeli chodzi i TV z Androidem :)
 
Ostatnia edycja:

ICE...

New member
Równiez chciałbym się dowiedzieć czy nowy soft rozwiązuje te problemy i czym sie różni model 6550 od 6510.

Pozdrawiam
 

marjos

Member
Witam.
Chciałem kupić telewizor LG 50LF652V ale po wczorajszej wizycie w sklepie Euro RTV mój entuzjazm ostygł do tego modelu. Doradca ze sklepu polecił mi ten model Philipsa.
Mam pytanie: jak będzie z efektem Ambilight jak powieszę telewizor między dwoma szafkami i z boku będzie tylko po 5 cm wolnej przestrzeni?

Pozdrawiam.
 

ptoku85

New member
Witam.
Chciałem kupić telewizor LG 50LF652V ale po wczorajszej wizycie w sklepie Euro RTV mój entuzjazm ostygł do tego modelu. Doradca ze sklepu polecił mi ten model Philipsa.
Mam pytanie: jak będzie z efektem Ambilight jak powieszę telewizor między dwoma szafkami i z boku będzie tylko po 5 cm wolnej przestrzeni?

Pozdrawiam.
uploadfromtaptalk1449910871866.jpg

Tak właśnie będzie wyglądał [emoji4] sam jestem szczęśliwym posiadaczem os kilku dni. wszystkie negatywy na temat tego tv to bzdura. Jeżeli ktoś nie lubi philips to nie wiem jaki by był to dobry tv to i tak nie kupi. Ja miałem cały czas samsungi. Też trochę się obawiałem pomimo tego ze jestem sprzedawca w konkurencji od 10 lat. Obraz jest idealny. Pozdrawiam i nie obawiaj się zakupu bo jedynie zyskasz. Co do lg to mają niezbyt wyraźny obraz. Matryca jest bardziej matowa niż u konkurencji więc jest trochę "za mgłą". Samsung zaś niczym nie zaskakuje bo poszli w bezsensowne zakrzywione matryce a w tańszych modelach nieszczelne matryce które zaciągają kurz od środka.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

marjos

Member
Dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie o androida:
Czy można instalować apki z innych źródeł niż sklep Play i czy można zainstalować ze sklepu Play jakiegoś eksploratora plików żeby widzieć NASa w sieci?

Pozdrawiam.

P.S. Do ptoku85. Widzę że masz soundbara. Co to za firma i jak się sprawuje?

 
Ostatnia edycja:

ptoku85

New member
Przykro mi ale nie odpowiem Ci na to pytanie [emoji12] nie bawiłem się aż tak jeszcze. Wiem że jest trochę android okrojony w porównaniu do smartfonow ale z kolejnymi aktualizacjami ma być lepiej. Pamiętaj że jest to nowość w tv [emoji4] pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

binblady

New member
Czy działa Wam WiFi Smart Swich? U mnie na 50PFH6550/88 wyrzyca błąd playback device doesn't support selected content zarówno na ipadzie jaki i na samsungu s6
 

piotrekxxx

New member
Wczoraj byłem w euro, teraz trwa promocja na model 50pfh6550 - 2790 zł, byłem już zdecydowany na ten model, jednak mój zapał ostudził fakt , że na 3 egzemplarze, które były dostępne 2 były "zepsute"...
 

ptoku85

New member
A powiedział to sprzedawca że są zepsute? Czy sam widziałeś? Wiesz ile samsungów i lg się psuje!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

piotrekxxx

New member
Sam widziałem, chyba jakiś problem z softem tv się uruchamiały i czarny ekran nic więcej. Trochę mnie ten fakt przeraził pomyślałem "nowe i już zepsute"...
 

ptoku85

New member
Na tyle telewizorów co mieli modły się trafić wadliwe. Ja pracuję w konkurencji i też się zdarzało. Ja bym się nie przejmował. Sam kupiłem i jestem mega zadowolony

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

manner

New member
Witam.
Chciałem kupić telewizor LG 50LF652V ale po wczorajszej wizycie w sklepie Euro RTV mój entuzjazm ostygł do tego modelu. Doradca ze sklepu polecił mi ten model Philipsa.
Mam pytanie: jak będzie z efektem Ambilight jak powieszę telewizor między dwoma szafkami i z boku będzie tylko po 5 cm wolnej przestrzeni?

Pozdrawiam.

simply magic ... Philips 6000 series processors with how many other televisions manage to show them better. It's all about image processing software. This LG probably also has a processor Mediatek like this Philips, but the picture is worse. Although IPS panel also worse
 
Do góry